0 oy
1,709 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Benim hem bu dünyada hemde ahirette asla hakkımı helal etmeyeceğim 3 kişi var sizlerinde varmı merak ettim 

29 Cevaplar

0 oy
(523 puan) tarafından

Var bir üvey teyzem bizim iki annemiz var .üvey teyzem üvey annem yanımızda yön iyi davranırdı gidince kötü davranırdı kavga çıkarttı falan oldu gitti ama hakkımı helal etmedim çünkü küçücük çocuktum yani belki 5yasinda falan ama böyle yapardı bize .İçimden helal etmek gelmedi birde kaynana helal etmeyeceğim bana yaptıkları neyse ederdim de aileme görme engelli anneme yaptıkları yüzünden helal etmem öyle düşünüyorum 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Normalde kimseye hakkimi helal etmemezlik yada beddua edemezdim ama bı arkadsm sırtımdan vurdu çok canimi yaktı kötülüğünü asla unutamam sdce Ona hakkim helal değil okdr iyilige nankörlük :(

0 oy
(717 puan) tarafından

Olmazmı hiç tabiki var hatta cenazesi olsa kafama sim döküp giderim bazılarına o derece yani

0 oy
(929 puan) tarafından

Var canım olmazmı kesinlikle helal etmiyceğim 1 kişi var ve bu kişiler zaman geçtikce çoğalıyo

0 oy
tarafından

Tabiki var. Birincisi dayım asla afdetmicem onu iki yıldır konuşmam diğeri kaynanam birlikken üniverste son siniftm hiç acimadi bni tüm işi bana bıraktı yemek temizlik üzerine azar yerdim bı de vurmuştu bana asla ona hakkımı helal etmicem. 

0 oy
(13 puan) tarafından

var cnm iki dünya bı araya gelse asla ama asla kaynanam ve kayınpederime hakkımı helal etmiyorum aslaa

0 oy
(1,204 puan) tarafından
Eltim görümcem annem 
0 oy
(56 puan) tarafından

Olmaz olur mu tabiki de var canım :(

0 oy
(6 puan) tarafından

Kimse yok. Kimseye kin tutarak yaşayamam baş edemedigim herşeyi herkesi Rab be bırakıyorum 

İlgili sorular

0 oy
66 cevap 1,219 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde semaunal (970 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 422 göst.
0 oy
33 cevap 976 göst.
0 oy
18 cevap 1,278 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,683 soru