0 oy
121 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (872 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Sorduğum sorunun benzerlerini baktım biraz eski. Yanı hergun fiyatlar değişiyor. Hiç asyaya inmiyor direk yükseliyor. Waikikiye baktık cepimiz o kadar kaldırmıyor. Evet şimdi ucuza hiçbişey bulamazsın. Ama orta fiyata biseyler bakmamız gerekiyor kışlık. Mont ceket pantolon külotlu çorap ayakkabılar botlar vs vs. Internetten almayı düşünüyorum. Siz güvendiğiniz bir internet sayfalar var mı? Nereden alışveriş yapıyorsunuz çocuklara. Ha. Şimdi kıslık yapalım da önümüzdeki ay maaşından yazlık kıyafetler de alacam. Yoksa bugün 50 70 liralık bisey yarim olacak 150 lira. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hep civil veya e bebekten yapiyorum bide yazın kıslık kisin yazlik aliyorum yazin mesela 20 tlye kazaklar aldim dusun 
(872 puan) tarafından
Ya me güzel. Benim aklıma gelmedi. Ama geçen sene e bebekte montlar 70 liraydı bu sene 200 lira civarı en sadesi olan. Keşke geçen sene 2 3 yaş için de alsaydım.  Artık ben de senin gibi yaparım yazın kışlık kışın yazlık. Indirimler olduğunda.
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından

image

bak bu ayakkabı canım sıfır gibiydi valla 82tlye geldi kargo dahil  

Ayakkabı dolaptan aldım canım bot çok güzel kışlık. Montta geçen sene yine dolaptan almıştım 20 TL'ye baya içi Polarlı. Öyle çok pahalıları dolap gardrop tavsiye ederim sorup sorunu varmı yokmu alabilirsin. Kıyafet henüz alamadık burda sosyete pazarı var oraya gtcem ithal ürün bakmaya. Fulla moda yı gördüm uygun baya ama hiç almadım ordan belki alırım bikaç parça 
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim canım uygun baya orda 2.el ama olsun gezmeye gitmek için birkaç parça mağazadan alıp en azından pijamaları ordan uyguna halledebilirsin
(872 puan) tarafından
A ne guz3l. Güle güle giysin. Bazen öyle 1 2 giydiği eşyalar oluyor, sıfır gibi. Çabuk büyüyorlar ya.
(1,246 puan) tarafından
Sağol canım aynen valla tertemizdi en ucuz bot 200tl o kadar vermektense burdan aldım aldıktan sonra 50tlye gördüm aynısından bi üzüldüm ama olsun nasip onaymış :))
(872 puan) tarafından
Evet nasip:) arkadaşım kızına bot almış 450 lira. Inan o fiyatı görmekten korktuğum için daha bakmadım ayakkabılara. Ama dolabı inceleyim bi.
(1,246 puan) tarafından
Bak bakalım ya ben floya bakmıştım 250 TL beğendim sonra burdan aldım sende bulursun güzel birşeyler umarım :) 450de çok ya 1 sene giycek seneye olmicak bile
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Cıvılden alırım ben sağdan soldal gelenler var gıydırıyom onlsrıda 
(872 puan) tarafından
Sağdan soldan kızım küçükken geliyordu, artık herkes biseyler verdi, hediyeler gelmiyor:)
(7,411 puan) tarafından
Bizim dönüşümlü kulanılır  veriliyo öyle hediye gelmıyo
(872 puan) tarafından
Ne güzel çocuklu tanıdıkların akrabaların olsa en iyisi dönüşümlü kullanmak. Biz de öyle büyüdük:) bi arkadaşım var , o bazen veriyor kızına küçük gelen kıyafetlerini
(7,411 puan) tarafından
Aynen ıyı oluyo  sağolsunlar ıhtıyacım olmuyo
0 oy
(695 puan) tarafından
Instagram dan hocanın yeri var en ucuz bebek market var moda bebek Hatay moda çocuk Hatay var internet ten bu sitelerden aldım anfi sehirdesiniz bilmiyorum ama ben mersindeyim çarşısına pazarına baktım 80 den 90 dan aşağıya takım yok bı yerde 60 a takım buldum ordan da aldım Büyük seneye falan için 
(872 puan) tarafından
Instagramdan reklamlar geliyor ama insan korkuyor çok haberlerde görmüştüm dolandırıcılar var diye. Ama böyle birisi bilip aldığı bir sayfaysa bem de alırdım. Saol ben de bi bakayım.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
21 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozgeinci (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 304 göst.
29 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...