+2 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Bn eşimin herseyini kalbini sevgisini bakışını kokusunu tanıdığım dan evlenene kadar hiç birşeye hayır demedi nolursa olsun şikayet etmedi ne desem istesem oldurdu her daim yanında oldu her zerresini seviyorum:)

45 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her huyu mükemmel.
-Reklam-
0 oy
(2,362 puan) tarafından

Merhametini,kalbinii<3

0 oy
(1,888 puan) tarafından
Surat asmaması, küskünlükleri hiç uzatmaz, bana kaba konuştuğunu sesini yükselttiğini bilmem. Kızımızı çok sever ilgilenir. Sanırım bunlar :)
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Valla evi çekip çevirmesi ve sevgisi yetiyor :) 
0 oy
(12,748 puan) tarafından

Aşiğim ayiya:) 

Herkesin kendine özel tabi 
0 oy
(48,808 puan) tarafından
şuan sinirliyim ona sevmicem hicbirseyini☺️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla nazardan çok korkarım o yüzden detay vermeyecem ama ben ondan razıyım Allah ondan razı olsun 
(451 puan) tarafından
Ahahah :D yorum tam benlik.
0 oy
(196 puan) tarafından
En çok merhametini.....
0 oy
tarafından
Eşim çok vicdanlı merhametli biridir özellikle çocuklara karşı bu yönünü çok seviyorum 
0 oy
(974 puan) tarafından
Valla bacım onunla da olmuyor onsuzda olmuyor seviyorum ama sinirleniyorum bazen su içmesine yemek yemesine dahi sinirlenirim ama bazen herşeyiyle çok seviyorum kaplan kocaamm yaa hee en çokta kartını alıp alışveriş yapmayı seviyorum
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Herkese karşı merhametli olmasını bir dediğimi iki etmemesini beni sevmesini seviyorum :))
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Sevmediğim huyları var ama en sevdiğim huyu kesinlikle Çalışkan lığı ve azimli olması her konuda
0 oy
tarafından

Güvenirliğini

Merhametini

Babaligini 

24 yaşında yaşıtlarına göre fazlasıyla sorumluluk sahibi oluşunu( genelleme yapmıyorum o yaştaki arkadaşlarına bakarak söylüyorum)

Olgunluğunu ( ben çocuk ruhluyum o biraz olgun oldu olası tamamlıyoruz birbirimizi şükür) :D

0 oy
(1,389 puan) tarafından

Çocuk olana kadar bana olan merhameti sevgisi herkese karşı (özellikle ailesine) koruyup laf söyletmemesini seviyordum. Ama artık baba oluşunu seviyorum. Evlatlarına aşık bir adam. 2 oğlandan sonra özellikle şimdi kızıma olan bakışları bile onu tekrar sevmeme sebep. Tabi bana karşıda hala aynı sağolsun. Bak bidaha aşık olasım geldi :)

0 oy
(3,060 puan) tarafından
Sadece ailesi konusu olunca hep inat ediyor mecbur bıraktırıyor onun dışında iyi 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kaç senelik evlisin allah hiç bozmasin
(253 puan) tarafından
9ay balım bidaki ay tanisali bı yıl olck :)
(1,541 puan) tarafından
Bende 1 sene 1 ay diyelim sanki 40 yıllık evliyim görüşürüz usulü evlendim
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay bu ben :D  varlığı yetiyo adamın ya canım kocişim benim 
0 oy
(7,465 puan) tarafından
Hiç bir dediğimi hayır demez imkanı varsa yapıyo herşeyini seviyom 
0 oy
tarafından
iyiyken her huyunu,suyunu,boyunu,posunu seviyorum.tartisinca hiçbirşeyini:) gözümle göresin gelmiyor,okadar gıcık oluyorum;)
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Herseyını:))❣️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 192 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 401 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 300 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Erdeminn annesiii (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,540 göst.

381,690 soru

11,426,357 cevap

34,985 kullanıcı

...