0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Günaydın kızlar aranızda sprey mob kullanan var mı siparis edicem ama kararsiz kaldm 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Günaydın canım Post üste çıksın :) 
(5,272 puan) tarafından
Tşk ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Günaydın canm geçen bime gelmis 5 adet 1 tane kalmıştı kararsız kaldım bende alamadim
(5,272 puan) tarafından
Bnde kararsizim günlük silme için iyi olur sanki vileda var onu da daha detayli temizliktr kullanirim diye dusundum
0 oy
tarafından
Benim var ama memnun değilim canım. tablet mop var annemin o güzel. Duvar bile siliyo valla
(5,272 puan) tarafından
Canm günlül temizlik icin iyi olmaz mi viledam vsr onuda detayli temizlik icin kullanirim diye dusundum ama
tarafından
Valla canım ben memnun kalmadım ya. Ama sen yine araştır alırken ürün yorumlarına falan bak öyle al
0 oy
tarafından
Ben aldım ama çabuk kırıldı 
(5,272 puan) tarafından
Marka neydi canm
tarafından
Smarter
0 oy
(5,075 puan) tarafından
Ben kullanıyorum. Günlük için iyi oluyor memnunum yani
(5,272 puan) tarafından
Heh bnde günlük icin istiyorum
(5,075 puan) tarafından
Valla ben nerdeyse her gün onunla siliyorum haftada bir normal viledayla siliyorum. Ama alacaksan yedek bezlerini de al öyle daha kolay oluyor. Ben her gün bir bez kullanıyorum sonra hepsini birden yıkıyorum makinede
(5,272 puan) tarafından
Canm disarda aldm 140 tl yedek bez gelicek bu hafta alicam 2 tane
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben aldım. Benim ki derma mop xiamio nin galiba. Öyle diyorlardı. Gayette memnunum... Her zaman kullanmıyorum ama mesela mutfak duvarlarım fayans onunla silicem. Ayrıca hızlı bi temizlik yapcam olsam onu kullanıyorum. İki saat viledayı hazır edene kadar. O çok pratik. İçinde deterjanlı su oluyor zaten hemen bitmiyor. Detaylı temizlikte ya elimle silerim ya Vileda ile ama her zaman detaylı yapmıyoruz doğal olarak. Örneğin yere bir şey dökülüyor.ya da hızlıca bi süpürge tutuyorum hemen üstünden geçiyorum 
(5,272 puan) tarafından
Bnde günlük icin istiyorm viledam var zaten tşk ederim alcam bnde
0 oy
(106 puan) tarafından
Günlük kullanım için harika elle silmiş gibi oluyo xiaomi Trendyol dan almıştım 
(5,272 puan) tarafından
Günlük icin alcam vnde cunku viledayla zor oluyo
(106 puan) tarafından
Viledayi sevmiyorum bu dediğim gibi elle silmiş gibi yapiyo tertemiz al mutlaka çok rahat
(5,272 puan) tarafından
Disarda buldim 140 tl canm
0 oy
(143 puan) tarafından
Ben kullandım canım 3 aya yakın çok begeniyordum taki bozulana kadar su akıtmaya başladı sonrasında bu kadar çabuk bozulacagı tahmin etmezdim alıp almamak sana kalmış
(5,272 puan) tarafından
Kendiliginden mi oldu canm netten mi aldn yoksa disardan mi
(143 puan) tarafından
Netten aldım canım dermo diye marka çok övülüyordu orda benim kendiliğinden oldu sprey basma yeri basmıyor suyu direk aşagı akıyor içindeki lastiği çıkmış onu taktım yinede olmuyor alıcaksan güzel birşey al zaten pahalı alınmıyor hep
0 oy
(1,683 puan) tarafından

Aldım 3 gün sonra çöp oldu kırıldı ***** şey :) eski usul devamkeee kova Vileda :D

(5,272 puan) tarafından
Internetten mi aldn yoksa disardan mi
(1,683 puan) tarafından
İnternetten cnm
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Bende alcam ya bekliyim
(5,272 puan) tarafından
Günlük icin alicam bn canm memnun cogu kisi
(17,876 puan) tarafından
Fiyatı ne kdar acaba
(5,272 puan) tarafından
Ben aldm disardan 140 canm
0 oy
tarafından
Ben aldim canm gayet guzel kolay hmen silyodn kovayla bilmemneyle ugrasmyosn benm isime yaradi yani 
(5,272 puan) tarafından
Bnde günlük icin alcm canm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 130 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma.nurr. (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
14 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (341 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...