0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
Kizim birseyler dio ama anlasilmiyor normal standart kelimeler soyluyor ama uzun uzun kelimeler soylememesi normal mi ya cok kaygı ediyorum

9 Cevaplar

0 oy
(7,250 puan) tarafından
Bnm oğlumda cümle kuramiyo cnm normal bnce yavaş yavas konuşurlar ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde ayni
(341 puan) tarafından
Iyi bari tek ben değil misim
0 oy
(119,086 puan) tarafından
normal daha cok kucuk
(341 puan) tarafından
Ay icim ferahladi walla. Sıkıntı  war sandim doktora gidicektim az daha
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim oğlumda cümle kurmuyo daha anne baba ablasına hilaa diyo ver mama dede ditti yani gitti  bunlar kurarlar kizz daha her çocuğun gelişimi farkli
(341 puan) tarafından
Yürümüyor dedim daha 11 12 aylikken kaygi ettim doktora gidecektim 15 aylik yürüdü.  Simdide  bu kaygı  başladı  ana olmak bole birsey heralde
(44,603 puan) tarafından
Anlaması iyise dediklerini anlayip yapıyorsa göz teması da iyise korkma bazı çocuklar geç konusuyo cümle kuruyo kelimesinde hiç yok değilmiş yani
(341 puan) tarafından
Yok herseyi  anlio benden zeki masallah uyanık  :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Normal canim ya
0 oy
tarafından
Normal. Kızım 2 yaşında. Anne baba dede gel abi vs gibi şeyler der. Cümle kurmaz
(341 puan) tarafından
Tskler cnm icim ferahladi ana yüreği  işte  her haltı dert ediyorum ne yapim. Neyseki tek ben değilmişim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Normal canım yeni yeni başlayacak benimde iki yaşında kızım. Var yeni yeni cümle kurmaya başlıyor anne kalk anne su gibi 
(341 puan) tarafından
Anne su dio
Baba su fln dio. Ama normal konuşmuo die korkmuştum  tskler cnm
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Benim kızce de 2 yaşında ikili üçlü cümleler kuruyor genellikle mesela baba işe gitti

Anne çok yaramaz ı öğretmiş babası onu diyor

Sonra kedi üstüme atladı diyo ama böyle biraz buruk bi dille çok kınuşuyoruz canm bizde kızımızla mutlaka anlat her yaptığını açılıyolar hemen...
(341 puan) tarafından
Tama cnm tskler yapacam oyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
8 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ceylanin annesi ❤❤ (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bebeko (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 506 göst.
0 oy
14 cevap 1,468 göst.

378,095 soru

11,316,949 cevap

34,762 kullanıcı

...