0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar uzun zamandır jilet kullanıyordum ama bugün a.ptal kafam bi düşüncesizlik edip doğum yakın temiz olsun daha ugrasmayım diyerek tüyleri epilatörle aldım. Bacağım ve özel bölgem acayip tahriş oldu ve kırmızı noktalar oldu çok acıyor. Geçmesi icin ne yapabilirim krem sürdüm ama daha hızlı etki edecek krem vs tavsiyesi olan var mı? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçiyor bir iki güne ama pisik kremi varsa evde dene belki ise yarar 
tarafından
Tamam canım mutlaka denicem çok sağol
-Reklam-
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Buz gezdirin geçer inşallah 
tarafından
Şunan yapıyorum canım çok sağol
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Epilasyon aletleri boyle yapiyo canim Epilasyon aletlerinin icinde mavi torbalar oluyor ici jel gbi varsa eger onu buzluga at 20 dakika dursun al bacagina uygula ben öyle yapıyorum 
tarafından
Şu an buz uyguluyorum canım çok sağol
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Kız bişi sorcam çokmu uzundu ondan olur heral geçen ben aldım tahriş olmadı çünkü seyrek ve azdı yani
tarafından
Yok canım tam aksi kısaydı düzenli jiletle alıyorum ne olur ne olmaz diye uzamasına fırsat bırakmıyorum. Bu kez epilasyon cihazıyla alıyım dedim hormonlardan mıdır nedir cildim acayip hassaslaşmış böyle oldu. Keske yine jilet kullansaydım ya
(17,817 puan) tarafından
Hormonlardanda bide jlet çoğaltır ağda ile alsana kuzum
tarafından
Ağda kullanamıyorum malesef 2 yıl önce bi cilt rahatsızlığım oldu tedavi gördüm doktor ağdayı yasakladı. Epilatör kullan ama cok sık kullanma demisti. Lazere gittim tüylerim sarı olduğundan bi sonuc alamadım. Epilatörü cok nadiren kullanıyordum bu kadar kötü olmuyordu. Neyse artık vücut kendini toplayana kadar daha kullanmam dersimi almış oldum :(

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 82 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.