+1 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (794 puan) tarafından
Kizim 33 aylik olucak saclari kivircik  bu aksam yikarken esim sacina elidor surmus dalin tas gibi yapiyor die bnde kizdim  surulmez die ama saclari yonuk gibi  oluyor yarin bakicam diyor bigun sonra daha kotu oluyor eger daha iyi olursa onla yikarsin dedi ya zararli deglmi bnmi abartiyorum

27 Cevaplar

+1 oy
(9,600 puan) tarafından
Kızını eşin mi yıkıyor 
(117 puan) tarafından
Niye babasi değil mi hemde çocuk bebek ne var burda :!
tarafından
Herseyi koydum bir kenara...
Edep ve hayasi için babasının bez değiştirmesi yada yikamasi uygun değil o bebeğe mahremiyeti öğretirken  çok karmaşa yaşar
(794 puan) tarafından
Arada yikiyor cnm bn bebegi giydiriyodum  7 aylik bebegimde var  kuvvetin icinde biraktim zaten
(253 puan) tarafından
Yok artık edep mahrimiytde çocuk küçük yni belli yaştan sonra tabiki ogreticekler nie sizi rahatsız ediyo başkasının yaptığı sizi nie bu kadar ilgilendirdi sonuçta başka şey soruyor madem size göre yanlış yapmayin babası yikiyosa nevar ki yanlis
tarafından
Post sahibi... canım muhatabım sensin. Dikkat etmeye çalış zaman ilerleyip bazı şeyler olduktan sonra neden diye düşünmemek gerekiyor kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Gözüne kaçırmadıysa sıkıntı olmaz 3 buçuk yaşında kızım arada normal şampuanla yıkıyorum büyüdü daha iyi temizlensin istiyorum 
(794 puan) tarafından
Yanmadi  diyo canm cok sacini yikamayi taramayi sevmiyor  kivircik cani yaniyor herhalde
(1,663 puan) tarafından
Olabilir canım dalini saç tarama spreyi var ondan kullansan canı daha az yanar
0 oy
tarafından
Gözlerini kapalı tutmayı öğrendiyse yıkayabilirsin canım onu sen bilirsin mesela sakın gözlerini açma dediğinde açmıyorsa yıka yani 
(794 puan) tarafından
Sevmiyor cnm  kafasinin yikanmasni zaten
(13,821 puan) tarafından
Benim ki üç yaşında baby ne kullandık hala kullaniyoruz benim oğlan ona bile gözü kapalı agliyo ☺️ sevmiyo hiç gozlerini acamiyo sonra baya
tarafından
İşte çocuğa göre hareket etmek lazım aşkom :)
0 oy
tarafından
3 yasinda hala daline devam..
(794 puan) tarafından
Bnde dalinle yikarim smdilik
0 oy
(1,412 puan) tarafından

42 aylik tam 3.5 yasında yani hâlâ dalin kullanıyoruz hep gözümde küçük  askere gidene kadar dalinle yikayacam sanirim:D:woot:

(794 puan) tarafından
:D   Bnde oleyim cnm
0 oy
(6,221 puan) tarafından
Büyük Kızım 4 yaşında hala daha Dalin kullanıyordum şundan 2 ay öncesine kadar büyük görümcemin torununun başı bitlenmişti ve evdeyken ama hiç kimse de yoktu onda olmuştu ne yaptıysa geçmedi sonra doktora gitti demiş ki ne kullanıyorsun başına O da demiş ki Dalin kullanıyorum çocuğun demiş saçları sık ve kalın O yüzden dolayı Dalin temizlemiyor onu kullanma demiş Yani normal şampuana da geçiş yapabilirsin demişti çocuk Bildiğime göre 6 yaşında mı ne Ondan sonra öylece Dalin kullanmayı bıraktım Çünkü benim büyük kızımın da saçları hem Gür hem uzun Gerçi biraz kestim normal şampuana geçiş yaptım zaten kendisi de dikkat ediyor Yani Gözünü falan da kapattığı için de yanmıyor da
(794 puan) tarafından
Sık  cnm saci   kivircik  tabi islandginda az duruyor ama  :))
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Şurda beklıyım
0 oy
(649 puan) tarafından
Dalinde de paraben var maalesef sanıldığı kadar temiz içerikli değil. Ama alismisiz bana da annemden kaldı bu alışkanlık erkek kardesim 15 yasinda hala dalin alıyor annem. Baska şampuanla yikanmaiyor hemen döküntü oluyor kafasında. Bende oğlum 4 yaşına girecek hala dalin aliyorum. Baska markalarda denedim ama dalinin kokusu beni çok cezbediyor sanki sadece bebeklere aitmiş gibi. Uzun sure evdeki herkese dalin deterjanla yumuşatıcı bile kullandim yeni yeni biraktim. Bebek şampuanı diye alıyoruz ama onda da katkı maddesi var yetişkin kadar olmasa da. Mustela deneyebilirsiniz pamuk gibi yapıyor ama ben kokusunu çok sevememiştim
tarafından
Mustelanin da icerigi temiz degil bilginiz olsun
tarafından
Ben e bebeğin baby me sini kullandım iki bebegime de hem hesaplı hemde içeriği temiz kızlar
(649 puan) tarafından
Katkı maddesi yok diye demedim ki yumuşak yapıyor diye demistim.
tarafından
Dalin de paraben var diye cümleye başlamışsiniz ona istinaden soyledim
(649 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Takıldığım nokta esinmi banyo yaptırdı kızını :angel:

(794 puan) tarafından
Nie yaptrmasn babasi ve bebek daha yardimci olucal bnde bebegi giydiriyordum onuda yikadik
0 oy
(402 puan) tarafından
9 yaşında hala bebek şampuanıyla yıkıyorum. Kendiside normal şampuanı kabul etmiyor gözünü yakıyormuş.
(794 puan) tarafından
Anladm
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim kızım kıvırcık Johnson babynim saç kremini kullanıyorum saçına
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Hiç dalın kullanmadım, sebemand kullanıyorum. Ablamın kızı 11 yaşında hala bebek şampuanı devam ediyorlar:)) bende ederim diye düşünüyorum:))
(794 puan) tarafından
Bnde edicem cnm
0 oy
(7,681 puan) tarafından
4 e girecek dalinle yıkıyorum 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Bubschen kullanıoz pamuk gibi olur saçı tavsiye ediyorum 
(794 puan) tarafından
Duymustum cnm onu icerigi temizmi
(10,364 puan) tarafından
Elidor dan temizdir diye düşünüyorum canım. İçeriği temiz 2 buçuk yaşına kadar bıo baby kullandık ona bakın istersen sonra buna geçtik saçı uzadı iyice diye
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dalin de bebek için uygun değil ki. Johnsons hele berbat, hücre zarının yapısını bozan bi madde var içinde. Ben eşime bile temiz içerikli şampuan alırım, bugün geldi hatta kargoyla. 
(794 puan) tarafından
Dgrudr cnm
(3,491 puan) tarafından
Aynı madde dalinde de var şimdi baktım da.
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Ilkokul 1..sınıfın sonuna kadar sonra saçında kopurmedi;))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
39aylık halen dalinle yıkıyorum.Zaten vanyo yapmayı sevmiyor ağlaya zırlaya banyo yapıyor , bir de normal şampuan gözüne kaçarsa hepten banyo yapmaktan tiksinir .

İçinde saç kremi olmadığı için saçını sert yapıyor onu ben de farkettim
(794 puan) tarafından
Bnmkide ole kafasini yikarken ama sadece
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kardeşim 9 yaşında annem halen dalinle yıkıyor :)
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Daln kullanma zararlarına gözümle şahit oldum ve başkalarından da duydum. Hiçbir şeyle Çıkmayan bir lekeyi çıkardım onunla 
(794 puan) tarafından
Hadiya   okadrda etkili oldguni dusunmemistim
0 oy
(620 puan) tarafından
Kızımı 2yasina kadar dalinle yıkadım ilk çocuk olduğundan sanırım oğlumu 5 yaşından sonra normal şampuana döndüm kızım 6 yaşında oğlum 13 aylık 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 411 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 564 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 462 göst.
5 Kasım 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rümeysa (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 131 göst.