0 oy
159 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (215 puan) tarafından
Arkadaşlar hem uygun hem güzel bebek kıyafeti satan biyer biliyormusunuz instagram da . Yada diğer alışveriş sitelerinden uyguna alıp memnun kaldıklarıniz da olur . Gebeligim riskli artık netten yapacam sanirim

7 Cevaplar

0 oy
(1,691 puan) tarafından
ben lolonstan aldim hem cok uygun hemde cok kaliteli bakmani oneririm
(215 puan) tarafından
İnstegram  hesabı mı acaba yoksa site mi
(1,691 puan) tarafından
site cnm
(215 puan) tarafından
Tamam sogalun bakayım İnsaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Ucuz ucuz bebek marketini indir çok güzel ben ordan alıyım kızıma ogluma kız bu

tarafından
Kız resim ekliyim bk
(8,975 puan) tarafından
Bende burdan almıştım birkaç bişey büyük oğluma da yeni gelecek olana da
tarafından
He bende alıyım cnm
(215 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim sagolasin
tarafından
Sende sağol cnm
0 oy
tarafından
LC Waikiki hergun çark veriyor indirim baya kaliteli ürünleri var oradan başka yerden alma bence bebek sonuçta vücudu hassas heryerden giydirilmez
(215 puan) tarafından
Uygulamasını mi indirmemiz gerekiyor indirimler için
tarafından
Evet canım hergun 12 de çark veriyor burada çoğu kişide kod kullanmıyor veriyorlar takip et
(215 puan) tarafından
Tamam insaAllah teskkurler:)
0 oy
(8,975 puan) tarafından
En ucuz bebe market ben ordan aldım biraz bsieyler birde e bebekte tekstil ürünlerinde 2. Yarı fiyatına kampanyasi başladı oraya da bak online dan
(215 puan) tarafından
E bebek üye olamıyorum ya. galiba önceden başkası adıma hesap açmıştı artık giremiyorum üye olamıyorum:(
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ya ben çok baktım İnstagram sayfalarına ama indirim zamanı alınca lcw e bebek civil gibi sitelerle aynı fiyata geliyordu yani onlar bile pahalı sadece doğmadan önce İnstagramda bi siteden alışveriş yaptım ama sonra o aldıklarıma çok pişman oldum çünkü e bebekten aldığım takımlarla gerçekten arasında boy farkı vardı dikişleri çabuk söküldü falan ve yine hemen hemen aynı fiyata almıştım 
0 oy
tarafından
Instagram'da zarifbebe01, bebecocukreyonu,akasyagiyim0101 var o kadar ucuz ki anlatamam
(215 puan) tarafından
Yaa memun kaldınız mı kusmasindan kalitesinden falan
tarafından
Yıkadım yeni canım,gayet güzel yanı,bak şu kalın battaniye varya onu 70 e aldım,o kadar kalın o kadar kaliteli ki yıkadım hicbisey olmadı. Burda ince battaniyeye 80, kalın battaniyeye 130 muydu neydi öyle bi fiyat söylediler,instagrama gir bak canım
(215 puan) tarafından
Baya iyiymiş o zman . Sagolun Bi takipte kalayim
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Zıbınları mutlaka civilin kendi markasından al. Cidden cok iyi oluyo. Ebebekten kıyafetlerini alabilirsin. Outlet kısımlarına göz at güzel şeyler denk geliyor.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 313 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
19 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
21 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozgeinci (16 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...