0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Küçüklümğümden beri bir kulak deliğim hep sıkıntılıydı altın takmama rağmen yine yara olurdu evet şimdi olmuyo normal küpe taksam bile birini kolayca takıyorum diğerine takamıyorum taksam bile takarken canımdan can gidiyo resmen öyle acıyo tekrar deldirsem deliği mi küçük acaba ben anlamadım 

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yaparlar tabi canim 
tarafından
O zaman yaptırayım canım bende hiç sormadım deldiren bir yere ama niye böyle anlamadım annem bide daha güzel daha sağlıklı olsun diye eczanede deldirmiş bide ama nasıl becerdilerse sağolsunlar olmamış
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
yaparlar eczanede tekrardan
tarafından
Tamam canım annemde eczanede deldirmiş iyi olsun diye ama olmamış kuyumcu daha mı iyi yapr ki
0 oy
(7,693 puan) tarafından
Yparlar canim delerler
0 oy
tarafından
Yaparlar ama ilk önce tam kapanması lazım. Ben kıkırdağımı iki kere aynı yerden deldirmiştim. Ama tam kapandıktan sonra delim yapıyorlar canım. 
tarafından
Kapanmıyo ki kuzum ya onuda denedim iki sene takmadım ama kapanmadı
tarafından
O zaman eczaneye bir danış canım.
tarafından
Sorucam kuzum ilk fırsatta
0 oy
tarafından
Yapılır evet 
0 oy
(361 puan) tarafından
Ne eczane ne kuyumcu cok kişinin delmiş olan birine deldir yoksa sıkıntı yasarsin yine hic kupe takmazsan da kapanmaz ama deldirmeden bi iki hafta takma az tikali gibi olur 
tarafından
Sanmıyorum canım yine haftada bir abdest alıyosun
0 oy
(6,859 puan) tarafından

Ay bnde hiç küpe sevmiyorum acaba kapatılır mi :) her gusulde yara oluyo resmen sok tak:D

tarafından
Bende takmıyodum canım acıyo diy3e nadir takardım ince uçlu yine takıyorum ama biraz kalın olsun şu zincirli sallanan küpeler varya güzel duruyo diye aldım takamıyorumda bugün tek kulağıma takacaktım dedim olmaz şimdi
(6,859 puan) tarafından
Evet cnm evlenirken su kulağın altından sarandan aldm ucu kalın idi başka modeli aldım aynı tarzda kuyumcum tanıdık girmiyor dedim bu aldığım. Dio hayatımda ilk defa ucu kalın küpe duydum dio hahha
tarafından
:D bizim deliklerde bi sorun var yada biz fazla takmadığımız için delik büyümedi herhalde anlamadım ben bu işi
(6,859 puan) tarafından
Hehe :)
tarafından
Kız kuyumcu arkadaşına sordu eşim deliniyomuş bende deldireceğim tekrar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
0 oy
37 cevap 405 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 487 göst.