0 oy
869 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Yarin den itibaren hissedilecek yazıyor . Önlem alan varmı . İnanan varmı. Arastiranlar bizi bilgilendirmek isteyenler . 

21 Cevaplar

+2 oy
(911 puan) tarafından
Gaybı ancak Allah bilir...
(4,095 puan) tarafından
Baytarım efenim. Bildiğim birşeyde buyrun
(1,107 puan) tarafından
Post açtım zahmet olmaz ise bakabilir misiniz teşekkürler
(4,095 puan) tarafından
Şimdi bakabildim. enfeksiyon anında ve hatta bir müddet sonrasında wbc düşüklüğü gayet olağan birşey. Hiç netten bakmayın kemik iliği ile alakalı bir sürü şey çıkar. Hiç kafanız karışmasın. Kan sonuçlarını topluca değerlendirmek gerekir. Ama dediğim gibi hastalık anında ve sonrasında normal hatta çoğunlukla görmeyi beklediğimiz bir manzara bu.  :)
(1,107 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum Baytar Hanım iyiki varsınız
(4,095 puan) tarafından
Estağfurullah efenim. Rica ediyorum :)
-Reklam-
+2 oy
(11,089 puan) tarafından
Bence hiç bişi olmayacak, boşa korku pompalıyorlar
+1 oy
(15,856 puan) tarafından
O ne kız senden duyuyorum 
(462 puan) tarafından
Astrolog mahfuz bayram  instagramda  açıklıyor canim
+1 oy
(4,196 puan) tarafından
Nasil onlem alicaz ki 

Evde oturup cami,kapiyo kapariz :D
(9,504 puan) tarafından
Sığınaklarımıza kaçarız kız :D
(4,196 puan) tarafından
Keske olsaydi siginaginiz. Evimde dort bi yandan gunes goruyo :D
(9,504 puan) tarafından
Kimin sığınağı var ki zaten. Aslında güzel bişeyi evin güneş görmesi bilemedim :Dd
(4,196 puan) tarafından
Hic sevmiyorum canim ,İzmir'deyiz. Yaz aylari cok zor geciyo. Evet suan guzel ama yaz daha zor bizim icin :(
0 oy
tarafından
Ne anlama geliyor bilmeyen ben 
0 oy
(583 puan) tarafından

Ne güneşi gezegende ki güneş mi nasıl patlayacak ayy noluyor bişey anlamadım :(

(462 puan) tarafından
Bende inanmıyorum tabi bu astroloji olaylarında adamın her dediği cikiyo bide bi yandan :)
(583 puan) tarafından
Ayy Allah'ım beterinden korusun:)
(462 puan) tarafından
Amin canim  birde ahir zaman artık  depremler felaketler olacakmış
(583 puan) tarafından
Yalova'da oldu bugün:(
(583 puan) tarafından
Hem kulağım da iki kere çınladı gerçekten bide depremler de oldu Allah'ım tesadüf mü ;(
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Güneş patlayacaksa biz buna nasıl önlem alacağız ki ?
0 oy
(347 puan) tarafından
Hiç birine inanmıyorum Allah yaparsa yaptırır önlem ne alına bilir ki ne kadr sürerse Allah bilir belki hiç olmaz
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Son 6 yılın en buyuk patlamasi imis..

Demekki 6 yil once daha buyuk bir patlama olmus ama birsey olmadi dimi olsa bilirdik.

Bunlarin hepsi great reset e hazirlik korku pompalama 

Kasti olarak sartelleri indirecekler ona hazirliyorlar 

Bir kere gunus bilmem kac santigrat derece nasil meteor carpacakta patlayacak 

Ben inanmiyorum pandemiyede asilarada inanmadim yeni cikan adi bile sacma sapan salginada inanmiyorum bunlarin hepsi oyun tuzak baska birsey degil
(4,095 puan) tarafından
Yemin olsun yorumu okurken gözüm kanadı. Abi bilgi çağındayız. Allah rızası için bu kadar bilgiye kapamayın kendinizi yalvarırım ya. Çocuk yetiştiriyoruz abi. Yapmayın bunu
(4,095 puan) tarafından
O patlama öyle bir patlama değil ://
(1,409 puan) tarafından
@Papatyalar. Aynen bende oyle düşündüm :D . Aksine bu seferki patıama daha büyük olmalı deyilmi.
@Ayzasl. Evet 6 yil once bisey olsa hatirlarız yani 6 yil onceyide
 Evet korona gibi panik bisey yapiyolar millet onu korona diye yedi  defalarca , e busefer yedire bilirlermi yediremezler . Ama hepsi ağız birliyi olunca işte yapacak bisey kalmiyo dümyadan insam nüfusunu azaltmağı hedeflemişler kisa ve net
(3,579 puan) tarafından
Doga tamam canim en bilgili sensin:)
Gercektenmi bende o patlama oyle bir  patlama saniyordum senin goz kanaman sayesinde ben aydinlanmis oldum
(4,095 puan) tarafından
Nolur saldırmak yerine yazık Google a okuyun. Lütfen Allah rızası için ya. Burda nasıl meteor çarpacak da patlayacak diyorsunuz. Sonra gerçekten mi ben de öyle patlama sanıyordum diyorsunuz. Yani ne diyeyim ki
0 oy
(7,619 puan) tarafından
Said Ercan Instagram hesabına bakın derim
0 oy
(4,095 puan) tarafından
İnanmayacak birşey değil bu bilim :)) abartılacak birşey yok. Solar patlamalar hep olur. Solar max-solar min denilen döngü aşağı yukarı 11 yıl olarak sürekli kendini tekrar eder. Bu seneki biraz güçlü olabilir gibi duruyor. Ama en en en kötü ihtimalle etkileri 1-2 günden fazla olmayacaktır. Evrende müthiş bir düzen hakimdir. :)
(2,223 puan) tarafından
Konuyu tam olarak anlatır mısınız şimdi bi arkadaşımda biseyler söyledi pek dinleyemedim olay nedır mesela
(4,095 puan) tarafından
Balım sana özelden video atacağım o arkadaş baya güzel anlatmış. İzleyebilirsin ordan
(4,095 puan) tarafından
Kız kapatmışsın özelden yazamıyorum :D
(2,223 puan) tarafından
Bekle açayim
(2,223 puan) tarafından
Açtım atabilirsin
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Dunde biyerde bugun icin tarih verildi ne gibi onlem alabilirsinki buna bakalim o onlemleei kullanmaya ömür yetcek mi
0 oy
(1,409 puan) tarafından
Son zamanlar baya ciddileşdi bu konu , yarinida beklip görcez nebilim ya inanmıyorum desem inandığm siteler bile bu konuda konusyo ama buyuk ihtimal insan eliyle yapilan gunesde bahanesiyle yapilan bisey olacak galiba

Bu dinsizler Allahın kurdugu düzüni bozup sonrada yeni dünya dedikleri şeyi yapmak istyolar herkesi herşeyi  kendileri idare etmek istiyo
(1,409 puan) tarafından
3, 5  gün filan sürür diyordular bide
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayy dedikleri doğru gibi sanki 

Çünkü dünden beri başımın sol tarafında birden bir ağrı girdi gözüme vurdu resmen ve hala başım ağrıyor 

Ve dün gece olmasına rağmen hava kıpkırmızıydı 
0 oy
tarafından
Maya takvimine göre 2012 de kıyamet kopuyordu sanki. 
0 oy
(547 puan) tarafından
Mart nisan gibi patlicak dendi yalan çıktı dün bugün için etkisi olcak dendi yalan çıktı bakalım yarın nolcak
0 oy
tarafından
Herkes bunu konuşuyor çoğu kişi stok yapıyor mum radyo fln bu konuda beynim yandı hatta Amerika İngiltere uyarı vermiş mum gida stoklayin diye bi biz kaldık neden uyarilmadik neden 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Eşime dedim dalga geçti sarjlari falan full tutmaya çalışıyorum ben fener var evde onları fulledim 
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Radyo sinyallerini bozmuş herhalde
0 oy
(2,467 puan) tarafından
İlk defa duydum nasıl önlem alınırki evden çıkmayı en fazla patlayınca ne oluyormuş peki? 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 427 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mucizemm (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 512 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 908 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biranne19 (41 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...