0 oy
2,893 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bundan 2.5 sene önce eşimin instagramina Bi msj gelmisti o zamanlar 16 yasinda olan kizkardesinin Bi erkekle sarmaş dolaş dudak dudağa olan okuldan kaçmış erkek arkadaşıyla adalara gidip yuzuk takmis vs vs resimleri vardı mesajda ve mesajı görür görmez direkt görümcemi arayıp bu rezaletin hesabını sordum söz verdi bidaha yapmayacağına sadece masumane Bi arkadaşlık olduğuna gördüklerimin hala yalan olduğuna inandırmaya çalıştı beni kayinvidemlerin ne derece baskıcı hatta evin içinde bile askılı giymesine izin vermeyen sürekli cehennemde yanacaksınız tenkitleriyle ne derece baskıcı olduğunu bildiğim için bu olay duyulsaydi gorumcemi okuldan alır kayinvalidem ayrı kayinpederim ayrı bide eşim ayrı öldüresiye döverlerdi görümcemin erkek arkadasinida aynı şekilde yaparlardı bende olayı örtbas ettim bu olay ikimizin arasında sır kaldi ama görümcem huylarından vazgeçmedi bende fotoğrafları usb aletime kaydettim amacım eğer bidaha yapmaya kalsaydı sadece gözünü korkutacaktim asla gösterip kimsenin günahına giremezdim resimler ve mesajlar usbmde kaldı yıllarca aklıma bile gelmedi 1 saat once misafirlerimiz geldi nisan videomuzu izlemek istediler dugun yapmadigimiz icin sadece nisan videomuz vardi bende usb takip izlemek için açtığımda fotoğrafların sadece dosya adı göründü ve korkuyla hemen kapattım usbyi aldim büyük Bi kavga çıktı benim onu aldattigim görüntüleri sakladığımi söyledi asla öyle bisey yok diye ağlayıp sizladim doğmamış bebeğimin üzerine yemin ettim ama inandiramadim usbyi vermedim çok büyük yemin etti eğer 1 saat içinde usbyi vermezsem dogmamamis cocugumun başı hakkı için beni aldattin diye ananın evine birakirim seni diye  cocugumun odasına koşup kapıyı kilitledim 9 haftalık hamileyim üzüntüden bebeğime bisey olcak diye korkuyorum çok sancim var suan usbyi verirsem Bi insanın hayatı kararacak vermezsem evliligim yıkılacak ne yapacağım ben 

65 Cevaplar

+16 oy
(7,923 puan) tarafından
Bence sen palavra atıyosun:D
tarafından
Ayşenur ballı lokmam zaten hiç unutmuyor :)
tarafından
Tuğbayla da yanlışlıkla tanıştık ama onu da çok sevdim. :) ben siz gibi aktif değilim genelde okuyorum az çok hepinizi tanıdım artık okuya okuya :)
(7,923 puan) tarafından
Begonvil sen bana kafayı takmışsin Allah yardımcın olsun burda bana okadar özelden yazan insanlar olduki sor bakalım hangisini terslemisim yada yalan konuşmuşum? Herkese anlattim herşeyi. Post açmadım çünkü burda bana yorumlarda sen de kocanın seni aldatmasini anlatıp içimizi kararttın dediler. Benim acım zaten bana yetiyor bide post açıp tekrar tekrar acimimi tazeleyim. Ayrıca ben evime döndüm diye kocamlami barıştım sen sürekli yaptığım postlarin altına yorum atarak naptın nettin yaziyodun bende dedimki herşeyi burda konuşmak istemiyorum artık özelden yaz dedim cevap verme tenezzül bile etmedin. Benim bir bildiğim varki artık özel hayat ile ilgili post açmıyorum çünkü burda herşeyi yüzüme vuran çok insan var mesela suan senin yaptığın gibi ;)
(6,213 puan) tarafından
Bunu düşünüyorsan o zaman post açmayacaksın kusura bakma burada bak 4000 puana gelmesi demek ki neyin ne olduğunu anlamış durumdasın yani o yüzden dolayı şimdi kalkıp da kafayı takmışsın falan Diyemezsin Sen kimsin ki ben sana kafayı takayım Sadece burada kalkıp milleti yargılıyorsun Kendine bakmadan bunu bir gözüne sokayım istedim kalkıp da insanların içinde posta çıktı defalarca Yok efendim öyle olmuş Yok efendim böyle olmuş diyorsan Eğer açıklamasında yapacaksan insanlar haliyle merak ediyorlar ben çok denk geldiğim için buna yorum yaptım Şimdi kalkıp da yok Efendim senin yaptığın gibi falan diyemezsin Eğer insanlar hünnünü biliyorsan ve kalkıp da geri gideceksen eğer eşine kalkıp da boşu boşuna Post açmayacaktın
(7,923 puan) tarafından
Ay işine bak lütfen seninle münakaşaya giremem
 Merak edenlerin hepsi özelden yazdı sağolsun senin gibi anlayışsız değil kimse. çok merak ettiysen özelden yazabilirdin. Seninkide anca merak zaten iyi niyetli düşünceden değil. Neyse daha fazla yorum yapma. Post açıp açmam beni ilgilendirir bundan sanane?
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Evliliğimi tehlikeye atmazdım sanırım ben çünkü yarın birgün görümcen yakalansa yengemin haberi vardı diyecek olan yine sana olacak bence eşine göster ha sağlam bir evliliğin yoksa eşinle iyi değilsen gösterme ve boşanmaya gitsin bu iş 
(1,368 puan) tarafından
Aynen bastan saklaması çok yanlış. Dizilerdeki gibi
tarafından
Zaten resim olayı başlı başına hata zaten eşi yine kızacak kavga çıkacak neden sakladın bu zaman kadar diye
(1,368 puan) tarafından
Iki ucu da b@klu değnek
tarafından
Aynen öyle
(118 puan) tarafından
Görümce ....görmeyeyim ömrümce
Kendin niye boyle bir suçlama altında kalacaksın aç ver gitsin usb yi Allahim ya yuvan dağılsa gorumcen kurtaracak sanki
+1 oy
(15,169 puan) tarafından
1 saat süren var ve sen buraya mi yaziyosun. Eğer hikaye doğruysa gostersene. Sanane gorumcenin baskıcı ailesinden. 
(3,375 puan) tarafından
Valla aynı şey okur okumaz aklıma geldi banane gorumceden ben kendime bakarım cicugumun hayatına bakarm
(13,202 puan) tarafından
O değilde bir saat geçti ☺️
(4,426 puan) tarafından
Dur şimdi ya iğne dolu havuza atlayıp panzehiri bulacak ya da bacağını falan kesecek öyle değil miydi film en heyecanlı yerindeyiz hskskksjdhdd "))
(13,202 puan) tarafından
Galiba öyleydi
(3,375 puan) tarafından
Ben hiç izlmedim bu filmi heycanla bekliyorum bakalm:)))))
+1 oy
(1,101 puan) tarafından
Ben olsam yuvamı tehlikeye atmazdım oturur sakince konuşur sonra anlatırdım olanı biteni resimleri gösterirdim eşimin kardeşine zarar vermesinede izin vermezdim 
0 oy
(1,133 puan) tarafından
En başında ört bas etmen yanlıştı senin bu durumu 
tarafından
Aynen kapattıysan da fotoları da sileceksin bu işler başa bela
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Senin yuvandan daha mı önemli canım ver durumu açıkla zaten başta hata Yapmışsın saklayarak falan adına ne yazmıştn ki kocan anladı
tarafından
Kapak resmi Bi erkekle kızın sarilmasiydi sanırım ordan şüphelendi
(6,441 puan) tarafından
Açıkla canım elaleme de rezil olmuşsunuz bari adın temize çıksın gelen misafirde sen sansa birine dese napacaksın hazır onlar varken söyle sakinleştirirler
(1,251 puan) tarafından
Ayn cok mantikli betiz suan aciklamaman sadece eşinin değil misafirlerinde aklini bulandırır gorumcen bekar onunki unutulur gider ama sen evli üstelik hamilesin eşinle iyi bile olsan malesef ki şuan evdekiler hep biseyleri düşünürler
0 oy
tarafından
Offff çok çok kötü olmuş ciddenn 

Bilemedim o kıza da sana da çok yazık 

Önce bi sakin ol canım misafirler nerdeler peki
tarafından
Ya evet onu da düşündüm de bilemedim günahını almak istemedim birde burda her acılan post yalan olunca millet doğru söylese bile inanamıyorum
(42 puan) tarafından
Yaa bilemiyorum gerçek olabilir ama pek inanamadım
(13,824 puan) tarafından
Kırk yıl düşünsem ki benimde gorumcelerim var bekar flasa atmak aklıma gelmes neden böyle şeylere kalkistin
(42 puan) tarafından
Keşke önceden öyle yapmasaydı kötü olmuş olan kendisine olacak eğer öyle bir şey varsa ortalık karışacak
(13,824 puan) tarafından
Yani hiç aklıma bile gelmez atmak flasa dertsiz başına dert
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayyyyyyy çok zorrrrrrrr resmen iki ucu b.klu değnekkk :(((
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Çok zor bir durum olmuş canım fakat eşinin ne olursa olsun sana güvenmesi lazım yani böyle bir şeyi yapmamana inanması güvenmesi lazım. İnş bir çözüm yolu bulursun 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Sanırım söylemekten başka çaren yok
(134 puan) tarafından
Söylemelisin eşini seviyorsan söyle görğmcene gelince böyle bi durumda ne yapabilirdim de geç hamile hamile bunkadar stres olmaz kuzum
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Yuvanı kurtar en azından. O kizada zarar vermesine izin verme ama öncelik yuvan 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Niye aklına onu adattığın geldiki,kocanda kafayı yemiş kuzum 

Ver kurtul ama nasıl bakacak senin yüzüne bi daha
tarafından
Bilgisayar dosyasinda kapak resmi olarak bi kizin ve erkeğin sarılması görünüyordu ben sandı heralde
(14,428 puan) tarafından
Ne yaptın peki canım ya
0 oy
(144 puan) tarafından
Kesinlikle doğruyu söyle böyle olmaz o görümcen devam edecek sen ona şuan kötülk ediyorsun belki düzelecek sen kaptiyorsun evet ama günah hala senin için ailesi bunu bilse çok iyi olur dahada kötü yollara düşer sen evliliğini koru kocana söyle ailenden önemli değil 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Görümcenle konuş canım söyle durumu sonra da uygun bir dille eşine anlat olmadı ya da görümcen anlatsın 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çok üzüldüm cnm öncelikle sana tavsiyem usbyi vermen vermediğin takdirde varsayalım dediğini yaomadı göndermedi annenin evine ama hep bir kuşkuyla yaşayacak hayatınızınnher anı nu olacak kavgalar eksik olmayacak usb yi vermeden söz verdir yemin ettir bişey yapmayacağına dair sonrada durumu açıkla seneler önce oldu bana söz verdi yaomayacağına dair diye
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ver gitsin ya boşver seninki kararacağına onunki kararsın 
0 oy
(877 puan) tarafından
Çocugunu böyle bir rezalet için babasız mi bırakacaksın 
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Ah bee ne diyek simdi en basta silseydn keske
0 oy
tarafından
Eşine göster ve onu sakinlestir gorumcene bişey yapmasın sonra da nasıl benden suohelendin diye bir güzel kız kocana 
0 oy
(848 puan) tarafından
Canım keşke baştan kopyalamasaydin şimdi eşine vermekten daha mantıklı bir yol yok açıkça olan herşeyi anlat öncesinde söz versin sana bu sizin aranızda sır kalsın ama yine kırıldığını belli ett

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,189 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 783 göst.