0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Slm kızlar ben bu gece rüyamda kız bebegimin olduğu nu gördüm sizce rüyalar tersinemi çıkar yoksq kendi bebeğim rüyamami geldi

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben hep erkek bebek gördüm rüyamda ve öyle de oldu oğlum oldu:) doğurana kadar hep rüyamda gördüm. Hep sarı bi bebek görürdüm öyle de oldu .civciv oğlum <3

(11 puan) tarafından
Hadi hayırlısı bakalim cnm
-Reklam-
0 oy
(845 puan) tarafından
Kız yemin ederim bende gece rüyamda erkek bebek gördüm 13+5 hamileyim merak ettiğimiz için mi acaba 
(11 puan) tarafından
Bilinc altıda olabilir ewt cnm
0 oy
(606 puan) tarafından
Yeni hamileyim daha kimse bilmiyoo rüyamda annem benim bebeklik elbiselerimi verdi bana dedi ki al kızına giydir şimdii 14 aylık kızım varr annesinin zeytini kara kızım
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Gorduum ❤️ Hatta oğlum ruyamdaki bebeğe de benziyor. Rüyamı hala unutmadım. Bebeğin yüzü aklımda 
0 oy
(1,893 puan) tarafından

Ben daha 10 haftalıkken oğlumun doğduğundaki halini birebir gördüm sonra doğum zamanı geldi doğurdum rüyamdaki bebeğin aynısı :D

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben gördüm ya belli olmaz 
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Gördüm bir kaybim vardı onu gördüm gerçek hayattaki gibi baba üzülme ona iyi bak diye oğlumu vermişti hâlâ etkisindeym
0 oy
(315 puan) tarafından
Ben çoğu kez erkek gördüm ve oğlum olacak inşallah ben tek de deği annem babam kayınpederm kaynanam eşim hepsi erkek görmüştü :))) 
0 oy
tarafından
Bende kızımın olduğunu gördüm. Kızım oldu
0 oy
(11,377 puan) tarafından

Ben kız gördüm böyle turuncu çilli saçlı falan (belki de turuncu istediğim icin) kızım oldu saçlı doğdu ama kapkara saçlarla  :)

0 oy
(127 puan) tarafından

Hamileyken rüyamda oğlum olduğunu gördüm 3-4- yaşlarındaydi merdivenlerden çıkıyordu ama sarışın bir oğlandı dedim ki değildi ya :D oğlum şu anda 19 aylık ve sarışın teşekkürler :P

0 oy
tarafından
Ben cinsiyetini öğrendikten sonra gördüm.oglum olacağını söyledi doktor rüyamda kız bebek doğuruyordum,üstüne bir de ama benim oğlum olacaktı,neyse verin emzireyim dedim:) doktorun dediği gibi oğlum oldu 
0 oy
tarafından
Hamile olduğumu bilmeden kucgma kız Bebek verildi meger hamilymsm kizm oldu 
0 oy
(279 puan) tarafından
Ben cinsetini öğrenmeden önce rüyamda oğlumu emziriyordum yüzünü görmedim ama erkek olduğunu biliyordum rüyamda. :) şimdi 20 aylik oldu paşam 
0 oy
tarafından
Valla bebeğimin cinsiyetini hatırlamıyorum o zaman ama bi bebek görmüştüm çok etkilenmiştim rüyadan aşerdiğim meyve vardı ve mevsimi değildi 1 ay boyunca aramıştık neyse artık ümidi kestim bulamicaz diye bide hiç sevmezdim o meyveyi :D neyse o gece rüyamda bebeğimin yanağında ve alnında o meyvenin beni vardı o akşam işte abim gil şans eseri bankaya para çekmeye gittiklerinde şu manava da bakalım demişler bulmuşlar hikaye gibi oldu ama öyleydi düşün o kadar sevindim ki gidip gelip kıyamıyordum yemeye kokluyordum sürekli küçük küçük ısırıklar alıyordum 
0 oy
tarafından
Ben de doktor erkek demesine rağmen rüyamda sari saçlı mavi gözlü bir kız bebek görmüştüm, gerçekten öyle oldu, tipi bile aynıydı:) 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yaw bu ara psikolojim bozuldu 3. Görüyorum delirecem. 2. Gördüm oldu. 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
İlk gebelikte cinsiyet öğrenmeden önce gormustum doğum yapmışım evdeyim kaynanam ve eşimin babannesi kucağıma verdiler bembeyaz kundak içinde kapkara saçları vardı adı ne diye sordum Mehmet Burak demişlerdi (Mehmet eşimle benim dedemizin ismi Burak eşimin ismi) kavga etmiştim çocuğa babasının adını mi koydunuz diye hatta velhasıl kelam öğrendik ki kızmış cinsiyet ve kısım oldu. İkincide görmedim üçüncü bebekte yine gördüm. Dr erkek demisti be rüyamda kız gördüm adını da cansu koymusuz cansu diye seviyordum hep tersine benim işler :)
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Doğum yapana kadar hep kız olacağını görüyordum oğlum olacağını bildiğim halde
(5,272 puan) tarafından
Benim de kızim olucak hep rüyalarimda erkek dogdugunu göruyorum
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Doğum yapana kadar hep kız olacağını görüyordum oğlum olacağını bildiğim halde  kızım olmasını çok istiyordum belki ondan öyle görüyordum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 595 göst.
8 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2melek (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 114 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ayseeee. (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Oziis (106 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı