+1 oy
2,673 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından

Bu son postum olur sanirim. Insanlarin bu kadar ozelini burada paylasmasini uygun bulmuyorum ama ben napicagimi bilmiyorum. Bir daha da bu utancla buraya giremem. Hormonlardan mi abartiyorum bilmiyorum ama bidaha icim almaz bu adami. Olay su;

Bebeğin  suyu azaldigi icin doktor havuc suyu onerdi gunde 2 bardak. Allah affetsin onun da afrofizyak etkisi aşırı aşırıymış. Çok özür  dilerim ustu kapalı olarak ben etkisini bayağı  hissettim. Neyse eşim  olaydan sonra gülerek  şey dedi; 
Bence doktoru kocası  hamileyken aldatmış. O yuzden sana havuc suyu önerdi.  O an guldum gectim hic ustunde düşünmemiştim.  ( bu arada doktorum esinden yeni bosandi surekli de paylasim yapmaktan cekinmiyor agrili sancili depresif gondermeli muzikler paylasiyor)
Kocamın zihniyetine bakar misiniz? Kadin kocasindan ayrilmis neden onu bile bilmiyoruz aklina direkt ne geliyor havuc suyunu ona bagdastirmis. Demekki kocama gore kadin hamileyken cinsellikten uzaklastiginda aldatilmis olabilir!!!! 
Yuh yani bu kadar birbirinden alakasiz konulari bagdastirdigi seye bakin ve ben 36 haftalik hamileyim 16 kilo almisim icimde kocaman bir insan yavrusu tasiyorum dogurdum dogurucam haliyle fiziksel ve psikolojik olarak biraz uzaklasmistim son bir iki haftadir. Gercekten yaziklar olsun diyorum baska bisey demiyorum. Ve bugun google hesabi evdeki laptopta acikti otel ucretleri diye aratma gordum ama hangi tarihlerde aratilmis bilmiyorum en son agustosta evlilik yildonumunde kaldik otelde o da otel bile degildi mustakil villaydi. Esime bugun demekki senin zihniyetin bu ve o bilgisayardaki hesabini kapat arama gecmisinde otel sorgulamalari cikiyor dedim bosanicam dedim ne diyosun ne oteli ben aramadim ne zaman aramisim falan dedi ne alaka zihniyetim illa onu mu demis oluyorum falan diye s*lak s*lak konustu bende onunu arkasini sormuyorum sadece bosanicagimi soyluyorum daha da icim almaz dedim ik dedikce sus dedim sustu oturuyor simdi ben de annemlere kaynanalara nasil aciklicam diye dusunuyorum

65 Cevaplar

0 oy
(482 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Arkadaslar fikirlerinize açığım. Yanlis dusunuyorsam soyleyin ben bosanmak icin kusmek icin sebep aramiyorum ben babasiz dogmus bir kardese sahibim istedigim son sey cocugumu babasiz buyutmek. Ama bu zihniyetteki bi adamin dogumdan sonra 40 gun beni aldatmicagindan nasil emin olabilirim. Bunun hastaligi var sagligi var lohusaligi var bu kadar basit mi yani uzaklastiysa kocasi da aldatmistir diyebilmek? 
(2,136 puan) tarafından
Fikrinde haklısın canım ama daha ortada doğmamış bir bebek var sadece kendin için değil onun için de düşünmelisin aldattığından Emin misin üstünde durmamız gereken soru bu aslında
(6,047 puan) tarafından
Hayatım adam seni aldatmamis bir aldatma belirtisi de göstermemiş. Otellere bakmış diyorsun aynı tarihte siz tatile gitmissiniz.. Ayrıca hiç bir erkek %100aldatmaz diye birşey yok bunu düşünerek de o zaman hiç evlenmeyecektin. Yazık adama şu an olmamış bir aldatma yüzünden aldatmış gibi bosuyorsun. Bu bu kadar basit birşey değil. Evet eşin doktorunla ilgili öyle birşey söylemiş.   Yani erkekler çoğu zaman ne konuştuklarını zaten bilmezler patavatsizlar. Karşıdaki ne anlar ne hisseder dusunemezler. Yani bunu nasıl aldatma diye tanimlarsin anlamıyorum. Ailelere anlatsaniz sadece gülerler yahu. Hatta biraz sakinlesip şu hamilelik lohusalık üzerinden attıktan sonra bu mevzuya sizde gulersiniz. Çünkü çok komik
(482 puan) tarafından
Durucum otel fiyati aratma tarihini ben bile bilmiyorumm.
(6,047 puan) tarafından
Tamam da canım siz tatile gitmediniz mi? O zaman aramıştır. Ayrıca şöyle birşey var mesela ben telefonumda Google'dan birşeyi arattigimda sekmeyi kapatmadan üstüne yeni bir sekme açıp arama yapıp haftalar sonra o sekmeleri tek tek kapsttigimda arama geçmişine yeni aratmisim gibi düşüyor o sekmeler
-Reklam-
+14 oy
(6,210 puan) tarafından
Evet eşinin söyledikleri çok saçma Fakat gerçekten böyle bir sebep için mi boşanacaksın ve 36 haftalık hamileyken Yani ortada İncir çekirdeğini doldurmayacak bir sebep varken
(540 puan) tarafından
Canım 40 gün nasıl Emin olacağım diyeceğine sen evlenmeden önce o ayakları var mı biliyor olman lazım . Ha varsa o ayrı ama sadece otel fiyatları ile de boşanmak küsmek pek de doğru olmaz . Şuan hamilesin gerginsin Zor dönemler kafanda böyle kurma canım
(482 puan) tarafından
Yasmin sag ol kusum cevabin icin dusunucem daha cok
tarafından
Kız bugün tüm artıları topladın bakıyorum hsklısın baciko
(6,210 puan) tarafından
Arsen.simay biraz öyle oldu canım ☺️
tarafından
Bol artı toplamalar sana canım ☺️
+2 oy
tarafından
Hormanlrdan sanırım doğumdan sonra da devam eder .bu hormn bebek büyüdükçe daha güzel düşünürsn
(482 puan) tarafından
Dusuncelerinize saygi duyuyorum daha cok dusunecegim
+2 oy
(15,647 puan) tarafından

Sen bahane mi arıyorsun yoksa ben mi yanlış anladım :ermm: saçma bir sebep olduğunun farkındasın da aslında 

(482 puan) tarafından
Bahane aramiyorum biraz siyah beyaz bakiyorum bu olaylara bana asiri mantikli geliyor su an yani doktor neden ayrildi onu bilmiyorken direkt havucu icmemle aklina bu gelmesi bu yuzden aldatilmis olabilecegini normal karsilamasi bana cok yanlis geldi
+1 oy
(3,239 puan) tarafından

Ya arkadaşım tatil yapıcaktı. Ben yazlık ev otel kiralarına bakıb kıyaslama yapıb ona yardımcı olmuştum:D

0 oy
(3,728 puan) tarafından
Kız el adama güler Allah aşkına yaaa yuva yıkmak bu kadar mı kolay yaa
(9,545 puan) tarafından
Aldatıcağından şüpheleniyorum boşanıcam de herkes güler sana, ortada aldatma yok bişey yok sadece öyle düşünüyorsun hormonlardan olsa gerek fazla alıngan takıntılıson canım
(482 puan) tarafından
Oyle canim zaten patavatsizdir her konuda da ne bileyim.
(482 puan) tarafından
Gozde mina kuşum illa aldatmasi mi gerek diye dusunuyorum iste ben bu durumda belki yanlistir dusunce yapim bilmiyorum fazla siyah beyaz bakiyorum sanirim. Gozum kapali guvenemiceksem neden evli kalayim diyorum
(15,147 puan) tarafından
Dostum karıya kıza bakıyorsa gözü disardaysa aldatmaya gerek bile yok. Ama sen de diyorsun beklemezdim ondan böyle bişey diye. Demek ki gözü dışarda birisi değil.
(3,728 puan) tarafından
Bacım sen bi elini yüzünü yıka kendine gel kafandan at bu düşünceleri :)
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bence sen direk hormonların etkisi altındasın bunda boşanacak bisey yok bence
(482 puan) tarafından
Daha cok dusunucem canim ustunde teşekkür ederim
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Öncelikle inşallah eşin silmemisse Facebook'ta hareketler dökümüne girip aramalara bakarak hangi tarihte girdiğini görebilirsin.tarih görmeden tepki vermesen iyi olurdu.hhamile olduğun için hormonlara bağladım ben.

Eşinin sözü hiç hoş değil ama ben birşey fark ettim bazı erkekler gerçekten ne dediğini bilmiyor bir de bizim gibi düşünerek konuşmuyorlar.aklinca espiri yapmaya çalışmış ta olabilir.

Patavatsız biri de olabilir.somut bir delil olmadan boşanma saçma olur bunun için.hormonlardan abartı tepki vermişsin bence.ki olabilir doğal gebelikte :) önce aramaların tarihine bak bakalım ondan sonra bakarız 
(6,210 puan) tarafından
Eee bacım sen daha ne istiyorsun
(6,047 puan) tarafından
Boşanmak için bahane ararken ben hshshs. Annecim nefes alıyordu dayanamadım bosadim
(1,138 puan) tarafından
Kız Google da Facebook aramaları gözükmez zaten.facebooktan bakman gerekir hareket dokumlerinden yapılan aramalarda
(482 puan) tarafından
Kiz begonvil hicbisey yok derken supheli bisey yok demek istemedim sanki silinmis gibi hic veri yok ama ta 2018den var mesela gittigi yerler gecen aydan var mesela gittigimiz parklar bilmemneler
(482 puan) tarafından
Bayan1 kusum Facebook  hesabini aciyim bakiyim falan diye aklima gelmedi cunku nerden bakildigini bilmiyorum bi de eve geldi o sirada daha kurcalamadim icim bulandi biraktim.zaten
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yani elinde adam gibi delil olmadan açıklayamazsın. Ama sen netlemişsin kesin aldattı diye de. Ne malum aldattığı
(13,202 puan) tarafından
Bence sadece densiz konulmuş. İki hafta uzaklaşınca da aldatmaz insan. Elinde kanıt olmadan yüklenme boşuna.
(2,191 puan) tarafından
Aslıs sonuna kadar haklı. Eğer öyle olsaydı her regl döneminde aldatmis varsaymalisin. E buda onun hakkına girmislik olur. Hamilelik hormonları tavan . Sakinleş bazı erkekler şaka yaptığını laf soktuğunu vs saniyo . Oysa ki konuşmak için konuşuyorlar . Bu kadar takıntılı olup şu güzel günlerini kendine zehir etme.
tarafından
Nasıl söyler bunu yaa kesinlikle bosanmalisin aynı evde tutman hata at kapıya gitmezse polis cagir
(482 puan) tarafından
Evet deryacik yuzeysel gelmissin yuzeysel gidiceksin belli ki. Sen koyma kapiya emi ama unutma herkes kendi degerini kendi belirler sana soylesin esin sen koyma kapiya. Adamin dusunce yapisi bu ama cok sukur bu sefer aldatmadi de otur
tarafından
Oy cen buyudunde deryacik ta mi demeye basladiiinn,,:)) tamam bende aynı şeyi diyorum Bosan
0 oy
tarafından
Kocan sacmalamis ama büyütülecek bir sey degil gibi geldi bana 

Otel aratmasini arastir ama mutlaka hemen olay büyümesin 
(1,193 puan) tarafından
Googleye activity Google yaz ilk gelen linke tikla geçmişten silse bile orada görünüyor girdiği yerler. Tarihini de görüyorsun. Keşke kapat demeden bir baksaydin
(482 puan) tarafından
Kapatmamis gitmeden dur bi bakayim
(482 puan) tarafından
Behiye 12 ekimden 15 ekime geciyor haritalar gecmisi tam da 13 ve 14de disari cikmistik kendi arkadaslarimizla ayri ayri silmis mi konumunu mu kapatmis sence
(1,193 puan) tarafından
Kapatmıştır muhtemelen. Ben de kapatırım bazen internetim az olduğunda.  bu uygulamadan haberi varsa silmeyi biliyorsa silmiş de olabilir ama sanmam. Ben altından bişey çıkacağını sanmıyorum. Kendini üzme hamiş hamiş :) eşinin mizacini eniyi sen bilirsin tabi de eşler takılır böyle birbirine benim eşim de takilir bana çok kizdirirsa hakkından gelirim öyle şakasına olduğunu da bilirim ama
(1,193 puan) tarafından
Activityden o tarihlere bak haritalara girdiyse o da.gozukuyor. girip sildiyse görürsün
0 oy
tarafından
Yakaladın mi ki aldattığını tam emin olmadan böyle düşünmen çok saçma çünkü

Yada eşini sevmiyorsun artık herşeyi sana çok kötü geliyor 

Hormonlardan da olabilir böyle düşünmen hamileliğimin ilk zamanlarında bende eşimden sogumustum 

Eğer ayrılmak istiyorsan ve kafana koyduysan millete nasıl söyleyeceğini dilusunme mutlu değilsen zorla evli kalcak değilsin

Hakkında hayırlısı olsun 
(482 puan) tarafından
Aslinda temel olarak sorunum esimin bu durumu normallestirmesi bence evliligi temelden sarsacak birsey. Dusunsene canim ilerde saglik durumu olur her sey olabilir biraz uzaklassak bunu yapabilecek kadar normal goren biriyle evlilik aurdurmek ne kadar dogru illa yapmasini beklemek mi gerek
tarafından
Çok haklısın gerçekten bencede evlilik cinselliğe bağlı olmamalı sevgiye aşka bağlı olmalı
Ama bazı erkekler böyle malesef bunu kabul etmemek lazım biliyorum
Ama hamilelikte insan çok hassas oluyor en ufak şeyi kafasına takıyor
Mutlu değilsen dediğim gibi boşan ama karnındaki bebeği babasız büyütme aile ortamında büyütmek varken
Lütfen bebeğinizde düşün ama beni yanlış anlama bebeğin için kabullen demiyorum sana
Umarım herşey iyi olur senin ve çocuğun için
(482 puan) tarafından
Tesekkur ederim kusum
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Abooo ne büyük sebeb ya Allah'a askina bacım az sakin ol azz mantıklı düşün 

(482 puan) tarafından
Kuşum illa yapmasini mi beklemek lazim dunyanin binbir turlu hali yok mu bak bunun lohusaligi var mesela esim dedigim insan da uzaklasiyorsa aldatilmistir diye düşünen  bu zihniyette biri..( biriymis daha dogrusu) yine de dusuncene saygi duyuyorum cevap verdigin icin teşekkür ederim
(27,351 puan) tarafından
Sakin olup az zaman verip dene.bebisin var ya ona günah :(
0 oy
tarafından
 CNN bence bunda boşanacak birşey yok bence
(482 puan) tarafından
Biraz daha dusuneyim canim sag ol cevap verdigin icin
tarafından
Rica ederim cnm Allah huzurunuzu bozmasın
0 oy
(42 puan) tarafından
Hamileyken aldatıldım aklıma o geldi şimdi o.c kocam olacak kişiliksiz benim sezeryan paramı bir eş k o tra  kaptırmıştı kadın para at gelecem demiş benim malda sürekli atmış durmuş banada atm parayı yuttu dedi  bende kilandim evi gezdim bir sürü dekont buldum telinden numara buldum yabancı aradım kadın çıktı düz geçtim kadın bana ağır cümleler kurdu yanındaki adam  bana.kufur etti  tüm dekontlari alıp kayınbabamin önüne atım herkesn içinde kaynım eltim diğer kaynım görümcem hepsinin önünde rezil rüsva ettim 
(1,154 puan) tarafından
Ceylan ohhh iyi yapmışsın helal olsun
(482 puan) tarafından
Ceylan cok cok uzuldum. Hamile kadina bunu reva gorenlerin Allah b*lasini versin sacinin teline muhtac kalsin p*slik
(42 puan) tarafından
Anneme babama bile anlatım
0 oy
(1,548 puan) tarafından
Evet saçma konuşmuş ama boşanmak için neden bulamadım ben canım 
(482 puan) tarafından
Dusuncem canim daha cok. Tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Karekter meselesi o, aldatacak olan 1 gün ayrı kalsanız da aldatır.  Aldatmayacak adam  40 gün değil 40 yıl ayrı kalsanız da aldatmaz . Bence biraz abartıyorsun,  hepimiz lohusalık dönemi geçirdik ve yaşadıklarının hepsini yaşadık
(482 puan) tarafından
Birkaç gun dusuneyim bakalim canim sag ol cevabin icin
0 oy
tarafından
Bacım sence bosanmak içi.n biraz az bir sorun degilmi 
(482 puan) tarafından
Ne biliyim kusum belki yanlis ama benim zihniyetimde boyle illa bosanmak icin aldatmasini mi beklemek lazim bu dusunce bile evliligi temelden sarsmaz mi hastalik var saglik var. Adam resmen hamile bile olsan uzaklasirsan aldatilabilirsin diye düşünüyor
0 oy
tarafından
bence evet sen buraya bir daha girme.. neden biliyor musun sacma sapan seyler okuyup, hayatina uyarlamaya calismissin.. adam soylemis, sen de oyle bir etki yapinca espiri yapmis ne var bunda, hic mi bisi demeyelim birbirimizr yanii.. haa otel aramis yanii illa biriyle yatmak icim mi aradi acaba onu da bilmiyorsun kii hepimiz neler ariyoruz kocamiz bilse belki yanlis anlar falan yanii.. Elini yuzunu yika bir fatiha oku, cayini al mis gibi otur
(482 puan) tarafından
Dur dedigin gibi biraz dağıtayım kafami.  Ama yine de sanirim illa aldatmasi mi gerek adamin zihniyeti bu diye dusuncem. Dusunsene canim ben onun canini tasiyorum binbir zorlukla hamile kadina reva gordugu dusunce yapisina bak hamileyken uzaklastiysa aldatilmis olabilir diye dusunuyo adam yani bu hak mi :/ ne bileyim cogu ayni seyi soyledi belki de siz haklisiniz
0 oy
(449 puan) tarafından
Bunda birsey yok. Demekki benim kocama dediklerimi duysan kesin sende aldatiyorsun mu diyeceksin. Aldatacak en son kisilerdenim üstelik ALLAH boyle hataya düşmeyi nasip etmesin. Fazlaca abartmissin ve eşin sana cok ilgili belliki bu konismadan bosanmayi dusunuyorsan. 
(482 puan) tarafından
Kuzum ne ilgisi var ya.. inanki simariklik yapmiyorum. Adamin zihniyeti hamile de olsan uzaklastiysan aldatilabilirsin seklinde ya i sence de cok agir degil mi illa aldatmasini mi gormek lazim ne biliyim.yine de sagolasin
0 oy
tarafından
Madem gözden çıkardın bekle aldatırsa bosarsin canım. Zaten hiç bir gerçek gizli kalmıyor elinde tutarın olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 427 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 813 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Arse (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 616 göst.