0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Habersiz gelinmesi en nefret ettiğim şeylerden biri,bana göre bir gün öncesinden haber verilmeli ki ev sahibi kendini ona göre ayarlasın 

41 Cevaplar

0 oy
(17,874 puan) tarafından
Bencede ya ev hali var yorgunluk var 
tarafından
Bunu anlayacak kapasite yok  sürekli temzilik mi olurmuş, yok üstünde bu vardı gibi söylemler duyuyorum
(17,874 puan) tarafından
O zaman gelmesinler müfettişliğemi geliyolar
tarafından
Dedikoduya geliyorlar canım fitne fesatlığa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bencede şak diye karşımda kimseyş görmek istemiyorum 
tarafından
Hep yaşıyorum canim evimde istediğim gibi giyinemiyorum bile
tarafından
Kapıyı açmam beklemediğim ve istemediğim kişilerse
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Aynen öyle çok kızarım 
tarafından
Kızarsan saygısız olursun öyleymiş yani
(11,377 puan) tarafından
Onun yaptığı saygısızlık değil mi ama
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Benimde en nefret ettiğim şey habersiz gelinmesi 
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
en az yarım saat geçerken ugranıyorsa vs onun dısında uzun suredir gormuyorsam falan 1 gun oncesı sarkı guzel agırlayım kndımı ayarlayım
tarafından
Aynen sonra mahcup oluyorsun hazırlıksız olunca
tarafından
Yanı habıre yapana da bır had bildirmek lazım evde yokum de pijamayla ac kapıyı falan :D
tarafından
Duştan çıkıp açtım saçları ıslak ıslak kapıyı açtı denildi
0 oy
tarafından
Kapıyı açmam ki
tarafından
Esine söyleyince ne dedi peki, agdalarimla mi acsaydim diye! Eşini niye arıyorlar ya, resmen haneye tecavüz, Allah'ım ya bu insanlar resmen kul hakkı yiyor
tarafından
Haberin yok muydu dedi hayır dedim tamam ama bir dahakine dikkatli ol dedi
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
(1,403 puan) tarafından
Prensiminannesi olur deseydin kocana evimde 7/24 hazır kıta misafir beklerim tovbe Yarabbim ya dikkatli olmusmusmusmustamusmus kendi evinde diken ustunde mi durcakmissin surekli
(6,796 puan) tarafından
Bu eşlerde hep anaci yav:(  benimkide diyor onlar yabancı mı tel açıp  haber etsinler , ben hep neden  suçlu duruma dusuyom ki.
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ay benim de en nefret ettiğim şey. Bekarken babam dışarı gidip eve her gelişinde birisini getirirdi yanında deli olurdum. Neyse ki eşim öyle değil. Bana sormadan kimseyi çağırmaz. Acil gelinecekse bile haber verir. 
tarafından
Çok şükür eşimde öyle ama bazı ınsanlar öyle değil ne yazık ki
0 oy
(248 puan) tarafından
Bende sewmiyorum ama gelmez de kimse eşimin ailesi gelmez benim zaten cewrem yok eşimde çağırır gelin çay içek bende buna kızarım gelmek isteyen gelir sen neden çağırıyorsun gelmiyor sa istemiyor 
tarafından
Eşimde çağırır  müsaitsem Allahtan anlayışlı bir eşim var
0 oy
(393 puan) tarafından
3 kere müsade ederim. 4. Ya o kapıyı açmam kusura baksınlar uğraşamam sonradan birde laf ediyorlar terbiyesizler.
tarafından
Aynen öyle canım ediyorlar ne yazık ki
(393 puan) tarafından
Telefonu açma eger esinde anlayis gosterirse esinde evde yokmus bi yere gitmiş hastanedeymis vs desin. Bi kere agizlari alisinca sürekli yapiyorlar.
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Kaynanam sabah söyler bide bacılarıyla gelir 
tarafından
O da güzelmiş
0 oy
(6,796 puan) tarafından

Ahanda kaynanam aynen :ermm: oysaki bi dünya dk sı Var, tel açmadan gelir. 

0 oy
(119,461 puan) tarafından
gelenim gidenim olsada cat kapi gelse
(1,403 puan) tarafından
Tamam ac kapiyi geliyorum sevdoş :)
actim gel ;)
tarafından
Gelelim konum at;)
belcika merkez
0 oy
tarafından
Öyle insana tam bende çıkıyordum kusura bakma başka yere sözüm var diyip suratına kapıyı kapatırım
tarafından
Oooo sonra ne dedikodular ama
0 oy
(598 puan) tarafından
Ay ben de nefret ediyorum ondan ama neyse ki yok :D eskiden kaynanam çok gelirdi
0 oy
tarafından
Ben samimi olduğum insanların habersiz gelmekerinden rahatsız olmam hatta severim sürpriz olur bana 
tarafından
Ne kadar da samimi olsan uygun olamadığın bir zaman illa vardır
tarafından
Herkesin düşüncesi farklı işte zaten çocuklar var evde uygun olmamaktan kastın ne ki iş üstünde yakalanacak halimiz yok :)
0 oy
(6,004 puan) tarafından
Cocuk olmadan önce hiç önemsemiyordum bunu evim her zaman derli toplu düzenliydi cocuk masrafı olmafıgı için durumumuz iyiydi her zaman hali hazırda ikramlık birşeyler vardı evde ama cocuk oldu ev hep dağınık dogru düzgün yemek ble yapamıyorum artık zor gelmeye başladı habersiz misafir bende hiç sevmez oldum sonucta kimse misafrni dağınık kirli bir evde agırlamak istemez
tarafından
Aynen öyle canım en güzel şartlarda ağırlamak isterim
0 oy
(12,717 puan) tarafından
Ben bebek olduğundan beri haberli habersiz hiç bi şekilde misafir almıyorum 
(285 puan) tarafından
Gelicem diyenlere ne diyon peki canm
(12,717 puan) tarafından
Dıyen olmuyor biliyo herkes
0 oy
(3,329 puan) tarafından
1 yil kadar once kızım 4 5 aylik falandi. Gorumce bunu huy edindi, esimde nolacak oda ablamiz falan diyordu. Birgun uyuyakalmisiz. Esim yatakodasinda biz kizimla oturma odasinda yatiyorduk saat 8 falandi işte. Kapiyi öyle bi çalmıştı ki karsi komsu bile kapiya çıkmış, acmiyorlarsa ya evde degiller ya da işleri vardir diye. Ayy ne utanmistim. Ama bayilmisiz sanki yani.. komsumda bi daha oyle yapamaz işte demişti gercektende gelmedi
0 oy
tarafından
Yemin ediyorum geri çeviriyorum kim olursa olsun umrumda olmaz annem ve kaynanam hariç onlarda habersiz gelme gibi durumları yok farklı şehirlerde oturuyoruz 

Müsait değilim kusura bakma diyip gönderiyorum 
(285 puan) tarafından
Ciddmsn öyle mi diyon ben utanrm valla
tarafından
Niye utaniyim canım ikizlerim var benim ne oturmaya fırsatım oluyor nede evi toplamaya eğer müsait değilsem çeviriyorum kusura bakmayın diyip alınan da alınsın valla haber vermeden gelme olayını hiç sevmiyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kaynanam geliyor çat kapı .bebek uyutuyorum mesela zile basıyorda basıyor açana kadar .sinirlerim tavan yaptı gene

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 321 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 297 göst.
0 oy
10 cevap 280 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 283 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu