0 oy
793 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Valla kızlar Evlendiğim zaman incecektim herkes öyleydi bilirim:))16 yaşında evlendim 18 yaşında anne oldum hamileligim de çok kilo almadım ama doğumdan sonra baya kilo aldım 10 kilo aldım nerdeyse nasıl eriticem bu göbeği yaşım daha küçük 78 kilo için lütfen çok etkili bi tarifi yazın 

17 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
Bende ıncecıktım ama çok kılo aldım ya 4 sene oldu evleneli 52 kıloydum şimdi 73 kiloyum  
(7,993 puan) tarafından
Kız somurdu beni neden böyle oldu anlamadım :D , emzirdikce hala karnım acikiyor gidiyorum yiyorum yine aynı hshdhhs sağol kuzumm gece yerimde göbek olsun istemiyorum yaa
(2,705 puan) tarafından
Ahaha valla bılemıycem vicudun nerenden kıloya elverışlı ben eşit alrm
(7,993 puan) tarafından
Baldır en çok canım , üstüm ince bacaklarım kalın oluyor ya :D
(2,705 puan) tarafından
Bısıklet sürcen bol bol:)bacak hareketlerı yapcan o zaman
(7,458 puan) tarafından
Bisiklet güzel ben bınıyom verdırıyo bu sıralar bınemıyom
-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaripiz bilen varsa beklim burda
tarafından
Sen kaç kilosun
(374 puan) tarafından
Ben 60 kiloyum canım ama göbek var onu eritsem iyi olucak ta ben internette korse gördüm onu almayı düşünüyorum
0 oy
(423 puan) tarafından
Kürler var sana bikac tane yazayım kesin çözüm yani gece küru yarım limon pul biber yoğurt nane bunu ye yat gece çok güzel yağ yakıyor 

Biride tarçınlı kahve oda çok güzel yağ yakıyor ,
tarafından
Tarçınlı kahve nin tadı çok kötü yaa
tarafından
Ama yoğurdu deniyebilirim yatmadan ne kadar önce yiyicem bu kürü
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Biri banada el atsın ya bende vermek istiyorum 
0 oy
tarafından

7 den sonra ağzınıza birsey sürmeyin yoğurt ve yesilcay çok yardımcı oluyor.tatli abur cubue yemek çok kilo aldırıyor. Ben fazla kilodan söyle kurtuldum sabah peynir yumurta bol slataa yedim öğlen 2 ceviz 2 kayısı sade kahve gbi yada 1 tane elma sonrasında kahve aksam bir hafta boyunca koca salata köfte yada tavuk yada balık değiştirin  sikilirsabjz peynir koyabilirsiniz .ondan sonraki haftada yine sabah öğle aynı akşam salata koca bir kase yoğurt ve bir çeşit yemek yedim zaten vücut alışıyor bende kilo takıntısı var bir kilo alsam diyete giriyorum. Bejdede tam tersi evlendiğimde 60 kiloydum şuan 49 :(memnunum ama

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Akşam 6 en geç 7 den sonra bişi yeme. Sarı leblebi ye tok tutuyo ve mekik çek. Ayrıca sabahları kahvaltıdan önce 1 bardak limonlu su iç.öğleden sonra yeşil çay iç.1.fincan da şekersiz kahve iç.kahve yağ parçalar..ve sürekli beyninde göbeğim gidiyor eriyor diye olumlama yap.
tarafından
Sağol canım
0 oy
(606 puan) tarafından
Bende inceciktim simdi ip incecik kaldım 56 ile hamile kaldım ama basenlerim vardı 70 ile doğuma girdimm şuan kizım 14 aylık olduu ben 55 kiloyum ya 1 kilo asağidayım ama basenlerim kendiliğinden nasil eridi 
(9,671 puan) tarafından
Nasıl eridi ne yaptın
(606 puan) tarafından
17 günlük bebeyle şehirden şehire ev taşıdım bacımm bir tek anam bide ben bide eşimm esimin aileside telefon dahi etmedi üzüntü stress yorgunlukk bugün baktım 54 olmusum galiba olüyorum
0 oy
(13,131 puan) tarafından
Az yemek Bol su içmek Birde evde spor :) İp atlamak da fayda ediyor
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Tam 78kiloydum canım çocuğun peisnde koşarken şuan 65oldum ve diyet spor yok canım ona rağmen çocuk iki yaşında ve ben bu kilo 6ay gibi sürede verdim oyuzden zaten istemese de zayiflayacaksin sporla destekle istersen kendini ekmek tatlı yeme gider
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ben sezeryan göbeğimi lastikle erittim bimde Spor aletleri gelmişti 3 lu lastik vardı aldım sabah akşam ayaklarımı yukarı aşağı hareket yaptım göbek gitti ama ekmeği de kestim şimdi yine hamileyim doğumdan sonra Allah'ım nasip ederse sezeryanim iyileştikten sonra yine aynı yöntemle eritecem
(9,671 puan) tarafından
Ayaklara geçen lastiklermi canım
(1,024 puan) tarafından
Şu uzun 3 lu pilates lastiği
(9,671 puan) tarafından
Tmm canım sağol :)
0 oy
(329 puan) tarafından
16 yaşında evlenmek nedir ya onu dert etmedin de kilonumu dert ettin 
tarafından
Severek evlendim iyikide evlenmişim.
(329 puan) tarafından
Bak bu daha bi acı
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Bence yormayın kendinizle barışık olun kimsebkeyfi kilo almadı genel olarak hep sezeryan göbeği çocuktan sonra böle oluyoruz dünyaya can getirdik kocalariminbizim totomuzu yesin boşverin relaxxxxxx ;)))) gideceği varsa gider zaten 
0 oy
(6,725 puan) tarafından

Ben bekarken de göbekliydim:Dnaparsam yapayim gitmiyor.

0 oy
(253 puan) tarafından
Hayatın internette özel kürler var çok yardımcı oluyo onlardan kullablrsn farklı farklı var bide doğum sonrası korse de kilo olsada karnı yok ederdi yine diye düşünüyorum umarım verirsin istediğin kiloya gelirsin :))))
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Diyet bilemem ama hamur işi şeker ve paketli gıdaları kesip bol su bol sıvı + egzersiz ile verebilirsin diye düşünüyorum iradeyle alakalı bisi bence

Bende çok kilo aldım bi göbeğim kaldı suan
0 oy
(7,842 puan) tarafından
Korse tayt kullanabilirsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 476 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 963 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatos18 (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 502 göst.
17 Kasım 2020 Aile kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...