0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar dun kocasiyle birliktelik olmus bugun sol kasiginda ve belinde agri varmis diyoki abla biiraz sert bi birliktelik oldu ondanmidir acaba yoksa hamilelik olablr mi 1 gunde kondomla korundukta dedi 6 aylikda oglu var sizce kac gunde boyle olur ben unutmsm valla belirtileri ben dogum yapali 13 ay olcak size sorayim dedim :)

6 Cevaplar

+1 oy
(417 puan) tarafından

Birbirlerine haşin davranmışlar yoksa baska bisey olamaz:D

(93 puan) tarafından
Bende oyle soyledim canim ya 1 gunde belirti olurmu olmaz mi bilmyrmda test alcakms baklm :)
-Reklam-
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Nedense gece hep bu tarz sorular :) 
(93 puan) tarafından
Haha sorma valla ya gece gece yazms bana hamilemiym acaba abla diye bende buraya yazaym dedm malum burasi bizim dert ortak noktasi qbi bisi oldu
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Birliktelik daha dün olmuş hamilelik belirtisi diye mi düşünüyor cidden 
(93 puan) tarafından
Valla oyle dusunuyor :) kasik agrisi ve bel agrisi deyince bende belki dedmde 1 gunde bilemedim
(4,164 puan) tarafından
Kız olur mu Bi günde öyle leylekler o an karnına koymuyor ya dediği diğer sebeptendir az sakin olsun 6 aylık bebesi varsa da korunmayı ihmal etmesin art arda istemiyorsa
(93 puan) tarafından
Kiz istemiyoda esi istyomus iste kondom yirtilsin diye bilerek mi yapiuyor anlamyrm abla dedi Allah'ım gonlunden ne geçiyorsa onu nasip etsn dedm fazlada giremiyrm oyle konulara
(4,164 puan) tarafından
Öyle şey mi olur eşi kendi mi bakıyor valla sinir oluyorum böyle adamlara ya yazık değil mi o kız 6 aylık bebekle tekrar hamile kalsa ne yapacak yardım ediyor mu çocuk bakmaya giydirip yedirip uyutuyo mu eşi de hemen ikinciyi istiyor ne kadar bencilce ya bence kendine başka korunma yöntemi bulsun yoksa eşinin kafası ile art arda 3 4 tane doğurur o kız daha
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Sert birlikteliktendir   :)
(93 puan) tarafından
İste kondomla korunuyomslar
(1,368 puan) tarafından
Ben ona güvenemiyorum ya. Spiral takılı bende ona da güvenmiyorum ikisini de kullanıyorum her ihtimale karşı  :) Spiral taktirsin
(93 puan) tarafından
Kiz bizim iste 12 bucuk qy oldu dogum yapali hep bizde kondom kullndk sukur suana kadar kaza bisey olmadi bu saatten sonra olsada artik fazla sknti olmazda onun icin erken haklisin bi soyliyim ama esi hemen cocuk istyoms onunda
(1,368 puan) tarafından
Ben de 2 ekimde doğum yaptım. 13 aylık olcaz  :) 2 çocuğum var oburu 4 yaşında yeter başka istemiyorum ondan belki korkuyorum. 6 aylık daha bismillah ne çocuk istemesi
(93 puan) tarafından
benim kizimda 5 ekim dogumlu yakinmis tarihleri benim ilk bebegim kuzum Masallah bu devirde iki cocuk yeter devir zor sartlar malum Allahm onlari saglikla buyutmeyi nasip etsn evlat isteyeninde kucagini bos brakmasn
0 oy
(48,660 puan) tarafından
☺️ o ozelini sana anlatmış sen geldin bize anlattin ☺️ bi dahakine daha sakin seytsinler hamile kalsa bile bir gunde belirtisi olmaz ki
(93 puan) tarafından
Bu programi esi kullndirmyor benim kullndigimi biliyor ondan bi sor baklm abla dedi bende yazaym dedm
(48,660 puan) tarafından
dediğimi de sen sakin sakin ☺️☺️☺️
(93 puan) tarafından
Haaha kocasi vahsi herhalde bunun karsidan bakinca sakin efendi ama demekki her yerde ayni degilmis insanlar :))
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Kiz o sperm daha yolu bulamamistir ki zaten korunuyomus bir gunde olmaz az sakin olsun bide kist filanda olabilir 
(93 puan) tarafından
Kiz valla birde sezeryanli 6 oldu onun dogum yapali benim kizla aralarında 6 ay var 12 bucuk aylik kizim benm bile yeri gelir dikis yerlerim sizlar soyluyrm ona esim dinlemiyo abla diyo e tabi bi yere kadar konusuliyo basi seyler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 295 göst.
0 oy
7 cevap 97 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,679 puan) tarafından soruldu

379,541 soru

11,361,949 cevap

34,839 kullanıcı

...