0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Pişman olduğunu söylüyor ama ailelere bosanacam demek kolay bir şey değil sinirliydim diyor beni ikna etmeye çalışıyor.

19 Cevaplar

+5 oy
(10,978 puan) tarafından
Yani ben senin agzına ıstedigim kadar sıcmadım, gel biraz daha sıcyım diyor. Karsılıgı bu. Ben o salakıgı yaptım. Cocuk için affettim. Ne sözler verdi. Ablası eve girmiyordu, kendi de konusmuyordu, herseyi anlamıştı, pişmandı. İnanaıp barıs tık 2 katı fena oldu. O dönem adlı adınca küfürü yoktu bari. Aa bu gidip gene dönüyor dedi iyice cozuttu. Aileni arayıp istemiyorum diyenden bir halt olmaz 
(1,893 puan) tarafından
Aynen öyle zaten kızcağız gitmek istememiş kendisi göndermiş madem öyle ne b.k yerse yesin her şey yerinde kalsın daha barışmanın lüzumu yok
(10,978 puan) tarafından
Yakmayın bacım kendınızı gerısı buyuk rezıllık. Simdi barıstın, bie daha birsey okurda alile evıne donunce ailen sallamıyor. Gelme nasılsa doneceksın dıyorlar. Kolu komsu konıauyor ailenin canı sıkılıyor. Bunu da sana yansıtıyorlar. Daha da duzrlen erkek gormedim ben.en fazla 1 ay veriyorum 2. Ay daha beter hareketler olacak. Bu gıdıyor zaman geconce unutuyor nasılsaya donuyor.
(1,893 puan) tarafından
Eşimin kuzeni öyle 3 yıldır evliler belki 30 kere karısı küsüp gitti sonra geri barıştı o da madde vs var işin içinde o kadar kötü ona rağmen geri geliyor o da nasıl olsa geliyor diye hiç bir şeyden çekinmiyor
(10,978 puan) tarafından
Aynen oyle. Birde post sahibi bacım, yorumlarda sen simdiden sucu kendinde görmeye baslamıssın ailesine demicektim ol lafları diye. Siz karı kocasınız. Bitti. Onun ailesi de artık dıs kapının mandalı senin aikende. Oyle olmalıydı. Onun ailesinin sana bir yanlısı varsa soyleyeceksin kusurabakmasın. Senin de ailenin esine bir zararı varsa esinde soylecek. Aile es olmak bu. Gerisini dısarıda bırakmaktır. Evlenince karı koca aile olur artık. Ailen kim dediginde kocam ve cocuklarım yada karım ve cocuklarım diyebilmeliyiz. Eger bir taraf kendi anne babasına o toleransı verirse o insanlar evlilşgin agzına ediyor. Ben cok pismanım aman aramız bozulmasın aman tolere edeyim diye hiç birsey anlatmadım eski esime ablasının bana yaptıklarını. Cozuttu kadın. En son küfürüyle cıldırdım. Noldu. Aaa bir kere birsey oldu özge cıldırdı oldu cunku kimse onceki saygısızlıklarını bilmiyordu. Kesle ilk saygısızlıgında büyük bir tepki verseydim belki su an cocuklarım anne babalı bir evde yasıyor olacaktı. Eski esim yaptıklarını tek tek bosanmadan sonra dıydu. Yalvardı bana. Haklısın diyerek. O hata senin ben saugılı davrandım hatam byrada ama sen izin verdin ablana dedim
(111 puan) tarafından
Çok doğru ya haklısın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biraz sürünsün bence kolaydı öyle arayip insanları üzmek yok ayrılacam bilmem ne yine yapar
(111 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sorununuz ne....
0 oy
(11,390 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın onun ailesi ne diyor geldiler mi hiç yanına 
(11,390 puan) tarafından
Onu kendi haline bırakacaksın canım o zaman maalesef aileye düşkün olunca öyle oluyor biz de yanlarına tasincaz vaz geciremedim traktör alırlar ortak tarla alırlar ortak hayvanları var ortak yanı ama inan karışmıyorum ilk zamanlar kiziyordum ne kavgalar ettik koye gitmedim bayramda evde yalnız kaldım neler neler ama vaz geçmedi böyle böyle 3 sene geçti boşanmaya karar vermiştim iste bende değişmeyecekse istemiyorum dedim biraz düzeldi gene çok şükür en azından senin ailen benim ailem demiyor artık

Kendimi anlatıyorum ki derdimiz aynı o yüzden belki yardımcı olur diye canım yanlış anlama
Dediğim gibi eğer ailesi sana karşı iyiyse esin iyiyse onların arasındaki diyologa karışma er yada geç anlayacaklar bizi
(111 puan) tarafından
Çok haklısın bilmiyorum acaba düzelecek mi bundan sonra yoksa yine aynı şeyleri yaşayacak miyim bende ak kaşık değilim hiç lafın altında kalmam ailesinin lafını çok yaptım ama ölüyor onlar için ben ne olursam olayım.
(11,390 puan) tarafından
Rabbim hakkında hayırlı olanı versin canim çok iyi anlıyorum seni güzel düşün taşın asilamayacak problemler değil dönünce nasıl olacak pişman mı sana karşı nasıl davranıyor gozlemle bakalım ailenin evine gelsin oturun konuşun başbasa
(111 puan) tarafından
Asker canım o izni hiç yok bu sene izinden başka hastalık nedeniyle birkaç kez daha izin almıştı alamaz yani izin gelemez
(11,390 puan) tarafından
Anladım canım hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Bunu aileleri arayıp seni annenlere göndermeden önce düşünecekti. Oyun mu oynuyor kafayı mı yemis sacma sapan meselelerden olayı bosanmaya getir karını annesine gönder sonra çık ben pismanim de kadın da koşa koşa gelecekti sana tabiii oldu canım. Karar senin kararın ama bi yapan bir daha yapar. Ya iyice süründür tepkisini ölc ya da hic barışma ihtimalini düşünme inceldiği yerden kopsun. Bebeğin yok yaşın genç iyi düşün canım. Eger barışırsan da sakın çocuk yapma. Daha yeni evliyken sana bunları yapan çocuk olunca hic umursamaz seni
(111 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun
0 oy
(6,435 puan) tarafından
Öyle git diyince git, gel diyince gel yok. Süründür aklı başına gelsin belki büyük ders alır düzelir

Hemen yelkenleri suya indirirsen eskisi gibi davranır 
(111 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(119,481 puan) tarafından
sen hazirsin ikna olmaya zaten kiz ;) ama seni haketmiyo o adam
(111 puan) tarafından
Ah işte sorma bacım sennce napim
(119,481 puan) tarafından
bence o adam normal degil kendin karar ver ben olsam coluk cocuk yokken bay bay derdim
(505 puan) tarafından
Aynen ben çocuk yokken sorunlar vardı daha nişanlıyken bil e  git gel yapa yapa şimdi 1 çocukla boşanıyoruz
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Evliliğimin ilk yılları benimde böyle berbat geçti çocukda yoktu keşke bosansaydim o zman. Bi insan başta neyse sonda da aynı genede kendin bilirsin 
(111 puan) tarafından
Aslında aşırı derecede kötü bir insan değil. Bunu şu an barışmak istiyor diye demiyorum. Bende ailesi hakkında sürekli soylendim diye böyle olduk onlar böyle onlar şöyle diye iş burda kötüye gitti evliliğinde saygı kalmadı keske diyorum o ailesinin lafını hiç etmesiydim . Dedim gene aynıydı çünkü
Sinirlenince gözü hiçbir şey görmüyor çok dik sivri. Ama çabuk pişman olan biri.
(5,366 puan) tarafından
Sen daha iyi tanırsın bariscaksan bile çocuk yapma hemen gerçekten çocuktan sonra hersey daha zor oluyor
(9,626 puan) tarafından
Sinirlenince gözü bise görmüyo yazmışsın demekki eve geri gitsen yine sinirlense yine ayni seyi yapabilir,onun pismanligi sadece suanlik ve emin ol senin esin senin her hatanda veya her kavgada yine aileleri koyucak ortaya çünkü bi insan değişmez
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Seninle insan gibi konuşup anlaşmak yerine aileni arayıp ben ayrılıcam diyen insan... Lütfen aklı selim düşün bildiğim kadarıyla çocuğun da yok daha fazla ömrünü ziyan etme gençsin daha belki çok daha iyisi çıkar karşına yeni bir hayat kurarsın. 
0 oy
tarafından
Valla canım balık baştan kokar derler başta neyse sonrada aynı oluyor benimde ilk yıllar çok kötü geçti simdi de çocuk oldu hala devam ediyor kahvaltım zehir oldu şuan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Karar senin ben keşke çocuk yokken boşansaydım diyorum
(5,366 puan) tarafından
Al bendede o kdar daha iki üç aylık evliyken neler yaşadım ne güzel babamın evine gitmiştim keşke geri donmeseymisim 5 yıllık evliyim Bi çocuğum var ama keşke ayrilsaymisim
tarafından
Çekecek çilemiz varmış canım  belki düzelir umuduyla barışıyoruz daha b.k oluyor çocuk olmadan daha kolaymış herşey çok pişmanım
(5,366 puan) tarafından
Bende çok pişmanım ne ise girebiliyorum ne bişey yapabiliyorum ailesinin yakınında oturuyoruz hiçbişeye faydaları yok anca sülük gibi yapışıyor lar onlar yuzunden evliliğim mafoldu keşke hiç tanımasaydım ama olan oldu. Kpss ye girdim önüme gelen her kuruma basvurcam böyle aşırı bunaldım. Post sahibi düzelecek sanıyor halbuki duzelmiycek hayatını mafedecek
tarafından
Benim kayinvalidemlerde yakın ama bir sıkıntım yok onlarla oğulları aksi hayattan bezdirdi sadece oğlum için nefes almak istiyorum çok yoruldum. Lisans mezunu musun canım kpss şansın varsa hiç kaçırma bende oğlum biraz büyüsün işe gireceğim böyle olmuyor
0 oy
(10,560 puan) tarafından
Gideceksin iyice yüz bulup daha beteri olur bence hep düşünür nasıl oldu gidince geliyor diye 

Ben olsam donmezdim 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Öfke kontrolü için tedavi görmesi şartıyla bir şans daha ver bence 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
KAÇ KURTAR kendini. Pişmansa da onun sorunu.Ailesini eşine tercih eden adam değişmez bunun tedavisi yok unutma. 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kapımda paspas olsun affedersem top olayım benim şahsiyetimi onurumu gururumu hiçe sayıp anamı babamı arayıp çok afedersin bir mal gibi gelin alın bunu diyem bir adamı kestigim tırnağa kurban ederim net 
0 oy
(776 puan) tarafından
Canim barisacaksanda iyice sürünsün iki güzel laf ettiği günden hemen yumusarsan herşey daha beter olur ben sana barış barışma diyemem ama senin hayatın bosanmakta hiç kolay değil ama barisacaksan iyice surundur hemen yumusama
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ah canım ya huylu huyunu bıraksa,köpek camii duvarına işemezdi
0 oy
tarafından
Bı buyugune danış.. çabuk da affetme yolun basindasin çocuk yok bişey yok. İleri ki zamanlarfa insanın başına çok şey geliyor. İnsan keşke diyo zamanında biraksaydim. Hatasını iyice ablasın. Bunuda nasıl yaparsın bilemem. Burda kimsenin sana boşan demeye hakkı yok. Vebaldir bu
0 oy
(505 puan) tarafından
Bende çok duydum bu lafları düzelicem sözler verildi aileler girdi araya ama dahada beter oldu 1 oğlumla babamın evindeyim  boşanıyoruz kurtulurum inşallah başta neyse sondada o olur 
0 oy
(15 puan) tarafından
İnanma erkek değişmez canım hep aynıdır

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 337 göst.
0 oy
15 cevap 438 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Nevbahar21 (545 puan) tarafından soruldu