0 oy
1,215 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

ÖNCELİKLE BURADAKİ HEMCİNSLERİMİN HERKESİN HANİMEFENDİ OLDUĞUNU BİLEREK BANA YARDİM EDEBİLECEK  FİKİRDE OLABİLECEĞİNİZİ DÜŞÜNEREK SORUYORUM SORUMU. TEŞEKKÜR EDERİM:)

Okumuyorum. Ne diyecegimi bilemiyorum. Kararsızım. Gayet düzgün biri. İşi kendisi düzgün biri memur zaten o. Ve karakter olarak da düzgün. Ama ne biliyim sanki icimde boşluk var. Erken mi bilmiyorum. Evlenip pişman olmak istemem de ama. Ne yapacağımı da bilmiyorum. Evlenirsem ve aklıma eski kişiler gelirse mutsuz olursam diye düşünüyorum ama şu an kimseyi sevmiyorum. Eskiler düzgün de değil zaten ama evlilik zor olduğu için karar vermesi de zor.

50 Cevaplar

+6 oy
(7,334 puan) tarafından
Evlennmeeeee biz evlendikte bi pok mu oldu tanı ilk önce gerekirse senelerce sevgili kalın 
(7,334 puan) tarafından
Ben hiç evlenmezdim :D sjsj
(129 puan) tarafından
O da doğru ya :D
tarafından
Fatooo şarkı attım cevap olarak iyi etmişim dimi sjsjjs
(7,334 puan) tarafından
Süper bebeyimm :D jsjsjs tam uymuş
tarafından
hahahaahhahahaha
-Reklam-
+3 oy
(7,447 puan) tarafından
Bu tamamen karşında ki kişiye ve sana bağlı bişey 21 yaşında evlendim şimdi 28 yaşındayım iyi ki diyorum hatta keşke daha da erken evlenseydim diyorum ama bunu eşim dedirtiyor yani karşındaki kişi ve ilişkiniz çok çok önemli 
(2,479 puan) tarafından
Haklı bir yorum
(7,447 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
+3 oy
(119,532 puan) tarafından
evlen hemen bizden daha çok uyumaya hakkin yok 
(6,812 puan) tarafından
Puhahah
(119,532 puan) tarafından
oyle ama
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kız burayı nasıl keşfettin ??  2. si kimin evliliği güzel kimin kide değil.. yani insanların dediğine değil de kendin içinden ne geliyorsa onu yap

bence tanı sonra  daha gençsin 
(9,671 puan) tarafından
Ay her gelene de burayı nasıl keşfettin demeyi bi kesseniz artık sıkılmadınız mı gerçekten??
(1,766 puan) tarafından
Sana mı soracaktım neyi sorup sormadığı mı ? Benim sormamda art niyet yok sadece burayı anneller kullanıyor diye sordum sana ne olduysa
(9,671 puan) tarafından
Sıktınız çünkü internet uçsuz bucaksız isteyen herkes herşeye ulaşabilir bekar biri gelince atlıyorsunuz hmn üstüne nerden buldun diye
(1,766 puan) tarafından
Ya bi git işine zoruna ne gittiyse
(2,479 puan) tarafından
Hşş kavga yok barışın
0 oy
(6,441 puan) tarafından
25inden önce kabul etme bence hakkında hayırlısı
(7 puan) tarafından
Teşekkürler yorumunuz için
0 oy
(129 puan) tarafından
Eger samimi ve iyi biri olduğunu düşünüyorsanız görüşmekten ne çıkar ki görüştünüz mu hiç 
(7 puan) tarafından
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Yaşın küçük evlilik için ama bu kadar iyi biri olduğundan eminsen arkadaşlık kurup tanıdıktan sonra dusunebilirsin ama aklın baskasindaysa hiç başlama 
(7 puan) tarafından
0 oy
(2,289 puan) tarafından
Kararsızlık varsa 3vlenme canim
(7 puan) tarafından
0 oy
(6,859 puan) tarafından

Şuan hayatın rahatsa ilerde rahat battı demek istemiyorsan evlenme :)

0 oy
tarafından
Ne desek bilemdim kş
0 oy
tarafından

Hele bi dinle bakalım:D

(6,812 puan) tarafından
Peki tamam bi deniyim :) sağolasın.
tarafından
Yapamazsan yaz resimlerle anlatayim bacimm☺❤
(6,812 puan) tarafından
Attım kız:)))) bi bak hele
tarafından
Nereye attın dur bulayım sjsjjs
(6,812 puan) tarafından
En sonda:)
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Ahhh diyorum ***** kafam bokk vardida evlendin bekarlik sultanlik diyen kisinin alnindan öpüyorum 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Bacım rahat mı batıyor ne evlenecen bekarlık sultanlık yahu 
0 oy
(3,771 puan) tarafından
24 evlendim daha geç evlenseydim diyorum bncede ewlenme zaten hoslantida oluşmamış sende galiba
(7 puan) tarafından
Neden geç evleenseydim dediniz acaba
(3,771 puan) tarafından
Bilmiyorum belki yapı meselesi bnm daha  olgunlasmam lazım biraz çocuksu yapım var
0 oy
(367 puan) tarafından
Bende 23 yaşındayım 3 senedir evliyim evliliğim normal ne cok iyi ne cok kotu evlen ama şimdi değil biraz bekarlılığın tadını çıkar bence 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Okumayan kızların erkenden evlenmesi taraftarıyım ben. Erkenden evini barkini kursun sonra çocuk bakması zor geliyor yaş ilerleyince
0 oy
(1,177 puan) tarafından
Bence tanı kafana yatarsa evlilik kararı al tanımadan kimseye tamam deme evlilik çok zor bir karar hele kocan anne ağzına bakıyorsa 
0 oy
tarafından
Bence aile istedi diye evlenilmez canım içinden gelmesi lazım ki senden pek gönüllü değilsin. İçinde bir parça bile istek varsa oğlanla biraz buluşun konuşun edin kafanız yatarsa iyice kabul edersin yoksa iki tarafta yıpranmasın 
0 oy
(3,253 puan) tarafından

Bizim görmediğimizi büyükler görür. Bunedenle görücü üsulunu onaylıyorum. 

Ve ailenin istediği bir evlilik yaparsan, illa ki her evlilikteki gibi zorluk olunca ailen arkanda olir.

Ve evleneceğin kişinin ailesinin seni istemesi önemli. İstemedikleri geline gün vermezler. Her koca da sonuna kadar  aileye karşı eşinin yanında duramıyor. 

Evleneceğin kişinin işi maaşı önemli. Sen bi şekilde idare ederain diyelim. Ya doğacak çoçuklar. Onlara baka bilme potensieli olmalı.

Huyu suyu iyiyse anlaşırsınız da. Kızən saçını 2 okşa, 2 tatlı söz de. Ayılırbayılır o adam için. Aşık olmak kolay. Karakter düzgünse. 

İstersen 1 liste yap. Evleneceğin adamdan beklentileron. Boyundan, kilosundan, ten renginden, bakışından, gülüşünden tutmuş, size yakın uzaklığı, aile bireyleti hepsini tek tek yaz. Karşı tarafdan adayında hangileri varsa +, hangileri yoksa - yaz. Ve bu artılar için, bu eksileri görmezden gele bilecekmisin tart.  

Evlenmeden önce gözünü 4 aç, evlendikden sonra yarım:D

Mükemmel , dört dörtlük insan yoktur. İlla ki, bizimde eksilerimiz vardır.

(3,253 puan) tarafından
23 de evlendim. 26 yaşındayım. Çoçuk olmuyor. Eteklerim tutuşmuş. Şimdiki aklım olsa 19-20 de evlenirdim diyorum. Kısmet işi. Allah hakkında hayırlı olanı kısmet etsin. Bu taraflarınıda düşün. Lütfen yazdığıma kırılma. Biolojik yaş aleyhimize.
(7,121 puan) tarafından
Bu nasıl yorumdur arkadaş jdndnndj senin kocan iyi diye hepsi inanmaz iki bakışa iki gülüşe :):) yanlış yönlendirme kızı dhhdhdhfh
(3,253 puan) tarafından
Evliliğe vesile olmak sevaptır. Sevabımın önüne geçme çekil şurdan
(7 puan) tarafından
Güneş1997 sizin yorumunuzu çok beğendim yazınız için teşekkür EDERİM cok uygun ve yerinde bi .edaj olmuş okudum yine okucam teşekkürler:)
(3,253 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım❤️
0 oy
tarafından
Çalışma imkanın varsa bir süre daha çalış ekonomik gücün olsun evlilik o kadar da iyi bir poh deel

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 561 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
26 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatos18 (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 708 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,459 soru

11,420,390 cevap

34,975 kullanıcı

...