0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
Kızlar bu postu açacağimı bilmezdim 3 yıllık evliyim ve 2 yıldır eşim çalışmıyor girdiği hiçbir işte uyum sağlamiyor ya 3 gun ya 5 gün sonra cikiyor masa bası iş bile olsa calışmayı sevmiyorum diyor babasının durumu çok iyi hergün babasindan istiyor gidip ve aldigi paraylada gidip kumar ve alkol aliyor ya abisinden ya babasından ya kardesinden istiyor onlarda laf ediyor ki etmekte cok haklilar sigara parasini bile onlardan aliyor ve onun yuzunden bende laf yiyorum uyariyorum calis et diye yok dinlemiyor dun babasindan 500 tl almis onlada kumar oynamis abisigilde yemek yiyorduk babasi aradi oynadigi cikti ortaya ve en sonunda dayanamadim ciktim gittim evden suan arkadasimda kaliyorum 14 aylik oglum var bide dava acacagim cebimde bi kurus yok anam babam desem 2 aydir evlat ayrimi yuzunden benle küsler ( ablama abla demedim ismiyle seslendim diye baska hicbi sebep yok) aileme gidemiyorum arkadasimda bekar ailesiyle yasiyor nereye kadar burda duracagim bilmiyorum kizlar bana bi akıl verin

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun.  Ne olursa olsun ailenin evine git zaten durumu biliyorlardır.  Evladın ve senin için en güvenli yer şu an baba ocağı. Neler duyuyoruz her gün 
tarafından
Canım ailemin evine gideyimde 2 aydır kusler evlat ayrimi yuzunden kisin gittim 1 hafta durdum sonra laf ettiler geri dondum evime benim annem biraz sorunlu
tarafından
Devlet sığınmasina git o zaman kuzum. Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
En çok ailenize takıldım diğerleri biraz alışagelmiş şeyler ama neyse bence bir kadın sığınma evi tercih edin destekte verirler belki ilerde kendi evine çıkarsın ama en iyi verdiğin karar o adamı boşamak tebrik ederim 
tarafından
Canım ben daha 23 yasindayim hemsirelik mezunuyum her turlu ayakta dururum inancim var kendime omur boyu onu cekemem cocugumada banada bunu yasatmaya hakki yok
(329 puan) tarafından
Canım birikim olmadan biraz zorlanırsın o yüzden dedim ilk bir yerden destek Alman lazım işe gircende para kazanacanda bu süre zarfında nerde yaşamayı düşünüyorsun o yüzden dedim bende boşanmış ve 2,5 yaşındaki oğlumla birlikte yaşayan biri olarak söylüyorum kenarda paran olmayınca şu şartlarda söylediklerin masal
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Off Allah yardimcin olsun cnm ya kadin siginma evine git canm eger kararliysan bi kafani toplarsin ne yapcagina karar verirsin
tarafından
Canim orasi nasildir sartlari nelerdir arastirdim biraz ama siddet felan olmadigi surece almiyorlarmis
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Ben bu durumda olsam TV programına çıkar bi Güzel ağlar yardım isterdim Esra Erol'dan falan. Ailenr anlat durumu nolursa olsun ailen onlar senin sana sahip çıkmak zorundalar. 
(1,246 puan) tarafından
Gerçekten bu şekilde mağdur olanın yanında oluyo canım evet abartılan hikayeler oluyo ama bu şekilde zor durumda olanlara da yardım ediyo hem o hem izleyen yardımseverler.
(7,993 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ama.bana insanları kullanıyor gibi geldi.
(1,246 puan) tarafından
Bilemem canım ama elimde avcumda bişe olmasa ya çıkar orda anlatırdım ya da sosyal medyada falan yani mesleği yoksa bi kadının bide küçük çocuk varsa çok zor aklıma gelen tüm seçenekleri söyledim en aklına yatanı yapsın diye. Diğer progrmlar daha bi düzmece de esrada gerçek hikayeler daha fazla geliyo bana
(2,207 puan) tarafından
Esra da gerçek hikayeler var . Hatice süt arkdsimin ablasıydi tiktoktan tanıştığı.brine kaçmıştı. Dosdoğru anlattilar eksik fazla yoktu . Kizida buldular. Annesi sündüz. Cikti TV ye oda sahip çıkmadı cikmadi kız en son çekti gitti kıymete bitmişti. Bence esra erol şu durumda güzel.bir seçenek bir düşün bacım sende
(1,246 puan) tarafından
Hadi ya. Minnoş bak varmış kız gerçek hikayeler doğru hissetmişim demek ki. Gerçekten ben olsam sırf rezil olsun diye bile çıkar anlatırdım her yerde ancak öyle sahip çıkıyo millet yoksa kendi annen baban bile çıkmıyo baksana zor durum cidden. Hakkında hayırlısı olsun umarım post sahibinin de.
0 oy
(48,761 puan) tarafından
basligi okuyunca boşanmak cok kolay oldu düzeltmeye çalışın diyecektim de kumar oynayan adamdan bir an once kurtulmaya bak esinin ailesi sana karsi nasillar ayrinca ailende cok cins
tarafından
Eşimin ailesi banada diyor niye paraya sahip cikmadin oysaki ogullari gidip oynuyor ben ne yapayim yani parayi aldigi gibi gidiyor eve bile ugramiyor onun disinda ikizi felan var kendini kurtar bundan bu duzelmez diyor
(48,761 puan) tarafından
çocuğunu alip kayinvalidenin yanina git bir sure orda kal
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Yani canım ailenle yani kendi ailenle arayı düzeltsen en iyisi bence yada arayip durumunu anlatsan belki küslük kenarda kalir ewlatlarisin sonuçta 
tarafından
Canim küs olma sebepleri cok sacma 2 aydir oglum hastaneden cikamadi gorduler yazmadilar bile bunun icin aramam sahipte cikmazlar kisin gittim cikmadilar yine cikmazlar
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Evet çok zor ama en kötü aile bile arkadaştan iyidir diye düşünüyorum seni atacak halleri yok Allah yardımcın olsun 
tarafından
Emin ol arkadasim ailemden üstün canim ve atiyorlar atmayacaklarini bilsem zaten bu durumda olmazdim
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Mügeye git kuzum. Ara yada yardım iste. Elbet biri yardıma cıkacak. Oyle ailede olmaz olsun. Arkadasında ne kadar kalacaksın. Elbet onlarda birsey diyecekler. Cocuk ufak hem bakıcı tut hem ev gecindir imkansız kayınpederini ara. Durumu anlat belki onlar destek cıkarlar. Sonucta ortada bir torun var. 
(7,993 puan) tarafından
Kiz müge ne yapacak :D , ozaman burdaki boşanan herkes mugeye gitsin. Ay biri yazmış Esra Erol a çık biri yazmış mugeye git kızlar siz iyimisiniz :D
(10,978 puan) tarafından
Yavrum muge sadece kayıp yada cinayet bulmuyor. Programa cıkarmadan boyle ihtiyac sahiplerini yardım etmekmisteyenlerle de buluşturuyor.
(7,993 puan) tarafından
Anladım bilmiyorum canım ben hiç programında denk gelmedim
(10,978 puan) tarafından
Yok kuzum programda yapmıyor onu ama arada diyor ya. Ne bieyim bir care gerek bu insana
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Eşinin ailesi nasıl insanlar, torunları için bişi yapmazlar mı? 
0 oy
tarafından
Eğer bir çocuğun yoksa işe gir kendi düzenini kur bacım 1 göz oda yeter artar bile marketler hemen alıyor zaten
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ailen başka bi meseleden dolayı küs senle ama ara anlat durumu kendimi toparlayan kadar bana destek olun de yardım iste ailen sonuçta.arkadsş falan yanında hiç olmaz. 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Esinj evden kov sen kal evde yada kayinpederinle konus yada kaynananla 
0 oy
tarafından
Bence kotude olsalar ailenin yanina git arkadasinda kalma canim
0 oy
(1,248 puan) tarafından

Arkadaşlar müge ve Esra Erola git diyenler kendinizin yapmayacağıniz şeyleri millete nasıl çik diyorsunuz şaka mı :))

Kadın gayette mesleği var ayakta durur yani ne diye çıkıp kendini rezil etsin onlar problemi çözmek yerine resmen sakız gibi uzatıp aylaraa bölüyor yetmiyor Sosyal medyadada alay konusu ediliyor bu kadının çocuğu var yapmayın ya 

0 oy
(799 puan) tarafından

Acaba geri dönsen birrnm bebeğini biraz buyutsen kreşs gelicek seviyeye o zaman kadar birikim yapsan iş bulsan 1 yıl içinde iş imkânları olsa 

Köşeye atarsın ya 3 5 bin böyle çapulcu gibi kızım 14 aylık beben ile yapma etme  
Sonra 1 + 1 ev tutsan yavrunu kreşe versen 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kadin siginma evine git bacim benim arkadasim gitti bi zaman kaldi haa cokta iyi dayanilacak bir yer degil dedi ama darda kalinca napacaksin belki bu surede ailen seni arar baban vicdana gelir bakti haber alamiyor peşine duser belki allah yardimcin olsun ne oluyosa zaten arada gunahsiz cocuklara oluyor benimde annem babam ayri :(
0 oy
(48 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canım bir insan ydisinde neyse yetmisindede aynı değişmez ben neler çektim üç tane çocuğum var eşim şuanda ceza evinde neler yaptı bana ihanet şiddet alkol daha neler hepimizi darp etti ama ne diyimki allh ıslah etsin inşallah sen yavruma sahip çık Yeter 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun hiç mi sahip çıkamaz ailen arkadasta nereye kadar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bebikim54 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 960 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.