0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
8 yaşında kızım 6 yaşında oğlum var . Bu yaşa kadar dalinle yıkadım bitmek üzere artık bıraksam mı yoksa devammi edeyim

24 Cevaplar

0 oy
(287 puan) tarafından
Ayyy boşver devam et ben evlendirene kadar dalinle yikicam :D kız ben bile 26 yaşındayım dalinle yikaniom
(209 puan) tarafından
Hadi yaa öyle mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırak artık kocaman olmuşlar benımkı 20 aylık nisanda 2 yaşına girmiş olacak evdeki dalin bitsin bende bırakacam kullanmıycam daha 
tarafından
Benim saçlarım da gayet iyi . Suekli kullanırım
(48,495 puan) tarafından
2yas cok erken degil mi
tarafından
Bana göre geç bile yanı erken olduğunu düşünmüyorum canım tabı herkesin kendi özgür hayatı kendi kararı sen daha uzun süre kullanabilirsin ben artık gerek duymuyorum ya saçını sertleştiriyor faydası yok artık bence
(48,495 puan) tarafından
dalin degilde baska şampuan olabilir bende dalinden memnunum gözleri yakmiyo
tarafından
İnanki benım dalin veya başka marka bebek şampuanı kullanma sebebim sadece göz yakmasın küçük diyeydi ama şimdi büyüdü Allah’a şükür küvette oturup suyla oynuyor bende saçını yıkıyorum çıkıyoruz   Daha gerek duymuyorum düzgün oturup kalkabildiği için
0 oy
(582 puan) tarafından
Çocuğumuz yok ama eşim ve ben hâlâ Dalin kullanırız :))
(209 puan) tarafından
Nasıl yaa ben bı kere denedim saçlarım diken gibi oldu
tarafından
Sakamı ben bir kere kunlandım sacım sertleşti
(582 puan) tarafından
Kuruttuktan sonra yumuşacık oluyor
0 oy
tarafından
Hiö bilmiyom kuzu bnm kızım 2 yaşında hala bebek şampuanı kullanıyorm 
(209 puan) tarafından
He sizin küçük daha
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Cocuk sampuanıda degıl normal şampuanda ıkısı için vegan temiz içerik dogal sanpuanlar alıorum.
0 oy
tarafından

Benim oğlum 3. Sınıfa gidiyor küçüğüm 19 aylık bebek şampuanı kullanıyorum :P

(209 puan) tarafından
Kaç yaşına kadar devam edelim peki
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Diğerleri geçince gözleri yanabilir banyodan soguyabilirler ama büyükler gözlerine kacirmazlarsa sıkıntı olmaz 6 yaşına girecek kız kardeşim annem yazın bıraktı Dalin i
(209 puan) tarafından
Ne kollaniyor şimdi
(8,975 puan) tarafından
Heden Shoulders
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Aslında bu tamamen cocugun cıldıyle alakalı:)hassas cışde sahipse devam et bebek sampuanalrına değilse siz bılırsınz bizim kız egzemalı malesef ıstesemde her önume gelenı kullanamam özel duj jelı kullanıyoruz
(209 puan) tarafından
Öyle bi hassasiyetleri çok şükür
0 oy
tarafından
Bilmiyorum kızım 1.5 yaşında bu bimdeki bebek sampuani kullanıyorum biraz buyuyene kadr kullanırım diğer samluanlar göz yakar yaa sende Dalin kullaniyorsan devam et
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Benk biri 4.5 bucuk yaşında biri 19 aylık ikisinede dalın kullanıyorum bi ara büyüğüne normal şampuan kullandm hep kepek oldu devam edecem nereye kadar kullanırsak artk
0 oy
(12,486 puan) tarafından
6 yaşında ki oğlumu hala bebek şampuanı ile yıkıyorum gerçi kardeşine sebep alıyoruz bebek şampuanı nı ama 
0 oy
(613 puan) tarafından
Kızımın saçı çok karışıyor üni baby kolay tarama şampuanı kullanıyorum 3 yaşında hem mis gibi kokuyor hem saçları yumuşacık oluyor.
0 oy
(2,555 puan) tarafından
4 yasinda ilk kizim hala sebamed bebek sampuaniyla yikiyorum
0 oy
(3,853 puan) tarafından
O digikde giz yakmadigi icin kullaniyorum en cokta.biri 4 digeri 2 bucuk yasinda.bazen gozune kacinca acitmasin diye
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Hala dalin ile yıkanan ben :D
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benim oğlum 17 aylık biodermanın şampuanını kullanıyorum. 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Seninkiler büyümüş bence canım normal şampuana geçebilirsin. Ben 3 4 yaşdan sonra bğyğk ihtimal geçicem. Bu arada yazın ben annemlerdeyken şampuan bitmişti. Elidor ile yıkamıştım bebeğimi lafasını yukaırı doğru tutarak gözlere gelmeyecek şekilde yıkamıştım. 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bence yıka diğerleri sanki cokmu temiz içerikli 
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Lisede bile dalinle yikaniyordum :)
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Eyüp sabri kullanıyorum ben kızıma. Çok güzel bence

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 429 göst.