0 oy
753 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (660 puan) tarafından

Alıp beğenmeyen yada beğenen oldumu yorum bekliyorum almayı düşünenlerde yazsın lütfen 

image

24 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ben satın almadim ama çok yer kaplar diye düşünüyorum 
(660 puan) tarafından
Kullanişsiz mi sence
(6,671 puan) tarafından
Kullanışlı görünüyor
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
4 senedir kullanıyorum ikinciye hamileyim onada kullanırım kısmetse çok memnunum ben 
(95 puan) tarafından
Ben şimdi sana birsey derdim ama terbiyemi bozmak istemiyorum
tarafından
Belli zaten terbiyen. Aşiri alingansin .hayat böyle zor geçer sana soyleyim. Herşeyden nem kaparsın sen
(12,856 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz ve halden anlamaz bı yorum sanane isterse koynunda yatırır sana mı kaldı bunu düşünmek ailesi varken
tarafından
İlk yorumunda terbiyesiz olan nedir soylermisin Banu?
Sadece soru sordum. Burda herkes herkese soru soruyor degilmi?
İstemezse cevaplamaz bu kadar basit. Banane onun çocuğundan banane onun taşinmasindan napiyorsa yapsın Allah allah
(783 puan) tarafından
Buna da linçlenecek bişey buldunuz ya vallahı helal size. Az sakın olun hanımlarr
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bizim ki süper ya aşırı memnunum ama mibu model değil başka model dur bak link atayım hatta. Hala diyoruz ki iyi ki bunu almışız. Bebeğim 10 aylık şu an çok kullanışlı 
(2,746 puan) tarafından
(2,746 puan) tarafından
Biz 10 ay önce 1200 e mi ne almıştık.
(2,746 puan) tarafından
Alt çekmece kıyafet çekmesi. Yanlardaki çekmeleri de birine bez diziyırum birine de ilaç milaç
0 oy
tarafından
Yerin varsa gayet hoş ve kullanışlı 2-3 yaşına kadar uyuyabilir çocuk içinde 
0 oy
(812 puan) tarafından

Bebek alışverişinde aldığım en doğru parça  PARK BEŞİK 

1. Kurulup kaldırılabiliyor
  2. Kenarları sert olmadığı için kızım içinde dönerek uyuduğunda kafası değmiyor
  3. Bebek yanındaki çekmecelerde ileriki zamanlarda eli kalabilir diye tercihim park beşik oldu canım

Sana da tavsiyem PARK BEŞİK
tarafından
Keşke beni de zamanında böyle uyarsaydi o kadar pişmanım mobilya tarzı aldığıma resmen çile ya bırak odadan odaya geçirmeyi karşıdan karşıya geçirirken ayağı kırıldı:)) ölü es.sek gibi yerinden kimildamiyor :)) park beşik hayat kurtarır:)
(1,747 puan) tarafından
Bende kullanıyorum çok memnunum kurulumu 2 dakka almıyor heryere taşıyorum çok rahat
(2,468 puan) tarafından
Aynen. Bende çok düşündüm bu büyüyen beşiklerden almak istedim, büyüyünce de yatak olur yatar diye. Ama bebek yatak odasında yatıyor zaten baştan. O beşikte sığmaz pratik olmaz. Sonra park beşik ve marangoza dolap yaptırdık. Büyüyünce aynı model kitaplıkta yaptırırım bide baza yatak mis. İnşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende var canim sallanan kısmını söktük baza yatak şeklinde kullaniyo şuan oglum 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Buna benzer var bende çok kullanışlı sadede yan çekmece kısmı yok 3 kademeli 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Ayy şunun  fiyatına  buna  benzer  bizdede  vardı sonra  oğlum  büyüyünce  biz  onu  bozduk  ayaklarına  tekerlek  taktik  korumaları kesip  yere  yakın  yatak  yapmıştık  1 sene  kullandık ancak  sonra  oğlum  büyüyünce  kanepede  yatak  yapıp yatırdım yerinde olsam  hiç  bu kadar  para  verip  almam  gidip dolaptan  park  yatak  alırım  temizinden  birde  anne  yani sallanır  birsey  alırım  en azından  ikisinide  odadan  odaya taşıyabilirsin  ama  bunu  asla  ben ikinci  çocuğumda  anne yanı  ve de park yatak  aldım  5 aya  kadar  anne  yaninda  yatırdım 6. Aydan beride park  yatakta  yatıyor  25 aylık  şuan çok memnunum 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Uzun ömürlü bişey arıyorsan aradığın budur. Ama öyle suntalam değil mdf olacak. Portatif pratik ordan oraya taşımalık bişey değil. 3-4 yaşına kadar bu şekilde yatabilir. Sığmaz olunca da yatağı atıyorsun tek kişilik baza oluyor. Çok memnunum şahsen. Park beşik önerenler de var bende bi türlü onu sevemiyorum. Bildiğin file. O parayı file ürüne vermek bana abes geliyor. 
0 oy
tarafından
Bize hediye gelmişti eşimin patronu saolsun 
0 oy
tarafından
Kullanışlı daha sonradan çalışma masası ve normal baza tarzi yatak oluyor bizimki. Yani şuan için beşik şeklini kullanıyoruz ikinciye hamileyim ona normal aldım sadece büyük yer kaplar onun dışında sıkıntı yok 
0 oy
(359 puan) tarafından
Aynı firmadan aynı ürünü aldık aşırı dandik eşim kurdu şakır şakır sallanıyor iade edelim dedik asla kabul etmiyorlar ama alıp hata etmeyin bu kadar parayı gözden çıkarmışsiniz 500daha verip gidip besikcidede daha güzelini bulursunuz hem kurulumu aşırı zor ugrastiginjza deymez 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aldım ama kullanmadım canım daha park yatakta almıştık bununla beraber park yatağı kullanıyorum hala 
(1,831 puan) tarafından
Park yatak daha kullanışlı oldu benim için bu çok yer kaplıyor çekmecelerini falan kullanıyorum doldurdum kızın eşyalarıyla
0 oy
tarafından
Bende aldım kızıma 3 yıl önce çok kullanışlı yatağımın hemen yanında kızım 2 sene uyudu 10 yaşına kadar da uyur oğlum şimdi uyuyor 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Çekmeceli alma derim canim ben aldım hiç kullanışlı değil kocaman 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Şuan ki beşiğin ama çekmecesi bir tane altta çok rahat ben sütüm kesildi gece uyurken mama içiyor uykusuna devam ediyor korumaliginsaglam 2. Buçuk yaşına kadar kullanır sonra birisini hediye ederim 
0 oy
(95 puan) tarafından
Bende var aynisindan
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Boyle birsey alacaksan eni en az 70 cm olsun 60 cm cok dar oluyor
0 oy
(7,032 puan) tarafından
Buna benzer var hatta aynı siteden almıştım kızım 2.5 yaşında hala içinde yatıyor şimdi ikinci geliyor inşallah sıra onda.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ben kullanıyorum şuan için memnunum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 348 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 130 göst.