0 oy
638 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Dün eşimle yemekten sonra şöyle bir arabayla tur atmaya çıktık tam Evden çıktık arabaya doğru gidiyoruz yolda bir tane kadın var Böyle genç bir kadın bize saat sordu Ben de telefon elimdeydi  saati söyledim 

Ondan sonra kadın 

ben sana sormamıştım yanındakine sormuştum da neyse dedi

yanındaki ne dediği de benim kocam Ondan sonra 

ben de kadına ters ters baktım 

Tamam tamam neyse önemli değil dedi

Ben de geri zekalı mısın dedim 

Ondan sonra arkasını dönüp gitti 

Gerçekten bu insanlara akıl sır erdiremiyorum bazen

amaci gercekten saat ogrenmek olsa ben söyledim  tm sagol der gider .. amaci her neyse artk cozemedm ben adamın yanında karısı var daha hala yavşaklık gevşeklik peşindeler utanma arlanma kalmamış kimsede Allah'tan dua etsin hamileydim hamile olmasam bilmiyorum ne olurdu

18 Cevaplar

+1 oy
(15,255 puan) tarafından
Eşinin tepkisi ne oldu peki. Aklına kötü düşünce sokmak degil niyetim ama eşinle br muhabbetleri falan olmasın önceden. 
tarafından
Yok canım eşim de bayağı Sert çıkıştı yani kadınla konuşmadı ama Kadın gidince bu geri zekalı kim ya Çingen midir a.ptalmidir falan dedii . Baya sinirlendi
Iyi yaptin hatun  lafini verdin dedi ben bisey desem simdi taciz etti beni der cikar bu  s.alak dedi
(15,255 puan) tarafından
O zaman kadın gerçekten deli.
tarafından
Yok canım ne yanlısı zaten kadının aklına sokacağını soktun vallahi düşmanlik var burada kadına kadına düşman
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından

Artık bekarları saldılar evlilere göz diktiler :ermm:

tarafından
Terbiyesizz utanmazlar
0 oy
(1,958 puan) tarafından
Canm eşinle tanisiyo olabilirlermi bana hiç normal gelmedi
tarafından
Yok canım eşim de bayağı Sert çıkıştı yani kadınla konuşmadı ama Kadın gidince bu geri zekalı kim ya Çingen midir a.ptalmidir falan dedii . Baya sinirlendi Iyi yaptin hatun  lafini verdin dedi ben bisey desem simdi taciz etti beni der cikar bu  s.alak dedi
(7,743 puan) tarafından
Acaba esin sen anlama die sert cikmis olmasin kurt dusirmeyim araya:)
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Ohaa diyecek bisey yok vala yani yok artık diyorum insanlar ne kadar arsızlaşmis edep haya kalmamış vala benim bile sinirim bozuldu böyle şeyler görüyorum 
tarafından
Ya vallahi billahi bu nedir yaa
0 oy
tarafından
Amacı kocana yazmak herhalde 

Gevşekler ya
tarafından
Simdi bir sey dicem olmucakk . Hamile hamile agzimi bozmak istemiyorum ya .
tarafından
Ayyy takma boşver
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ölüyü diriyi çattın gözü kocama mı diktin orispi diyeydin daş yokmuydu çalaydın gafasina yellozun 
tarafından
Canım birincisi hamileyim ikincisi elimden geleni yaptım zaten Allah korusun kavgaya falan dururuz Karnıma vurur bir şey olur Çocuğuma bir şey olur o zaman yani Elimden kimse alamaz onu
(4,426 puan) tarafından
Karaktersiz yelloz aaayyy sinirlendim
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Buna benzer bi olay komsumdanda duymustum kız resmen acık acık evli erkekler daha cazip geliyo bana demiş kızı darp etmişler baya polis cagırmıslar kız korkudan şikayetçi olmamış ama karşı taraf şikayetçi olmus kızdan sonrası ne oldu bilmiyorım
tarafından
Vallahi iyice dünyanın çivisi çıktı gerçekten bir de hamile olduğunu da belli yani karnım burnumda adamın yanında bir tane kadın var Sonuç olarak kadın hamile Yani bu bunun karısı demeli bence ona rağmen hala daha yavşaklık peşinde hala daha yavşama peşinde ben anlayamadım yani
(15,255 puan) tarafından
Terbiyesiz ahlaksız. Allah hidayet versin
(1,101 puan) tarafından
Kuzu ar damarları catlamış yasaklar cazip geliyo Allah her zman iyilerle karsılastırsın inşallah
0 oy
(482 puan) tarafından

Bekar kadinlar evli erkekleri daha cazip buluyormus :D ne garip psikoloji

Egolarını  tatmin ediyo herhalde evli adamlar karsilik verince ya da evlendiyse demekki iyidir falan diye mi dusunuyolar nedir ;)

tarafından
Yok kiz .
Yasak olan hersey daha cazip gelir ya insana bunlar o kafadalar .
Evli olunca daha adrenalinli hissediyorlar
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Oha ya ç.üş ç.üş 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ona soramazsın deseydin manyak mı ne
tarafından
Sinirlerimi bozdu yaa amacin saatse söylüyorum iste defol git demi
(4,651 puan) tarafından
Amaaan ortalık manyak dolu valla
0 oy
tarafından
Evli erkeklerin şeyleri altından sanıyorlar herhalde gevsekler 
tarafından
Hayvanlar nolcakk birdee adamin yaninda
Hamile karisi var yani karnim burnumda resmen ona rağmen  hala yavsama pesinde
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kardeşi falan mi sandı seni napti manyak. Ne olursa olsun denmez de belli ki aranan tipten 
tarafından
Aynn kadın normal bi kadina benzemiyordu zatenn degisik bir tipti
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Şimdilerde evliler daha cazip geliyo macera heyecan dolu olsun istiyolar bide evdekini takmiyo benimle ilgileniyo gibisinden daha değerli hissediyorlar kendilerini aptallar resmen ne biçim çağa denk geldik yarabbim 
tarafından
Aynen oylee .. yasaklar ciğnenmek icindir yaa yasak olan hersey cazip geliyor
Bunlar gbii o.rusbulara
(3,151 puan) tarafından
Allah hidayet versin 2 kızım 1 oğlum var bişey demek büyük konuşmak istemiyorum rabbim doğru insanlarla karşılaştırsın hepsinj
0 oy
(537 puan) tarafından
Ne cesaret pislik ya
tarafından
Aynen oyle yurek yemis ckms herhalde aranıyor  ka.hpe
(537 puan) tarafından
Yapissaydin bı saçına eşin acaba tanıyor olabilir mi ne tepki verdi
tarafından
eşim de bayağı Sert çıkıştı yani kadınla konuşmadı ama Kadın gidince bu geri zekalı kim ya Çingen midir a.ptalmidir falan dedii . Baya sinirlendi Iyi yaptin hatun  lafini verdin dedi ben bisey desem simdi taciz etti beni der cikar bu  s.alak dedi
(537 puan) tarafından
Anladım ya neyse artık dediği gibi çingene falandır
0 oy
tarafından
Çok sakin kalmışsın bu arada ben olsam kim bilir ne olurdu 
0 oy
tarafından

Cok afedersin baci ama evli erkeklerde bal var herhalde Ay deli oluyorum böyle yüzsüz sü.rtük.lere:angry:

0 oy
(799 puan) tarafından

Diyorum kardeşim kadınlar çok fena diyelim kadının kocası ile arası açık ve yatak ilişkileri yok 1 yıldır 

Nasıl nasıl kadınlar ağızlarına düşüyor yalamak cilve faaln 

Kadında evde oturub ben çocuk doğurdum eee bana katlan kaprıs kompleks bir erkeği aşagılama tatmınsız tavırlar,. 

Bizim yaşadığımız ilde Merkez de ışıkların orda sakınmadan otostop çekiyor lar.

Kadınlar sokaklar da çıplak 

Ve çok ucuzlar 

Erkeğe zerre saygı göstermeyen hanımlar kocasına öküz diyor mesela walla öyle birine denk gelir elini ayağını yalayan sonra kalır öyle sap gibi kadın ortada 

Eeee giderse gitsin ben anneyım 2 çocuğuma bakarım safmıyız babamızın evinden mi getirdik 

Eşek gibi hem doğurum birde  elin elinde çocuklar per perişan bırakın annen kendisine baksın çocuklarımı  bende işe gidicem eeeee 

Elin kadını da 3 kuruş yalakalık yapıcak bilmem ne oturduğu yerden keyif çatıcak

Walla o işi yerler 

Onun yerine eşlerimize çok saygılı olsak çok sevgi göstersek çok anlayışlı olsak ozaman görelim o küfür eden sert erkek kalıyor mu... annelik yapmasak otorite kurmasak her halt için tepesine dikilp hesab sormasak bak birde ozaman görmek azım saygısını sevgisini..

Kadınlar gerçekten soyunuk geziyorlar şuan resmen südyen ile dışarı çıkılıyor olacak iş deyıl Allah akıl fikir hidayet versin 

Erkekde tabiki nefis var meyil edince eeee erkek bakmasın erkek şunu yapmasın bir ton mayaj yap süslen ilgi çekmek için sonra bana bakmayın bırak ya Allah hidayet versin 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
O saati söylerdim ölüm saati olurdu yanımdaki dediği bi güzel döverdim

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,286 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 697 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.
+2 oy
16 cevap 849 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,453 soru

11,391,101 cevap

34,899 kullanıcı

...