0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından

Merhaba kızlar bizim  bi miktar borcumuz var hamileyken çalışmıyodum doğumdan sonra iş buldum bebeğime annem bakıyor bende eşimde çalışıyoz tamam aldığım aylık bişey değil ama eşime maddi manevi destek olmaya çalışıyorum ama o çok sıkıntı ediyor hallederiz hayatım baraber herşeyin üstesinden geleceğiz diyorum ama borcu halen kafasına takıyor çok sıkıntı ediyor kendine onun öyle olmasına dayanamıyorum başka ne yapabilirim kızlar nolur akıl verin onu yapayım ona nasıl destek olurum yardımcı olurum

13 Cevaplar

0 oy
(13,806 puan) tarafından
Altinin varsa ver borcunu ödesin diyecem ama altinda geri yerine koyulmuyorki ya. 
(570 puan) tarafından
Onları almıyor Yusuf'un onlar ona kalacak diye yani oğlumun istemiyor altınları
(8,277 puan) tarafından
Verme gizem altınları ben evlendıgımız ılk sıra senın eşin gibi esim borcları kafaya takıyodu bılezıgımın bırını verdım yetmedı 2 3 4 derken hepsı gitti bı ara ıkısını geri koydu yerine sonra gene aldı gecende araba aldık 35 bınlık altın verdım 35 bınde borclandık hatta 50 bin.Giden gidiyo canım kesenıze göre yaşayın borc ıstemıyosa eşin ama haddinden fazla fedakarlık nankorluk getırıyo sonunda bılezıklerım dursaydı su an 4 5 bılezık 100 bının üzerinde para yapıyodu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hem maddi hem manevi destrk oluyosun canm daha ne yapabilirsin ki onu yapamayip adamin basinin etini yiyenler var keske benim bebegime de bakan biri olsa ben de calissam bu zamanda 2 kisi calismayinca gecinmek cok zor
(570 puan) tarafından
Aynen öyle çok yıpratıyor kendini eşim bnde o haline dayanamıyorum altınları da kabul etmiyor
0 oy
tarafından
Sen elinden geleni yapiyosun zaten hersey duzelir onemli olan can sağlığı 
(570 puan) tarafından
Aynen bende öyle diyorum huzurumuz olsun yeter diyorum ama bana diyor bende isterim eşim rahat etsin ne biçim bir kocayım vs sıkıntı ediyor işte
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım sen elinden geleni yapıyorsun zaten helal olsun sana 
(570 puan) tarafından
Keşke daha fazlası gelebilse cnm
0 oy
(119,168 puan) tarafından
daha ne edcenki 
(570 puan) tarafından
Onu öyle görmek içimi acıtıyor keşke daha fazlası gelse elimden diyorum cnm
0 oy
tarafından
Allah büyük inşallah ödenir borç rabbim önce can sağlığı versin gerisi el birliğiyle halledersiniz inşallah
(570 puan) tarafından
İnşallah canm amin saol
0 oy
tarafından
Zaten sen elinden gelen desteği yapıyorsun gizemcim Allah büyük bir şekilde toparlanırsınız İnşallah. erkekler kadınlar gibi değil içlerine daha çok atarlar 
(570 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor canm çok sıkıntı ediyor kendine inşallah canm saol
0 oy
tarafından
Canım zaten destek oluyorsun başka yapacağın bilemedim ne var 
(570 puan) tarafından
Bilmyorum ki mutsuz olması üzüyor beni
tarafından
Yapacak bişey yok canım
0 oy
tarafından
Helal olsun sana elinden geleni yapıyorsun ama evin içinde sen ne kadar neşeli hareketli şakacı olursan bu eşine de yansır canimm borcumuz var dediğinde amman borçda ne ki çalışır öderiz biz mutlu olalım çocuğumuz sağlıklı olsun yeter de elinden geldiği kadar bu şekilde motivasyon etmeye çalış canım 
(570 puan) tarafından
Sürekli pozitifimdir gülerim şaka yaparım biraz iyi oluyor bi bakıyom yine morali bozuk
0 oy
tarafından
Borç yiğidin kamcisidir.

Hepimizin borçları var canim. Borcsuz  Kim var??

Maddi manevi destek oluyorsun. Esin bosyere stres yapiyor en azından ona destek eşi var buna şükür etmeli. 
(570 puan) tarafından
Öyle canm tabiki işte nedense aşırı sıkıntı ediyor
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Yapman gerekeni yapıyosun canım hani daha ne yapacaksın ki 
(570 puan) tarafından
Bilmyorum ki ya onu öyle görmeye de dayanamıyorum
(5,557 puan) tarafından
Haklısın ama daha fazla yapacağın bişey yok
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Daha ne yapacan kuzum evdeyken pozitif enerji yay yeter 
(570 puan) tarafından
Elimden geldikçe yapmaya çalşym teşekkür ederim cnm
0 oy
(276 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım malasef borç boyumuzu geçti dua etmekten başka çare yok allah senin de benim de tüm borçluların da yardımcısı olsun inşallah tez vakitte bitiirrisiniz borcunuzu. Altınları olsaydı keşke düşünmeden verirdim senin varsa eşine güveniyorsan ver bence borç bitince yavaş yavaş alırsın 
(570 puan) tarafından
Var ama kabul etmiyor altını

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
0 oy