0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (666 puan) tarafından
Erken doğum yapacağım diye eşimin ailesi geldi ve doğuma daha 1 ay vardı. Kayınpederimle başım belada kızlar. Geldi salonuma renkli lamba taktı pavyon gibi oldu ev. Lamba fazlaymış bebek odasına gitti yeşil lamba taktı. Yatak odama girip bakmış ve salonda otururken 3 tane kremim var geri kalanı oğlunun bakım ürünleri. Kozmetiğe niye bir sürü para harcıyorsunuz dedi kocama baktım o cevabını verdi bana sus dedi ses etmedim. Balkonda ayakkabıları düzenliyoruz bekarlıktan kalma ayakkabı var, annemin babamın hediye aldığı ayakkabılar falan kalkıp bana bakıp diyor bunlar ne hep masraf. Annem babamın hediyesi dedim sustu gitti. Eşim 2 gün daha idare et diyor ama sana ne baba kendim çalışıyorum alıyorum dememek için kendimi zor tutuyorum 2 gündür de sinirden uyuyamıyorum. Allah aynı evde oturanlara sabır versin. Adam taa iç çamaşırlarını kaynanamla biz toplarken gelip bakıyor deli oldum üzerini zor kapattım delirmek üzereyim size anlatmasam çatlardım

20 Cevaplar

+1 oy
(13,887 puan) tarafından

Böyle kayinpederlerde var Allah sabır versin :Dkaynananin görevini itinayla yapıyor bravo

(666 puan) tarafından
Kaynanama kurban olayım ben o da garibim geldiğinden beri iş yapıyor yatağıma kadar yemek getiriyor odama gireceği zaman kapıyı çalıyor müsait misin kızım diyor
(13,887 puan) tarafından
Yazikya yalnız gelseymis iyimis ☺️☺️☺️☺️
(666 puan) tarafından
Yalnız markete bile bırakmıyor kadını canım. Hayatında kaynanam hiçbir yere yalnız gidememiş cahil bırakmış kadını yol falan da bilmez
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay terbiyesiz nasıl girer ya yatak odana  ay ya nasıl yüz buluyorlar ben beyaz lamba seviyorum der çıkarım izin vermem taktırmaya kavga tartışma değil illa kaldırmayın o lambaları ben gece lambası olarak kullanırım derim 
(666 puan) tarafından
Çıkaracaktım eşim 2 gün dur kapıdan çıksın atıcam dedi. Allahtan evim 1600 km uzakta bir daha kolay kolay gelmeyecek. Kavga etmeden şunu gönderelim idare et diyor anaaağ delirdim vallahi
(7,121 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Hiç sevmem karı gibi adamları

Sen eşin için sabret ses etme 
(666 puan) tarafından
Vallahi ben de öyle böyle bir şey ömrümde görmedim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Böyle kayinbabam olsa benden önce esim almaz eve. Karisinin özeline dalan adam babasi bile olsa esim musade etmez.
(666 puan) tarafından
Gidip otobüs bileti aldı o da en yakın zamana gitsin diye. İlk defa geldi evimize eşim de şok oldu birbirimize bakakaldık
(774 puan) tarafından
Aynen katılıyorum benim eşimde o konuda katıdır
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kayinbabam da buna benzer. Kurban bayraminda ben de kurban kesecektim bana diyor ki sen niye kesiyorsun bence kesme. Parasını veren benim ona ne oluyorsa. Çocuk doğdu 2 aylıkken diyor ki niye gündüz uyutuyorsunuz, gündüz oynayın gece uyusun. 2 aylık bebeğin gün boyu uyanık kalamayacağını bile bilmiyor ama akıl vermekten geri kalmıyor. Kızım su an 13 aylık. Her türlü katı gıdayı yiyebiliyor gidip gelip niye sürekli çorba yediriyorsunuz diyor. Zorla uyutuyorsunuz sırtı ağrıyor yatmaktan çocuğun diyor. Anlamadığı hicbi halt yok, kayinvalideme açık açık konuştum yakında ona da patlayacagim herhalde. 
(666 puan) tarafından
Yeminle ümüğünü sıkacaksın bunların sabrım tükenmek üzere. Son 2 günüm kaldı. Kaynanamla oturuyorum ben de mutfakta gözüm görmesin diye. Pat diye geliyor sessizce ne konuşuyoruz diye dinliyor. Allah sabır versin bana
(1,618 puan) tarafından
Biz birlikte yaşamıyoruz ama her haftasonu köye yanlarına gitmemizi istiyorlar. Ben o kadar sık gitmek istemiyorum çünkü her gitmemizde canımı sıkıyorlar. Bilerek yapmasalar bile yaşlarından dolayı gelen bı anlayissizlik ve her konuda fikir belirtme huyları var. İnsan gerçekten çok sinir oluyor.
(666 puan) tarafından
Senede 1 hafta yan yana geldik psikolojim bozuldu Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bence eşin haklı bişey deme gidecekmişler ya temelli kalanlar napsın bak benim kayın pederde kızı kalıyor diyw bize sormadan kendi kendine plan yapıyor ama yolla gelsin demiyor kurtuldum ondan diye zil takıp oynayacak nerdeyse ama olan bana oluyor
(666 puan) tarafından
Ne biçim insanlar bunlar ya. Allah birlikte oturanlara yardım etsin 1 hafta kaldı burnumdan geldi
(3,006 puan) tarafından
Rabbime dua ediyorum birlik oturmayı nasip etmesin diye 1 ay kaldım burnumdan geldi eşim de sen alınıyon diyor senin ailen dese ben alınmam diyor bazen evlrndiğime pişman ediyorlar
(666 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi...
0 oy
tarafından
Ahhh benim canım kayinbabam evlatlarından hiç ayırt etmez beni . Allah kolaylık versin canım benim . 
(666 puan) tarafından
Benim de kaynanam öyle valla bu adamın elinde 35 sene eziyet görmüş o kadar iyi davranıyor bana. İşte biri iyi olsa biri böyle çıkıyor.  Fakirin yüzü gülür mü :D
tarafından
Ahahaha aynen öyle kıyamam sana biri iyiyse ne yazikki diğeri kötü oluyor .
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ev pavyon gibi oldu deyince acayip bi gülme aldı beni ciddiyetimi kaybettim bsksnshshsjhdd "D işıl ışıl heryer heryer sanki pavyon gezdim balkon balkon adım elvan dalton ") aç o şarkıyı dinle havan değişsin bos ver hiç duyma bile ciddiye alma 
(666 puan) tarafından
Yemin ederim rustik model avizenin içine 1 adet kırmızı 2 adet yeşil 1 adet beyaz lamba taktı herif. Ankara pavyonuna benzedi baba dedim gülüyor adam :D hahaha çok güzel oldu diyor Bi de
(4,426 puan) tarafından
Hsjshshs rıza baba adam pavyoncu çıktı "D
0 oy
(774 puan) tarafından
Ay saçmalık bu ya erken doğumun varmış olmasa bile valla bunlar bu sinirle insanı tez doğurttururlar he gelmeseler daha şerefliymiş bence o ne öyle karı gibi eve karışıyo ayıp be 
(666 puan) tarafından
Ben doğumhanedeyken eşim ablasını aramış bu da pat diye bilet almış. Doğum yapıyorum diye. La yeni doğum yapmış kadının yanında kayınbabanın ne işi var. Şimdi 37 haftalığım durum riskli salona gidip uzanamıyorum hastanede de benim psikolojimi bozdular zorla doğum yaptıracaklardı kaçtım resmen. Şimdi de odadan çıkamıyorum dört duvar arası öldüm. Odadan çıkınca da kaynanamla napıyoruz diye sessizce gelip bize bakıyor. İç çamaşırlarımı topluyoduk geldi*****k*****k nasıl kaldıracağımı şaşırdım
(774 puan) tarafından
Allahım sabır versin ya çocuk falan doğunca o kadar durmAsalar bari yanında valla lohusaykende hiç çekilmez böyleleri kocaman insan olmuşsunuz nereye nasıl girilir bilmiyolarsa hala pes yani ayıp denen bişey var ben bu tarz konularda çok katıyımdır ki eşimde öyle zor katlanırdık heralde ya bilmiyorum
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy benim kayinpederde oyle herseye karsr kari gbi ama be cevabini. Verrim asla taviz vermem karisma sen derim ve esimde  cvbini verir kozmetige yok bilmm neye karisamaz sonucta esim aliyor oduyor onanee biz beraber yasiyoruz bide :)
(666 puan) tarafından
Vallahi çalışıyorum kazanıyorum alıyorum kimseyi ilgilendirmez dememek için zor tutuyorum kendimi
(1,248 puan) tarafından
Valla dicen hakediyolr bazen
0 oy
(4,875 puan) tarafından
2 haftadır yanımda kaldılar ne düzen kaldı ne bişey illallah ettim Rabbim birlik oturanlara sabırlar versin inşallah tez elden ayrılmayı nasip etsin 
(666 puan) tarafından
Aynen canım ben de 1 haftadır birlik oturanlara dua ediyorum adam geldi duvarıma tablo ve saat falan astı kafasına göre ev pavyona döndü
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tevbe estağfurullah yaa 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Desene baba en pavyonu ozledin galba diye
(666 puan) tarafından
:D kız Allah seni
(10,877 puan) tarafından
Buna baska ne denir kuzum =D
0 oy
(457 puan) tarafından
Canim sen kac yillik evlisinki layinpederin ilm defa geliyor
(666 puan) tarafından
Bir buçuk yıl oldu canım doğuda görev yapıyoruz da uçak korkusu var uzun yol da çekemem dedi. Erken doğum gibi bir durum oldu o yüzden geldi gidiyor şükür
(457 puan) tarafından
Senin kayinpeder degsikmis gelinin odasina bakmak ne demek
0 oy
(59 puan) tarafından
Sanki birlik oturuyorsunuz da ayakkabı sayılarına takmış.Karışıyorlar işte.Gençleri rahat bırakmaları lalazım.Başka şeylere takılsınlar gençlere değil.
(666 puan) tarafından
Eşim de diyor kendinin 50 ayakkabısı var iyi ki orada değildim neyse idare et 2 güne gidiyor dedi üzülmesin diye bir şey demiyorum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Çok zor bi durum ama dua et ki eşin arkandan bi an önce yollayın
(666 puan) tarafından
2 güne bilet aldık şükür gidiyor
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Hamile iseniz boşa strese girmeyin yatın dinlenin 
(666 puan) tarafından
Odadan pek çıkmamaya çalışıyorum canım 2 gün üzüntüden uyuyamadım zaten
0 oy
(7,379 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benım kayın baba bir kaç kere kalmaya geldi dolaplara bakıp kirli demişti bıde çok pis tuvaletini yapıp temizlemiyo eşim temizledim eşim aklı yok bişey deme demişti  aynı evde ben o odamla yaşayamam zor
(666 puan) tarafından
Ayy çok fena
(7,379 puan) tarafından
Aynen zor valaha
0 oy
(248 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yapısı öyle demek kuzum 
(666 puan) tarafından
Öyle canım sağ olasın

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 930 göst.