+1 oy
2,675 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından

Bu son postum olur sanirim. Insanlarin bu kadar ozelini burada paylasmasini uygun bulmuyorum ama ben napicagimi bilmiyorum. Bir daha da bu utancla buraya giremem. Hormonlardan mi abartiyorum bilmiyorum ama bidaha icim almaz bu adami. Olay su;

Bebeğin  suyu azaldigi icin doktor havuc suyu onerdi gunde 2 bardak. Allah affetsin onun da afrofizyak etkisi aşırı aşırıymış. Çok özür  dilerim ustu kapalı olarak ben etkisini bayağı  hissettim. Neyse eşim  olaydan sonra gülerek  şey dedi; 
Bence doktoru kocası  hamileyken aldatmış. O yuzden sana havuc suyu önerdi.  O an guldum gectim hic ustunde düşünmemiştim.  ( bu arada doktorum esinden yeni bosandi surekli de paylasim yapmaktan cekinmiyor agrili sancili depresif gondermeli muzikler paylasiyor)
Kocamın zihniyetine bakar misiniz? Kadin kocasindan ayrilmis neden onu bile bilmiyoruz aklina direkt ne geliyor havuc suyunu ona bagdastirmis. Demekki kocama gore kadin hamileyken cinsellikten uzaklastiginda aldatilmis olabilir!!!! 
Yuh yani bu kadar birbirinden alakasiz konulari bagdastirdigi seye bakin ve ben 36 haftalik hamileyim 16 kilo almisim icimde kocaman bir insan yavrusu tasiyorum dogurdum dogurucam haliyle fiziksel ve psikolojik olarak biraz uzaklasmistim son bir iki haftadir. Gercekten yaziklar olsun diyorum baska bisey demiyorum. Ve bugun google hesabi evdeki laptopta acikti otel ucretleri diye aratma gordum ama hangi tarihlerde aratilmis bilmiyorum en son agustosta evlilik yildonumunde kaldik otelde o da otel bile degildi mustakil villaydi. Esime bugun demekki senin zihniyetin bu ve o bilgisayardaki hesabini kapat arama gecmisinde otel sorgulamalari cikiyor dedim bosanicam dedim ne diyosun ne oteli ben aramadim ne zaman aramisim falan dedi ne alaka zihniyetim illa onu mu demis oluyorum falan diye s*lak s*lak konustu bende onunu arkasini sormuyorum sadece bosanicagimi soyluyorum daha da icim almaz dedim ik dedikce sus dedim sustu oturuyor simdi ben de annemlere kaynanalara nasil aciklicam diye dusunuyorum

65 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından
Fikrimi söylemek istyorum bende..  Eşini tanıyan sensin ve yaptıgı esprileri konuşma şeklini en iyi sen blirsin hamilelikten önce nasıldı konusması tavrı falan onla kıyasla derim. Kişilik olarak öyle bir insan bence o espriyi yapmış dye düşünüyorum ben sende hormonların etkisiyle sonradan sonradan içinde büyütmüşsün. Güzel bir dille sorablirsin açıp laptobu göstereblirsn neden araştırdın dye sorabilirsin.. Çok abartılı geldi bana bilmiyorum boşancam demek kolay ama her dedğinde kocanı karanlıga itiyosun ve biyerden sonra dicekki zaten boşancak benden madem öyle bende keyfime bakayım daha çıkmaza sokarsın bence ilişkiyi.. Saçma geldi bana hemde aşırı saçma. 
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hormonların etkisiyle böyle düşünüyorsun bence 

Erkekler bizim gibi düşünüp konuşmalar yani ince düşünmezler ama sen hamilesin bunu bilerek senle daha düzgün konuşması lazım 

Eşine sana destek olması için konuşabilirsin eğer seni dinlemezse ailesine anne babasına söylersin
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Valla biz buna lohusa psikolojisi diyoruz sen simdiden girmissin canm bu psikolojiye bence esine suan iyi davran ve gözlemle ona guvendigini hissettir ama herseyi ogrenmeye calis bi yanlisini bulursan tabiki ayrılabilirsin ailene de karsi tarafa da durumu anlatirsin beni aldatti seninde sucun olmaz 
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Canım sen iyimisin?
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ya ben ne okudum? Yani umarım trolsunuzdur yoksa evlilik kurumunun içinin bu kadar boşaltılması beni çok üzecek. Hamile bir bayan olarak böyle komik bir sebepten boşanmayi düşünmek nasıl bir kafa.
(482 puan) tarafından
Sizin komik buldugunuz konular için  de ben size uzuluyorum canim ne diyim sahsiyet meselesi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 427 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 819 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 371 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Arse (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 618 göst.