0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,831 puan) tarafından

Merhabalar hanımlar kızım 1 yaşında ne zaman alıştı bu duruma hatırlamıyorum çok uzun bi süredir bu durumdayız. Uykusu geldiğinde elime yapışır elimi yüzüne götürür ve öyle elimi tutarak uykuya dalar. Hala bizimle aynı oda da kalıyor beşiğimiz park beşik en alt kısmında uyuyor kolumu sarkıtmak zorunda kalıyorum elimi çekersen kıyametler kopuyor çok ağlıyor. Son zamanlarda da çok anneci oldu zaten anneci bi çocuktu son zamanlarda iyice arttı bırakıp bi tuvalete gitmem bile mesele oluyor ben gidip gelene kadar ağlayarak anne ne ne diye bağırarak peşime düşüyor. Hiç yalnız bırakmadım bu güne kadar bu güvenli bağlanma olayını beceremedik mi diyorum ilk aylarında kolik bir bebekti o yüzden sürekli kucaktaydı alıştı ondan mı böyle var mı bu durumu yaşayıp çözüm bulan. Yazanlara şimdiden çok teşekkür ediyorum arada girip bakmaya çalışacağım malum hanımefendi kendinden başka bir şey ile ilgilenmeme tahammül edemiyor :'(

8 Cevaplar

0 oy
(4,960 puan) tarafından
Benim kızımda kardeşi dogudungunda 2 yaşındayken birden benim yanımda yatmaya başladı bide hep işaret parmağımi tutup uyuyordu huy yapmıştı sonra kendiliğinden bıraktı,benimkide ilk dogdugunda kolikti çok zor büyüttüm şuan 7 yaşında ömrümü yedi 
(1,831 puan) tarafından
Ne zaman bıraktı hatırlıyabiliyor musun
(4,960 puan) tarafından
Canım sanırım 3-4 ay falan sürdü bu durum sonra kendi kendine birakti
(1,831 puan) tarafından
İnşallah bizimkide bırakır bir an önce çok yorucu oluyor
(4,960 puan) tarafından
Bırakır canım hiic Merak etme eninde sonunda büyüyorlar annelik sabır işi sabret canım
(1,831 puan) tarafından
Öyle gerçekten çok teşekkür ederim cevabınız için
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Canım oğlum 3 yaşında ve kundaktan çıkardıktan sonra temas etmeden uyuyamaz oldu eli sürekli yüzümde ve gece sabit durmaz sürekli yanağıma yüzümü sever o yüzden hiç ayrı yatmadı şimdş oda yaptık alıştırmaya çalışıyorum gece 10 defa kalkıp anne başımı okşa diyor çok güzel temas halinde olması ama bi o kadar da yorucu 
(1,831 puan) tarafından
Allah sağlık sıhhat versin gerisi önemli değilde bende çok yoruldum belki bi çözümü vardır diye yazdım :(
(219 puan) tarafından
Sanırım bi çözümü yok büyüyene kadar böyle devam :) ben 2 senedir bir çözüm bulamadım
(1,831 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun :))
0 oy
(1,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ayy kuzum sen şükret senn elini istiyo benm kızım 1 buçuk yaşında sutyenimi istiyo çekmeceden cikartiyo uyumaya calisiyo:)

(1,831 puan) tarafından
Hahahhajjahahahahah kız beni güldürdün napıcaz biz bu çocuklarla
(1,949 puan) tarafından
Valla Zamanla unutmalarini umuyorum:)
(1,831 puan) tarafından
İnşallah benimde başka çarem kalmadı :)
0 oy
(872 puan) tarafından
Benim kızım yakında iki yaşına girecek. Hep ama hep peşimden geliyor. Lavaboya bile arkamdan geliyor. Uyuduğunda zorla gidebiliyorum. Gece kalkıp tuvalete gittiğimde bile uyanıp ağlıyor. Beraber yatıyoruz kızımla. Ayırmam gerekiyor ama kıyamıyorum.
(1,831 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım bende kıyamıyorum :))
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk yaşına kadar kolumu okşayarak uyudu kolik bir bebekti şimdi de 9 aylık oğlum bnm tenime dokunarak uyumak istiyor 
(1,831 puan) tarafından
Hepsi aynı desene :)))
0 oy
(448 puan) tarafından
Ayyy kuzummm yaaaa kiyamamm 
(1,831 puan) tarafından
Bende kıyamıyorum fena alıştı
0 oy
(25,224 puan) tarafından
30 aylık oğlum ger akşam elimi tutup uyur çok güzel bişey ve gayet normal :) 
(1,831 puan) tarafından
Tabiki çok güzel ama kolum çok ağrıyor beşiği en alt kısmına geçtiğimiz için
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Ee peki benim oğlum üç yaşında neden babasına sarilip elini tutup uyumak ister oy oy :Pher gece çifte yorgunluk 

(13,821 puan) tarafından
Bağımlı oldu resmen odadan çıksa ağlıyor çok yorucu
(1,831 puan) tarafından
O da yorar tabi hayırlısıyla bi büyüselerdi
(13,821 puan) tarafından
Hem de nasıl odadan çıksa baba ..işe gitme diyo adama.baja da nerden ogrendiyse sanane gitmicek diyo uyumaz etmez o evdeuse onsuz kesinlikle yatiramiyorum kriz geciriyo resmen daha neler neler
(1,831 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun o daha zormuş gerçekten
(13,821 puan) tarafından
Evet çok zor duskunlukten çıktı artık yani bagimliluk bu diyorum blmyrm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 662 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
+5 oy
17 cevap 704 göst.
14 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hulyaaaakgun (51 puan) tarafından soruldu
0 oy