0 oy
911 göst.
Diğer kategorisinde (5,361 puan) tarafından

image

kizlar gülmeyin lütfen bu montum yaaa 8 yıl olacak gyiyirum üniversite yılında defakto ablamla almıştım aşırı derecede kaliteli sıcak tutuyor ama bıktık üç yıldır evliyim bekarken yasa üniversitedyeken ozmanlar bir 250 TL'ye almıştık biyandan kıyamıyorum biyandan satayım 8 yıl oldu bıktım gymekten bıktım 

imagebbuda yağmurluk montum buda saolsun ablam bbekarken aldi 2019da 6 yıl olcak 

58 Cevaplar

+1 oy
(423 puan) tarafından
Kız ben geçen sene 300e aldm busene aynı montun aynısını geçen 650 dedi kilo aldığım için iki sene bir mont anca gidiyor kışın diyete giriyorum bende monta girmek için ')
(5,361 puan) tarafından
Kış dimi nasıl pahalı olmuş sence satım dolap uygulamasinda yeni güzel bitanemi alsam ne yapsam 8 yıl oldu bunu gyorum vallahi biktim
-Reklam-
+1 oy
(5,108 puan) tarafından
3 yıldır eşime bile olan xxx.. oversize kaban aldım hamileyken dahil giydim çok rahat tüm kişi onunla geçiriyorum umarım uzun yıllar giyebilirim :)
(12,633 puan) tarafından
Aynen ben hamilelikte özel bi hamile Tayti dahi almadım zaten geç çiktı karnım
Geçen senemiydı aldıydim dolar düşüktü 150 ye beş on sene giyerim jssdhkll
(5,361 puan) tarafından
Kız çok skldm vala bide kaban değilde daha çok mont seviyrium
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Kışlık çok güzel uzun pardesum var tüylü geçen yıl aldım arkadaşım dükkanı devrediyormus çok kaliteli idi bayağı yüksek fiyattan ben sadece 200 kiracıya aldım:) lacivert çok severek giyiyorum alırsan da kaşe alırım onları çok seviyorum mor büyük şapkalı kasem vardı dar diye başkalarına verdim yine alırsam öyle bişey alırım mor büyük şapkalı çok beğeniyorum onlari
(5,361 puan) tarafından
Kız bnde mont severim kaşe kaban pek gymem
(7,121 puan) tarafından
Çok tatlı duruyor hafif olanları seviyorum
(5,361 puan) tarafından
Vala işte bnde hafif severim yeşil aşırı ağır belim ağrıyor onu doğuda üniversite okurken almıştık aşırı sıcak tutuyor iki fermuarlı ama kahverengi çok güzel vala yagmurluk
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Niye gülelim kız olsun nolcak geçen sene aldım lcw den kaşe gri çok güzel 
(5,361 puan) tarafından
Kız neblim bazlairi nye alamiyirsun falan demesinmi :) bende daha hiç almadım
0 oy
(938 puan) tarafından
6 yıldır giyiyordum hala da biseyi yok ama yenisini aldım bu yıl 600 TL ye
(5,361 puan) tarafından
Ben 8 yıl olcak gyorum ozmanlar 250 di aboo smdi 600 700 olmuş yuhh
(938 puan) tarafından
Aynen öyle bende o fiyata almıştı m geçen sene de 250 ydi bu sene 600 valla en ucuzu oda
0 oy
(9,626 puan) tarafından
1 normal mont bi kaşe kaban bir deri ceketim var 6 yıldır kullanıyorum bi sökükleri bile yok,seviyorum onları o yüzden yeni almam heralde bu sene,çünkü yazın sürekli gezeriz dışarı çıkarız ama kışın fazla çıkmıyoruz o yüzden almaya da gerek duymuyorum sadece bot aldım 
(5,361 puan) tarafından
Evet vala bnada bot lazım inanrmisin o botları da 7 8 yıldır kullanıyorum ozmnlar 30 tl almıştım dolaptl uygulaması da kupinum var indrimli alablrsen alırım ama mont alamam yenisini herhalde çok skldm aynısı gymekten
(9,626 puan) tarafından
Valla botlarla montlarda almış başını gidiyo eşime de bot mont lazım ikisi 1300 tutuyo ama mecbur alinicak
(5,361 puan) tarafından
Bot ben dolap uygulamasinda alırım kargo bedava:) 15 TL kupinum var 35 tl falan tutyir
0 oy
(2,501 puan) tarafından
5 .6 yıl oldu alalı LCW almıştık o zaman 100yada 200 di Hatırlamıyorum hala yepyeni duruyor giyiyorum öyle daha almadım 
(5,361 puan) tarafından
Bnde vala kız aynı ben ama çok skldm bı yandan dyrium keşke daha farklı bir model alabilsem
(2,501 puan) tarafından
Durumun varsa al zaten yılbaşından sonra herşey uçuyor en azından biraz uyguna alırsın giyersin
(5,361 puan) tarafından
Vala maalsef yok bide ev sahbi evden çıkaryor şubata bizde çıkmak için para brktrcez
0 oy
(210 puan) tarafından
Valla bende kışlıkları çok sık değiştiren biri değilim ve her kıyafetime temiz bakarım mevsimliğime 6 yıl oldu montuma da 7 8 sene olmuştur ama geçen sene eşim hediye olarak başka bi mont daha almış uzun bi süre mont mevsimlik almam 
(5,361 puan) tarafından
Valaa aynı kız hiç uzun zamandır almadım blmiyorum dyroum bunları satsami sence guzelmi
0 oy
(484 puan) tarafından

ben 9 sene önce de factodan bi mont aldım 60 TL ye hala onu giyebiliyorum :D

(5,361 puan) tarafından
Kız bu yeşil ve kahve yeni modeli ciktgi gbi aldm taa üniversite ilk baslmadan önce ama çok kaliteli Ler kahvesi 180 di yesilide 250 mi neydi iki fermanıli süper bir mont
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim bi kaç tane var değişik giyiyorum ama bu sene alaçam bakiyorm çok pahalılar ya..
(5,361 puan) tarafından
Bnde bunları dolaba koysam takas mi yapsam yada satsam yenimi alsam dyrium satsamda para lazım oluyor hracarsak bu seferde mont alamam dyorum:(
(2,297 puan) tarafından
At alan olur belki canm.
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Benim geçen sene 400 tlye aldığım mont bu sene 840 tl olmus yıllardır aynı montu kullanıyodum geçen sene aldim 
(5,361 puan) tarafından
Kıza bnde baktım aboo hep 600 700 ben smdi baktm şok oldum
0 oy
(2,149 puan) tarafından
Ben de bu sene 3 kış olacak kabanımı giyeceğim evlenirken düğün k alışverişini almıştım beğeniyorum da eskimedikce giyerim 
(2,149 puan) tarafından
Senin giyeceklerini de bence gayet güzel ve kaliteli duruyor
(5,361 puan) tarafından
Bu sene dahami gtsem kız çok kaliteli süper montlar vallahi çnkü sıfır alacak param yok
0 oy
tarafından

3 yıldır gıyıyorum 2 yıl daha gıyerım sanırım kaşe sıyah tülü şapkalı sevıyorum valla ama keske koyundan kestırdıgım kısmı kestırmeseydım o zaman ıcıme sinmedi zamanla daha uzun giymeye basladım :D

(5,361 puan) tarafından
Kız ben kaşe sevmiyorum yağmurluk tarzı mont gyerim:)
tarafından
Bende once oyleydım snradan bayıldım sıcacık
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bu yıl aldım maviden botta aldım. Ama bundan öncekini 2 sene önce almıştım. Küçük geldiği için mecbur aldım yoksa 2 yıl önce 800 almıştım. Baktığım da 2.5 olmuş o mont :(
(5,361 puan) tarafından
Ooo smdi bnde bu kahve rengi yağmurluk monta baktım 500 600 olmuş ben 180 almistm 2019 da
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Geçen sene  800 kusure aldığım mont bu sene 1900 olmuş bi 5.6 yil giymeyi planlıyorum :D  kışın sürekli cıkılmiyor o yüzden 

(5,361 puan) tarafından
Vala sende haklısın ama çıkınca vala bıktım dyorum ama çok kaliteli süper montlar
0 oy
(2,964 puan) tarafından

Rekor bende heralde kaşe montumu alali 12 yil oldu. Kalin montumu alalida 6 yil oldu hala da kullanirim :)

(5,361 puan) tarafından
Vayyy bee :) ben kaşe gymem ama mont yagmurluk severim ama bazen dyrium keşke değişik olsa
(2,964 puan) tarafından
Bende diyorum oyle ama sonra fiyatlara bakinca vazgeciyorum :) gecen yil begenmistim 8 bucuk milyardi. Alamayacagim icin hevesim cabuk gecti :D
0 oy
(7,250 puan) tarafından
4 yıldir giyiyorum montda değilde kalın ceket bende yeni almayı düşünüyorum. Bekarliktan kalmalarin çok kaba çarşafımın altına olmuyor o yüzden giyemiyorum evlenirken almıştım ceketide ama yeni dusunuyorum şuan almayı 
(5,361 puan) tarafından
Vala bnde istyorum ama masalah hep500 ustu
0 oy
(6,671 puan) tarafından
2. Sanki agizda cignenmis dhhsjsjsjs
(5,361 puan) tarafından
Kız ceket altında çıkartım yıkayıp ütü yapınca mis gbi oliyri:)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
2 tane montum var 3 yıldır giyiyorum  yağmurluğuma 5 6 yıl oldu. Kullanmaya devam :D
(5,361 puan) tarafından
Mecbur vala pahali
0 oy
(10,039 puan) tarafından

3 tane var valla kalin kislik incelerde varda. Kalinlarin en asagi en yenisi 7 senelik vardir valla. Biri bershka biri coton biri defacto. Suan 5.5 aylik hamileyim ve hepsi s 36 beden. Bu kis ne olacak bilmiyrm sadece :D

(5,361 puan) tarafından
Dar geliyir dimi
(10,039 puan) tarafından
Aynen :) ilkinde son 3 ayim yaza geldi sonrada kilo verdim. Bu subatta bakalim :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 347 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 871 göst.
0 oy
49 cevap 513 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...