0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (159 puan) tarafından
Tecilli idi bozdurdu askere gitti konuşuyoruz çok acımasızca davranıyorlar yemekleri az veriyolarmis ve çatal kaşıklar hep lekeli ve pismiş aç kalıyolar normal piyade değil komando olarak gittiği için eğitimleri çok zor komutanlari çok sert benim eşime yapmamışlar ama askerleri itip kakıyolarmış küfür ediyorlarmış işte biseyimin başı buraya gel vs gibi zorla konuşuyor benimle çok üzülüyorum çok.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa hepsi aynı değildir illa ki ama gerçekten askeriye zor bir yer eşim 3 yıl dayandı komando Olarak yapiyodu aynı 3 yıl sonunda sözleşmesi bitince yenilemedi 
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
genelde öyleler zaten dayanirsa alir parasini dayanamazsa birakir benim tanidiklarim 7   8 senedir uzmanlik yapan var
0 oy
(770 puan) tarafından
Benm bı tanıdığım astsubaydi askerlrin başındaydı bı kere dediki dövdüm bende sizin gbi çok kızmıştım ama orda hirlisindan hırsızına akıllısı dan manyagina çok insan var tabiki dovsunler demiyorum ama sert davranmaları bu yüzden sonuçta bı duzen olmalı 
tarafından
Şeyimin başı buraya gel demek dert davranmak mı oluyor
(770 puan) tarafından
Ben bunların yaptığına demedm genel konuştum farkındaysanız sonuçta bı duzen sağlanmak lazım
(159 puan) tarafından
Küfür edip aç bırakmakla düzen sağlanmaz eğitimle düzen sağlanır. Yalnış bir hareket yaptığında küfür edip itip kakmak yerine ceza verebilirler örn askerlik uzatılması koğuşun temizliği gibi vs.
Ve askeriyelerin çoğu aynı
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah kavuştursun 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Orası Ana kucağı değil peygamber ocağı. Yani iste evinin kiymetini daha çok anlar. Neden bilmiyorum ama benn her erkeğin mutlaka böyle Zorlu bir askerlik yapip biraz o tavanda olan egolarından kendilerini bi b.k sanmalarindan kurtulacağını düşünüyorum. Senin eşin demiyorm yanlış anlama. Genel anlamda askerlikle ilgili düşüncem. 
tarafından
İçimden geçenleri yazmışsın..+++
0 oy
(385 puan) tarafından
Hangi şehirde canım şuan
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ay ne kadar üzüldüm ya Rabb'im sabırlar versin 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Ranbim günleri su gibi akıtsın inşallah 
0 oy