0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (793 puan) tarafından

Kizlar dun alisveris yaptil  cocuklari kiyafetleri attim  makinaya hepde 30derecede yikarim  lcw ebebek  civil falan  bazilara  zibinn rengi gecmia 1 tane zibin hic basima gelmedi nasl cikartirim hepte lcden aldigim urunlere gecmis   reaim aticam bi tane   nasil cikicagini bilen yazsin

image

10 Cevaplar

0 oy
(3,584 puan) tarafından
Ama bişey olmaz gayet gzel gözüküyor :) 
(793 puan) tarafından
Cnm  cok skldi cnm ya  cocugun koyafetleri mahvolmus kac aydr para biriktiriyordum  sosyal yardimmdan      6 7 kiyafeti bole
(3,584 puan) tarafından
Böyle durumlarda ıslağı kurumadan tekrar yıkıyorum ben ama o renk vereni atmıyorum makinaya. Çıkıyor hemen
(793 puan) tarafından
Canm gec yikadim bn arkada bahceye karanlikti goremedmki daha smdi fark ettm
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Böyle kıyafetleri hepsinin bir atmadan önce sudan geçir renk veriyorsa onu renklilerle at en koyu siyahlılar la xenemeden attığın için biri hepsini boyamış 
(793 puan) tarafından
Dedgim gbi cnm hic basima gelmedi  bitanesi karismis bn ikisiyle ugrasirken ya gozden kacti cikmazmj bnlar cnm
(2,369 puan) tarafından
Bilmiyorum canı beyaz kalıp sabunla dene istersen
0 oy
(119,156 puan) tarafından
ben boyle bisi yasamamak icin yeni aldim giyimleri sirkeli suda bekletiyom oyle yikiyom bu cikmaz bacim
(793 puan) tarafından
Hasi ya sadecw bu degilki
0 oy
(220 puan) tarafından
Cıvıl den aldıkların çıkmış olabilir lcw kaliteli asla çıkmıyor ama cıvıl öyle değil bende hep renkli şeyleri tek tek atıyorum o kadar para veriliyor çünkü 
(793 puan) tarafından
Ebebek cnm civilden beyaz aldim mavi zibin ebwbwkten hepte alirim yikarim hic biseh olmaz
(220 puan) tarafından
He canım olabiliyor ya bazen kaliteli olmuyo ama lcwnin kendi ürünleri olduğu için çıkmıyor e bebek toptan ürünler olabilir ayrı yıka bir daha çıkar
(793 puan) tarafından
Ole yapicm cnm
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Canim o beyaz desenliymis niye attin ki renklilerle. Umarim bi bilen olur. Belki yikandikca cikar.
(793 puan) tarafından
O beyazdan cikmamis cnm bn mavi zibin unutmuaum icinde
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ki bı kere benim de oldu ıslak ıslak hemen kalıp sabunla citiledim vanishi bastım attım tekrar makinaya cikti
(793 puan) tarafından
Amin cnm aynen ole herzamn alinmiyorki
(4,431 puan) tarafından
Herşey ateş pahasi bacım nerde aliyon
(793 puan) tarafından
Aynen ole cnm   2li bu  3 4 zibin   kizima 3 tsrt 2 alt   2 bine yakin tuttu  ya pahaliyada gtmedmki sortlari 40 tsrleri 60 hep ole almaya calistm
(4,431 puan) tarafından
Zaten ondan aşağı bulamazsın ki bulsan da hayrını goremezsin
(793 puan) tarafından
Yani cnm
0 oy
(31 puan) tarafından
Islaklığı kurumadan beyaz sabunla bol kopukleyerek yıkayın üstüne de leke çıkarıcı ondan sonra çıkıyor kuzum 
(793 puan) tarafından
Kurttm canm bnlar fark etmedm aksam
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Aspirin vanish kosla ve pril dok ovala bi dhaa at ojun
(793 puan) tarafından
Drek attim cnm islatip direk yuksek ayarda yikayin yaziyordu 1 saate attim bklm
0 oy
tarafından
Bu çıkmaz canım bence mikey mousedaki siyah kulakların izi çıkmış ben o yüzden beyaza yakın açık renkleri ayrı öyle oradaki sarı gibi içinde koyu renk  desen olanları ayrı siyahlari ayrı yıkıyorum 
(793 puan) tarafından
Yok canm cikan mavi ebebten mavi zibin aldim onu unutmusm icinde kesin o cikardi
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Bende oğluma ayni tulumdan aldim güle güle giysin seninki de ☺️ ama bu leke cikmaz canim maalesef 
(793 puan) tarafından
Bnmki giywmwz canm o zaman  :)))
(1,404 puan) tarafından
Lekelendi diye mi
(793 puan) tarafından
Yok be cnm saka yapiyodum     gece yatarken gyer parkta gyer takintm yok bnm  ama baya cikti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
10 Haziran 2023 Moda kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.