0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Etlik Zübeyde hanım da kontrole gidiyorum doğum için etlik şehir hastanesi veya ilkinde olduğu gibi ankara şehir hastanesine gidecegim inşallah

Şuana kadar bana ikili üçlü tarama ve ayrıntılı ultrason sonucu verildi dosyaya koydum ama bunları mi vermem lazım
 istenen dosyada neler olmalı

6 Cevaplar

0 oy
(637 puan) tarafından
Hastaneler dosya istemiyorki hepsi sistemden çıkıyor.ben kontrole gittigimde bile doktor diyor 20 ay önce sezeryan doğum yapmışsın gibisinden 
tarafından
Evet öyle banada misal iki sene önce normal doğum yapmışsın vs diyor ama ilk doğumda şehir hastanesine gittim iki yıl önce. Takiplerim orda değildi zaten direk doguma gittim sonrasında eşiniz evrakları getirsin dediler ikili tarama vs vs bende hastane bize dosya vermedi falan dedim öyle geçti o yüzden şimdi lazımmı diye sorayım dedim
-Reklam-
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kimlik verip doğuma girdim dosya falan sorulmadı 
tarafından
doğumda şehir hastanesine gittim iki yıl önce. Takiplerim orda değildi zaten direk doguma gittim sonrasında eşiniz evrakları getirsin dediler ikili tarama vs vs bende hastane bize dosya vermedi falan dedim öyle geçti o yüzden şimdi lazımmı diye sorayım dedim
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Benden dosya isteyen olmadı hiç ilk defa duydum 
tarafından
doğumda şehir hastanesine gittim iki yıl önce. Takiplerim orda değildi zaten direk doguma gittim sonrasında eşiniz evrakları getirsin dediler ikili tarama vs vs bende hastane bize dosya vermedi falan dedim öyle geçti o yüzden şimdi lazımmı diye sorayım dedim
(2,610 puan) tarafından
Anladım canım bilen vardır inşallah
0 oy
(3,400 puan) tarafından

Bir kimlik ve doğumu gelmiş bir tane anne adayı :D işin şakası tabi canım hiç bişe goturmedim takipli olduğum hastanede doğum yapmamama rağmen 

tarafından
Bende ilkinde şehir hastanesine gittim direk doğuma takip orda değildi iki yıl önce ve bana eşiniz evrakları getirsin dediler işte taramalar vs bende hastane bize dosya vermedi falan dedim öyle geçti vermedim bişey o yüzden sorayım dedim ve gidecek diye.
(3,400 puan) tarafından
Valla 18 ay oldu kuzum doğum yaptım bişe istemdiler ama
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben suyum gelince doktorumu aradı eşim hatta pazar günüydü , hastaneye gelin dediler 15 dk içinde doktorumda geldi , sezaryane girdim hiç bir belge vs istemediler
tarafından
Bende takipli olduğum hastaneye gitmek istemedim doğumda direk acilden şehir hastanesine gittim doğumdan sonra eşiniz evrakları getirsin ikili tarama falan dediler bende bize dosya belge vs verilmedi dedim öyle geçti şimdide takipli olduğum hastaneye gitmicem doğuma o yüzden acaba ne isterler diye sormak istedim :)
(2,194 puan) tarafından
Sanmıyorum ama her hastanenin prosedürü farklida olabilir , bende üniversite hastanesinde doğum yaptım
0 oy
tarafından
Hic dosya istemediler sadece kimligimi aldilar belirli sorular sorup isaretlediler bu kadar
tarafından
Belkide artık öyledir iki sene önce üniversite hastanesine takipliyken bazı sebeplerden dolayı doğuma oraya gitmek istemedim şehir hastanesine gittim istediler hamile dosyası bende bize hastane dosya vermedi dedim öyle geçirdim gitti işte bu sefer ne istenir diye bir sorayım dedim de demek lazım değilmis teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
11 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,909 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...