+1 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (11,153 puan) tarafından

İs mi simdi bu ne güzel pis pisle uyuttum hiç ugrasmadim tam yatcaz kalktı (acikmistir) eşim de gitti konuşuyor yanında açtı uykusunu bebe sallıyorum geri uyusun diye :'(

6 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Vayhhh guzum kaç aylık bizde de durumlar aynı :)
(11,153 puan) tarafından
5.5 aylık canım normalde bu saatlerde ben ona uyku öğünü yapıp yatağına yatiriyorum bugün erken uyuyunca erken acıktı ıh ıh derken tabi açmış gözleri eşim hemen gitmiş yanına ne bilsin adam uyandı diye konuşuyor açma uykusunu dedim bende kovdum :)
(350 puan) tarafından
Aynen vallahi eşler bizi hiç anlamıyor benimde üçüncü bebeğim şu an üç aylık uyuttummu ses çıkmadan herkesin yatması lazım yoksa uyanırsa birdaha Allah bilir uyuyacakmi eşimle diğer iki çocuklarda hiç oralı değil gümbür gümbür savaş var sanki evde ben sıkıntılaniyorum çocuk uyumayacak diye :D
(11,153 puan) tarafından
Senin çocuklar da varmış zor canım Allah kolaylık versin bizimkinin de uyuyacak tipi yok bakalim
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Bırak eşin uyutsun 
(11,153 puan) tarafından
Uyutur canım sagolsun ilgilenir desem
(847 puan) tarafından
Rabbim daim etsin derim
(11,153 puan) tarafından
Allah razı olsun cümlemizin yuvasını inşallah canım
0 oy
(896 puan) tarafından
benmki 16 aylik ta. yaticaktim agla aglaya geldi salona suyunu verdim salliyorum yineee offf offf 
(11,153 puan) tarafından
Ah bu analar ah Allah kolaylık versin canim sana ds
(896 puan) tarafından
cumlemize versin cekilcek gb deil analik sagdan soldan goruyom nasl analarini uzmeyen bebeler var yiyor iciyo uyuyo oturupagliyorum artik beceremiyorum bakamiyorum diye
(11,153 puan) tarafından
Oyle deme canım her çocuk farklıdır bunun senle alakası yok bak benim 2 yeğen var ilki o kadar usluydu ki maşallah kendi uyurdu kendi oynardı ablam onunla gezer dururdu 2. Bi oldu Allah bi gör 3 yaşına girecek hala ablam uyutuyor destekli şekilde arabada durmaz yerlere yatar yuvarlanır ikisini de büyüten aynı ikisine sergilenen tutum da aynı sen düşün huy yapı meselesi
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Uyumuştur inşallah 

Canım TI deniyordun dimi nasıl ilerliyor 
(11,153 puan) tarafından
1 de uyudu  :D
Tuvalet mi canım oturtuyorum lazimliga üstüne düşmedim ama yakalıyorum arada çişini kakayi yapıyor ama :)
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Benimde oğlum sürekli kalkıp agliyor:'(

(11,153 puan) tarafından
Doğrudur canım sen benden daha tecrübelisin ben 5 ayda daha bu ay rahatım bakalım dış nasıl yapacak
(13,824 puan) tarafından
İnşallah kolay çıkarır dış zamanı uykular bozuluyor sabaha kadar uykuda ağlıyor benimki zor bir dönem ama kimisi de hiç anlamiyor inşallah anlamayanlardan olursunuz☺️
(11,153 puan) tarafından
İnşallah canım kehribar kullanıyorum ya bakalım fayda olacak mı  :)
(13,824 puan) tarafından
Onuda aldım takamadim ben ya yatarken falan geri dusuyo ya bilmem rht edemedim ben
(11,153 puan) tarafından
Ben düzeltiyorum korkma bisi olmaz allahin izniyle
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Zaten bu bebekler değişik ha tam ayagımı yataga sokacamm bi ses vviinkk vinkk tam kaşiği ağzıma sokacak vinkk vinkk tam keyif yapacam aynı :Dnsgah bu tek bnde olmuyor değilmi 
(11,153 puan) tarafından
Rahat ol hiç olmuyor :D
Yemeği merasimle yiyoruz bebeği uyutana kadar pis pis senine eşim uyuyor falan  :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 321 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,469 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 97 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...