+1 oy
2,676 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından

Bu son postum olur sanirim. Insanlarin bu kadar ozelini burada paylasmasini uygun bulmuyorum ama ben napicagimi bilmiyorum. Bir daha da bu utancla buraya giremem. Hormonlardan mi abartiyorum bilmiyorum ama bidaha icim almaz bu adami. Olay su;

Bebeğin  suyu azaldigi icin doktor havuc suyu onerdi gunde 2 bardak. Allah affetsin onun da afrofizyak etkisi aşırı aşırıymış. Çok özür  dilerim ustu kapalı olarak ben etkisini bayağı  hissettim. Neyse eşim  olaydan sonra gülerek  şey dedi; 
Bence doktoru kocası  hamileyken aldatmış. O yuzden sana havuc suyu önerdi.  O an guldum gectim hic ustunde düşünmemiştim.  ( bu arada doktorum esinden yeni bosandi surekli de paylasim yapmaktan cekinmiyor agrili sancili depresif gondermeli muzikler paylasiyor)
Kocamın zihniyetine bakar misiniz? Kadin kocasindan ayrilmis neden onu bile bilmiyoruz aklina direkt ne geliyor havuc suyunu ona bagdastirmis. Demekki kocama gore kadin hamileyken cinsellikten uzaklastiginda aldatilmis olabilir!!!! 
Yuh yani bu kadar birbirinden alakasiz konulari bagdastirdigi seye bakin ve ben 36 haftalik hamileyim 16 kilo almisim icimde kocaman bir insan yavrusu tasiyorum dogurdum dogurucam haliyle fiziksel ve psikolojik olarak biraz uzaklasmistim son bir iki haftadir. Gercekten yaziklar olsun diyorum baska bisey demiyorum. Ve bugun google hesabi evdeki laptopta acikti otel ucretleri diye aratma gordum ama hangi tarihlerde aratilmis bilmiyorum en son agustosta evlilik yildonumunde kaldik otelde o da otel bile degildi mustakil villaydi. Esime bugun demekki senin zihniyetin bu ve o bilgisayardaki hesabini kapat arama gecmisinde otel sorgulamalari cikiyor dedim bosanicam dedim ne diyosun ne oteli ben aramadim ne zaman aramisim falan dedi ne alaka zihniyetim illa onu mu demis oluyorum falan diye s*lak s*lak konustu bende onunu arkasini sormuyorum sadece bosanicagimi soyluyorum daha da icim almaz dedim ik dedikce sus dedim sustu oturuyor simdi ben de annemlere kaynanalara nasil aciklicam diye dusunuyorum

65 Cevaplar

0 oy
(22 puan) tarafından
Lütfen evliliği oyuncak haline getirmeyin o masum çocuğa yazık olur sen gider birini bulursun o gider birini bulur olan çocuğa olur kafanı saçma sapan durumlarla dolduracağına çocuğumu nasıl yetiştirebilirim bakımını nasıl sağlayabilirim vs. Şeylerle meşgul olabilirsin 
(482 puan) tarafından
Yorumu nazikce yazidigin icin tesekkur ederim.bebek icin Iyi temennide oldugun icin de tesekkur ederim cocuk yetistirme ve egitiminde uzmanim bakimini maddi ihtiyaclarini da karsilicak maasli ise sahibim. Olan bosanmalarda gercekten cocuga oluyor biliyorum ama bu zihniyette olan biriyle musterek bir cocugu nasil yetistiricez hic bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Havuç suyu yüzünden ayrilicam de 

Bence hormonlar tavan yapmış

Senin losaligin daha ağır gecmez inşallah

Der giderim 
(482 puan) tarafından
Kuzum cidden biyle yu,eysel mi bakiyosunuz ya sence de agir degil mi hamile kadina uzaklastiginda aldatilmayi hak gormek?? Illa aldatmasi mi lazim dusuncesi buymus iste neyse sag ol
tarafından
Sen eşini benden iyi tanırsın tabiki benim esim böyle bisey dese git bi kasa havuc al gel derim güler gecerim yani bu arada 3 gebelik gecirdim 22 yıllık evliyim yani ben kendi deneyimime göre cevap verdim
(482 puan) tarafından
Allah bagislasin canim ben de konduramazdim da ne biliyim
0 oy
tarafından
Ben burda boşanmayı gerektirecek bir şey göremedim canım ilk karşınıza çıkan olayda hemen boşanmayı düşünmeyin saçma bir fikir yürütmüş eşin sadece bu sen lohusa psikolojisine erken girmişsin sanırım öfkeyle kalkıp zararla oturma bence 
(482 puan) tarafından
Sag ol gulom daha cok dusunucem
0 oy
(15,294 puan) tarafından

Bence hamilelikten dolayı fazla alınganlık yapmışsın. İnşallah zamanla düzelirsiniz. Âma ben bunda boşanmak için bir sebep göremedim. Tabi ki kendi hayatın istersen sebepsiz bile bosanabilirsin.  

Ama bı de bunun ilerisi var. Çocuğuna yavrucum babanla böyle dediği için boşandık dersen evladın ne düşünür. Bu da var. 
(482 puan) tarafından
Sag ol kusum yorumun icin ben cok farkli yaklasiyorum sanirim olaylara. Cok siyah ve beyaz olarak goruyorum
(15,294 puan) tarafından
Yani sen de tamamen beyaz olmadığını kendin biliyorsundur. O yüzden eşimizden de beklemek doğru olmaz. Ama elbette önemli noktalar var. Bunlar o noktlra girmiyo bence.
0 oy
(48,735 puan) tarafından
doğumdan sonra kirk gün bekle gozlemle bakalim yapar mı düşüncesiyle koca boşanır mi yersiz konusmus akli sira saka yapmış 
(482 puan) tarafından
Bilmezdim boyle oldugunu ne bileyim kusum insani yapmaz dedikleri yaniltiyor en cok
(48,735 puan) tarafından
tek buysa boşta bulunmuş demekki
(482 puan) tarafından
Olabilir belki de canim sag ol
(48,735 puan) tarafından
yapabilir dusuncesiyle bosanilmaz. her insanin kadinin erkegin aldatma ihtimali vardir zaten boyle konusan bir erkek aldatmaz da mesela dini bütün bir erkek aldatabilir
(482 puan) tarafından
Orasi oyle haklisin
0 oy
(537 puan) tarafından
Te allam boşan kız geç kalma çok haklı bir sebep hemen boşan 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sana bizim oraların lafıyla cvp verecegım el adamı gazateye verir .. bu ne sacma sey
0 oy
(11,395 puan) tarafından
Esin yersiz konuşmuş ama üstüne alacağını dusunmemistir hamilelikte neredeyse bütün kadınlar bundan korkuyor emin ol bak ben doğum yapalı 5 ay oldu o psikolojiden yeni çıkıyorum eşimin yanlış bi şeyini görmediğim halde bu hormonlar olsun kilo alıyoruz kendimiz bile kendimizi begenmiyoruz ve her şeyi düşünüyoruz bence sadece düşüncelerini sakince anlat eşine eminim anlayıp bir daha bunun şakasını yapmayacaktir
(482 puan) tarafından
Sag ol kusum yargilamadan elestirmeden yorum yaptigin icin daha cok dusunucem. Ne biliyim benim  Hayata bakisim cok farkli cok siyah beyaz degerlendiriyorum sanirim olaylari aman aldatmadi nasilsa diyip dusunsem daha az yorulurum sanirim. İşte ben de bu zihniyetteyse neden evli kalyim dunyanin bin turlu hali var diye dusundum. Hani mesela bu zihniyette oldugunu bilsen hic evlenmezsin ya ben de simdi ne hayri var diye dusunuyorum evli kalmanin
(48,735 puan) tarafından
kiz belkide adam hic aldatmayacak yapmadigi bisey yuzunden yuva yikilmaz
(11,395 puan) tarafından
Ya canım düşünerek konuşan o kadar az insan var ki inan kendini yiprattigina değmez bence gayri ihtiyar konusmustur esin tabi hepimizden iyi sen tanırsın hiç kimseye herhangi bi konu hakkında asla yapmaz diyemeyiz ama inan insan anlıyor er ya da geç yanlış bisi yapılırsa
Bak benim eşim evden çıkmaz işi bittiği gibi eve damlar sosyal medya var ama sadece traktör motor yani bize göre saçma videolar izler telefonu ortada buna rağmen suphelendim ben düşün yetişme tarzı mı diyelim ortam mi diyelim yani onlar bazen konuştuklarını bilmiyorlar empati yeteneği yok çoğu erkeğin senin de hormonlarindan dolayı en ufak şeyi kafana taktığını var sayarsak kendini hirpaliyorsun inan ben 20 kilo aldım hamilelikte şuan hepsini verdim yani bunu takma hepsi gidiyor senin ve bebeğinin sağlığı yerinde olsun diğer her şey zaman ilk zarlar bebege alışma sürecin olacak zaten eşini gözün görmeyecek bile
(482 puan) tarafından
Aman gozum su saatten sonra gormuyo onu zaten boyu devrilsin ayni minvalde bisey ben soylesem acaba kendi ne dusunurdu mesela bi adam kelse aldatilmistir falan deseydim dunyayi dar ederdi. Kiz uzun uzun emek edip cevap verdiniz dil doktunuz hakkinizi helal edin valla Allah razi olsun
(11,395 puan) tarafından
Helal olsun kuzum ne demek Allah hepimizden razı olsun bak bi gun daha hamile değilim dedim hamile olunca napcan şakasına getiririm birini dedi bak kızdım bende bulur gelirim dedim yani dediğine karşılık öyle bi cevap verdim kızdı bana bende nasıl bi his olduğunu anlattım öyle anladı bir daha bunun şakasını dahi yapmadı dediğine anladığı dinlen karşılık vereceksin çirkin bi konuşmaydı ama ne yazikki mecbur kaldım yoksa devam edebilirdi en ufak bi saçma seyde
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Okadar şiddet hakaret geçimsizlik yaşayanlar boşanmaya yeltenemezken, senin iyi bir yerin kalkmış derler hamilelik değil rahat batmış sana insan eşiyle de 2 şaka sözde yapamayacaksa evli insan kalmasın yahu, 
(482 puan) tarafından
Her fikre saygi duydum tesekkur ettim ama boyle saygisiz yoruma edemicem
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ortada bir şey yok kafanda kurup kurup canını sıkma

Hay Allah'ım yaaaaa
0 oy
(10,437 puan) tarafından
Saçma ve yersiz bir şaka yapmış bence abartmamak gerek olmamış iş için koca boşanır mı ya yuva kolay mı kuruluyor dr unuz depresif ergen haliyle kocanızın dikkatini çekmiş dalga geçmek istemiş. Otel araması da birçok arama motoru trivago benzeri sitelere atıyor reklam oalrak
(482 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum daha cok dusunucem sag ol
(10,437 puan) tarafından
Canım gebelik de hassasiyet yaratıyor ben sonrasında ya bunu niye bu kadar abarttım diye çok fazla düşündüm birçok konuda. Sakin ol sen.
0 oy
tarafından
Sanki biraz ilgi istiyorsun pohpohlanmak istiyorsun gibi hissettim hamilesin normal o da 
(482 puan) tarafından
Inanki oyle degil kuzum. Ne bileyim ben asla boyle bir saka yapmam birine mesela o yuzden de saka diyip gecemiyorum
tarafından
Eşinin dediğini doğru bulmuyorum canım ama şuan senin düşündüklerin çok sağlıklı olmayabilir hormonlar tavan düşünce sistemimiz maalesef bozuluyor
(482 puan) tarafından
Biraz daha dusuneyim saglam kafayla bakalim
0 oy
(563 puan) tarafından
Hamilelikte herşeyi abartabiliyo insan alıngan oluyo ama bu duygu geçici gercekten. Eşinin dedigi hoş olmamış saçma olmuş ama belki düşünmeden konuşmuş olabilir bence fevri davranma Bi bebek bekliyorsunuz ve ortada bişey de yok 
(482 puan) tarafından
Sag ol kusum daha cok dusunucem
0 oy
(912 puan) tarafından
Esin saçmalamış ama sadece saçmalamış bence sende fazla abartıyorsun gecen gün outlet sayfasına bakacaktim. Bir sitenin yanlışlıkla klavye otel yazmış ve ben fatketmeden arattım eşim de görüp tatilmi yapalım otel bakmışsın dedi ben Dr yoo bakmadım faln dedim ama sonra dan aklıma geldi Allah aşkına böyle saçma sapan şeyler için yuvanı yıkma havuç konusuna gelince internenttr buna benzer çok video dolanıyor cinsellik olmadı aldattı vs onlardan etkilenip söylemiştir belki biraz mantıkli düşün hormonlar seni fazla etkilemiş 
(482 puan) tarafından
Belki de ama cok koydu oyle söylemesi  dusunsene canim ben karnim burnumda artik dogurucam.azcik uzaklastim.diye kaldirip bana doktor bu yuzden vermistir diyo gucume gitti cok
0 oy
tarafından
Burada ne postlar okudum aldatıldığını gözüyle görüpte affedeni bile gördüm ben affetsinler demiyorum kesinlikle ama senin ne gözünle gördüğün bir aldatılma mesajlaşma konuşma hicbirsey yok illa ki bazı konuşmalar eşler arasında geçer ne bileyim bunun jcin de boşanmak istemek fazla abartı geldi bana ve sen hamilesin bir çocuğun olcak hersey o kadar kolay değil canım keşke kolay olsa keşke yuva yıkmak bu kadar basit olsa inan kimse evli kalmaz 
(482 puan) tarafından
Herkes boyle dusunurken kendimi sorgulama zamani sanirim. Benim gri renkle aram yok sanirim ya siyah ya beyaz.. cok sag ol canim yorumun icin
tarafından
Gerçekten canom babasız bebek büyütmek kolay değil mesela ben şu an annemlerdeyjm gurbetteyim normalde annemleri ziyarete geldim kuzenimin eşi kızımın yanında kızını seviyor benim kızda öyle bir bakıyor ki böyle ona bile canım sıkılıyor hani babası yanında yok diye bende eşimle çok sorunlar yaşıyorum aldatma falan değil ama yine de bazen diyorum off yeter çekemiyorum boşanmak istiyorum diye ama kızımı düşünüyorum yapamam ya onu boynu bükük görmek istemem
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Bence şu an hamilelik hormonlarından mantıklı düşünemiyorsun. Bak kendimden biliyorum insan hamileyken çok farklı hissedebiliyor, çok farklı düşünebilir, depresif, duygusal olabiliyor. Bence doğumdan sonra şöyle bir müddet süre geçsin. Ondan sonra otur düşün derim. Bide merak ettim kaç yaşındasın?
(482 puan) tarafından
28 cok sag ol Fatma birkac gun daha dusunucem. Ben anliyorum seni gencdir diye dusunuyorsun ama genclikten degil canim fazla sorgulamaktan fazla  ciddiye almaktan hayati. Aman nasilsa daha yapmadi ne dusunurse dusunsun diyemedigimden. Ben istiyorumki esim olcak insan birlikte cocuk buyutcegim insan hamile bir kadina sirf uzaklasti diye aldatilmayi reva gormesin o zihniyette olmasin. Ben fazla ince dusunuyorum belki de
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah'ım daha ne saçmalıklar okuyacağız burda. Seni hormonlar fena carpmis
(482 puan) tarafından
Okuma baby hadi cik
(1,072 puan) tarafından
He cnm he
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Boşanma sebebi görmedim ben canım bende 26 haftalık hamileyim hormonlar insanı ele geçiriyor sen biraz sakin kafa düşün anlarsın zaten sen fazla alınganlık göstermişsin bence bek Bi bebek gelicek dünyaya böyle bişey için değmez yani 
(482 puan) tarafından
Teşekkür ederim  Elif  daha cok dusunucem
(1,066 puan) tarafından
Bebeğini kucağına alınca hepsi bitiyor merak etme şuan ona odaklan sadece bunları kafana takma canım
0 oy
tarafından
Tam olarak niye boşanıysun yani belaltı espri yapamaz mı otel aratması da aldattığını göstermez
(482 puan) tarafından
Yaptigi bel alti espri degildi. Bir kadin eger hamileyken cinsellikten uzaklasmissa aldatilmistir dusuncesini savundu
tarafından
Bi espriden insanın mentalitesinin o yönde çalıştığını anlayamazsın canım hayata öyle bakıyor demek değildir bu bana göre altı üstü espri yapmış. Aldatılmayı asla kabul etmem ihtimaline bile kıyameti koparır çeker giderim ama senin şüphelerin çok yüzeysel alınganlık boyutunda özgüvenini sağlamlaştırmanı tavsiye ederim bu kadar alınganlık biraz özgüvensizlik bana göre
0 oy
(690 puan) tarafından
Bacım oturmuşsun dert arıyorsun ah ah 
(482 puan) tarafından
Ben oyle dusunmuyorum canim yaa bu kadar da yuzeysel bakmayin olaylara adam aldatmamis ama hamile kadini uzaklasti diye aldatilmaya hak goruyo dusunce yapisi dogru mu yani cidden  bana mi rahat batiyo. Ille de gel beni aldat anca o zaman belki sesimi cikaririm mi demek gerek bu dusuncede biriyle omur mu gecer? Yarin bi gun belki hastalik olcak belki cenaze belki baska bisey yanasamadim diye aldatmasi hak mi yani

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 427 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 819 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 371 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Arse (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 618 göst.