0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar emziriyorum antibiyotik kullanamıyorum dişim apse yaptı ve çok ağrıyor evde ne iyi gelir acaba kesin olarak geçirecek 

4 Cevaplar

0 oy
(144 puan) tarafından
Hiç bir kesin yok öyle alternatif yok kesinikle doktora gitmelisin ben hamile halimle diş çektirdim bir zararı yok Allah'a şükür kurtuldum apse yaptıysa derin bir enfeksiyon var ve artık onu hiç birşey geçirmez sarimsakmis oymuş buymuş geçirmez 
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Benim dişimde öyleydi doktor antibiyotik verdi largopen Emziriyorum sıkıntı olmaz dedi
(13,203 puan) tarafından
Benim dişimi benim eşim olarak okudum ve AA erkek mi var diye bakıyorum tam emziriyorum diyene kadar kafamda neler geçti yaa
0 oy
(3,316 puan) tarafından
Emzirirken iki disini cektiren biri olarak dis acile gitmeni tavsiye ederim agri kesici olarak parol ve dusuk dozda antibiyotik veriyorlar emzirdigini mutlaka söyle. Evde de tuzlu su sirkeyle gargara yapabilirsin az da olsa rahatlatiyor
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kesin olarak iyi gelecek bildiğim tek şey dexday diye bi ilaç. Ama emzirirken kullanılmıyor. İmkanın varsa mama ver ya da süt sag bu ilacı iç kesin çözüm. Bende bi ara çok çektim her şeyi denedim asla geçmedi bi tek bu ilaç kesti hemde anında  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
0 oy
6 cevap 88 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
11 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu

377,140 soru

11,286,746 cevap

34,694 kullanıcı

...