0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım erkeklere benziyor kim görse kız olduğuna inanmaz ve kuşağını deldirmek istiyorum 7 aylık sakıncası olur mu sizce

37 Cevaplar

+2 oy
(15,610 puan) tarafından
Daha çok küçük sırf erkeğe benziyor diye kulak mi deldirilir benim kızım da erkeğe benziyor 
tarafından
Oğlum bebekken kız güzeli dediler ardı kız olacak gerçektende 2 çoçuğum kız bu sefer diyolar aynı erkek ardı erkek olacak görüceksin diyolar
(4,889 puan) tarafından
Ne alaka:)) benim ikizlerim biri kıza biri erkeğe benziyodu hangisi olcak sonrası:))))
(929 puan) tarafından
Bnm oğlum kıza benziyordu ardı kız olacak dediler kız oldu şuan kızımda erkeğe benziyor ama 3.cocugu düşünmüyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ne gerek var gercekten? Sirf baskasi ne dusunyor diye kulak mi dedirilir. Ek kadar yavru gercekten hic gerek yok bence.
+1 oy
tarafından
Deldir bacım deldir.

ben mesela doğduğu gün deldirdim iyi oldu . 

3 bı tarafa iki bı tarafa  
(169 puan) tarafından
Ciddimisiniz
(6,203 puan) tarafından
Oglusunun mu deldirdin
tarafından
Hahaha inanmislar Şerife'm;)
tarafından
Hehehe gandirdim
0 oy
(2,701 puan) tarafından
1 yaşından önce delmiyorlar. 
tarafından
Çevremde ve YouTube de takip ettiğim sayfa faln hepsi delik kime göre neye göre delinmiuir
(2,701 puan) tarafından
Kaç yere sorduk 1 yaşından önce delmiyoruz dediler.
tarafından
Yok herkz deldryir
(2,701 puan) tarafından
Bacım yalan söyleyecek halim yok ya :) Hatta burdan arkadaşın kızının kulağını deldirdik ordan biliyorum.
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Milletin bakış.acisina göre deldirme.

Ben bir haftalıkken deldirmistim sorun yaşamadık ama pişmanım keşke kararı kendine biraksaydim ilerde

(27,340 puan) tarafından
Uyuşturmadik iğne.ile deldi annem
(7,768 puan) tarafından
Ay kız yazık be nasıl kıydınız ne çok yanmıştır canı
(9,172 puan) tarafından
Ay gece kuşu senden bunu beklemezdim :D
Yazık ya çok canı acımıştır
(27,340 puan) tarafından
Kız yok korktum tabi bende ama annem genelleme deldigi için birşey olmadi
(27,340 puan) tarafından
Kıymadim cnm gayet iyiydi hissedip aglamadi bile sadece ben bakamadım sonra baktım annem halletmiş yegenlerimin kulaklarını fln annem delerdi hep körpe halı ile hissetmezler
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Erkeğe benziyor diye mi deldirmek istiyorsun kız benzesin varsın benim kızım da öyle saçını baglamasam erkek mi diyorlar 

Delinir neden delinmesin 5 aylık kızım ben haftaya falan deldircem hareketlendikce zor oluyor
tarafından
Ne yapayım ayrıca ***** ***** düşünceler belki cinsiyet saklıyon diyolar kim görse töbe yarebim açıp göstereyimmi diyorum hahah:))
(11,166 puan) tarafından
Aman sen takma milleti deldirmek istiyorsan deldir canım ama cinsiyeti belli olsun diye değil  :)
0 oy
tarafından
Kızım 5 aylıkken deldirmiştim ben
0 oy
(9,626 puan) tarafından
7 buçuk aylıkken deldirdim bise olmadı iltihap falanda olmadı ağrısı da olmadı çok şükür 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bilmeden akli ermeden deldirmek daha iyi bakımını daha kolay yaparsın benim büyük kızım 4 yaşındaydı küçüğüm 1 yaşındaydı ikisinin bir deldirdim kulaklarını küçük kızımın hemen iyi oldu büyük kizim in iki üç kere iltihaplandı kulakları krem sürdürmüyordu küpeyi oynattirmiyordu çok sıkıntı oldu ama 1 yaşında ki ne ben zorlada olsa bakımını yapmıştım 
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Çocuklarimiz da bizim gibi bir birey ve kararlarını onlara bırakmalıyız. Ayrica bebekken deldirmek için sağlikli değil
0 oy
tarafından
Ayy bandaj falan tak eyer etrafı bu kadar citiye alıyorsan yazık daha çok küçük 
0 oy
tarafından
7.5 aylık babasi hefes ediyor küpe almis ama bn korkuyorm acir diye 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ben 10 aylıkken deldirdim ben istedikten sonra kim ne diyecek kim delmiyecek herkesin kendi isteği kararı 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
6 aydan sonra yapıyorlar kuyumcu da bir sor
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Büyüdüğünde kendi karar vermeli bunun daha sağlıklı olduğunu düşündüğüm için deldirmedim su an 3 yaşında. Kendi estetik kaygılarım için çocuğumun canını yakamam asi olurken bile içim gidiyor.
0 oy
(119,153 puan) tarafından
1 yasdan onve yapmiyolar
0 oy
(748 puan) tarafından
Ben sağlık kabininde deldirdim kızım 1 yaşındaydı kulağı şu topladı yara oldu çıkarmak zorunda kaldım meğer sahte küpeye alerjenlik göstermiş kulak boşuna canını acitmis bulundum.  Kulağı da geri kapandı. Her bebek bir olmaz ama çok küçük 
0 oy
(169 puan) tarafından

image

image

Canım bak benim kızım da aynı erkeğe benziyor ama kulaklarını delmeyi hiçbir zaman düşünmedim büyüdüğünde kendi karar versin buna yani benim düşüncem bu

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Küçük kızım 1 yaşındayken büyük kızımı 9 aylıkken Annem deldi kulaklarını Bence küçükken olması daha iyi çünkü büyüdüğü zaman yarı oluyor izin vermiyorlar krem falan sürüp yumuşatmaya Ayrıca büyüdüğü zaman da daha çok acır
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yani deldirmek neysede sebebin cok sacma.bebşmkşnde gram sac yoktu erkek zannederler di şimdi sırma saclı

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 286 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 484 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.