0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (162 puan) tarafından
Önerir misiniz? Marka olarak bu iyi dediğiniz var mı yerlerden çok duvarları silmek için istiyorum aslında . Memnun musunuz sprey moptan

7 Cevaplar

0 oy
(1,614 puan) tarafından

Bende surada beklimmi 

-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Deermaninkini kullanıyorum memnunum ama smarter ve diğer markalar daha dayanıksız oluyor ya sapı kırılıyor ya da tetiği o yüzden deerma öneririm. Çok dikkatli kullanirim derseniz smarter markasininkine de şans verebilirsiniz. Malzeme kalitesi olarak kesinlikle deerma, xiaominin alt markasi zaten.
0 oy
(591 puan) tarafından

Bende bakıyorum ama çok kararsız kaldım derma yui smarter profithome Wipe sprey mop bir sürü var :woot: ya bilmiyorum kimisi çok kullanışlı diyor kimisi tozu içine çekmiyor nereye sürüklesen toz oraya gidiyor iz bırakıyor bir sürü olumsuz şey söylemişler :angel: viledanınkini övüyorlarda pahalı oda..BENDE BEKLİM BARİ ŞURACIKTA :sideways:

(162 puan) tarafından
Hepsine kırk kere bakıp inceledim yarı yarıya yorumlar iyi de kötü de diyen var. Çabuk kırılır bozulursa sıkıntı ben duvarlrı silmek için istiyorum ama iki kere kullanıp işe yaramaz hale gelcekse gerek yok en az 250 300 verilcek. . d. d
(591 puan) tarafından
Canım duvar için sprey mop değil de kovalı moptan al geçen sene bimden aldım duvarlar mis gibi oldu gerçekten duvar silmeyi zevkli hale getirmişti 8.aylık hamileydim ona rağmen çok rahat kolay silmiştim :)
(162 puan) tarafından
Şimdi onlara baktım aslında oda olabilir sıktır sil hesabında mantıklı geldi . Uygun hemde
(591 puan) tarafından
Aynen canım uygun ben bimden 99 a almıştım ve duvar için çok çok iyi tavsiye ederim :)
0 oy
(178 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok gereksiz bı ay sürmedi spreyi fışkırmiyir parma yazık oldu vala alma 
(162 puan) tarafından
Spreyi yada başlığı kırılıyo diye okudum o kadar mı kalitesiz ya
(178 puan) tarafından
Valla benim başı kırılmadi ama spreyi kalitesiz baya yani
(162 puan) tarafından
Yukarda arkadaşta önermiş. Bende bu kendinden sıkmalı moplara  kovalı yuvarlak moplara baktım onlar daha iş görcek sanki. Bu spreyli mop güzel aslında ama sağlam değil anladım onu artık
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bende vileda sprey mop var ,3 bezi var biri ile banyo duvarlarını siliyorum ,diğer ikisi ile evi temizliyorum gayet memnunum 
(162 puan) tarafından
Viledanın ürünü güzel pahalısı zaten  azcık ucuz olsun dedim ama en son Vileda marka olcak gibi duruyor. Makina da mı çıkıyorsun bezleri temiz oluyo mu
(3,006 puan) tarafından
Elimde bile hemen temizleniyor leke tutmayan bir ürün,  bazen eriniyorum 13 dk kısa program var onda atıp hemen yıkıyorum valla ben memnunum  duvar sildiğimi oje sürdüm azıcık karıştırmayalım diye.onu surekli takılı bırakıyorum banyodan çıkmadan duvar fayanslarini kurulayıp cikiyoruz eşim ve ben  :))
0 oy
(3,097 puan) tarafından

image

Bunu almıştım ama o mop kısmının olduğu ucu sürekli çıkıyor çok dikkatli kullanman lazım 

(162 puan) tarafından
Evet okudum yorumları genelde sıkıntılı oluyomuş ya hassas ürün
0 oy
(644 puan) tarafından
Bennn :) parex alma bacimda ne alirsan al :) pistlatmayo saglayan ufacik birbparca var icinde parex inkiler cok ince hemen kırılıyor ve  tamiri mumkun degil biz 4 tane almistik o zaman bi tek parexte vardi kendime anneme kayinvalideme ve gorumceme hepimizinki cop oldu. :) ben baska marka aldim anneminki hala kirik zaten annem rahmetli olunca babam sdc mop olarak kullaniyor onu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 120 göst.
14 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevda01 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 184 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı