0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar taşlayacak olan cidden yazmasin. Bu aksam arkadaşlar ile bulustuk. Bn iliski arasında orgazm olamıyorum dedim. Cunku bunu cok fazla dert edinmiştim. Sonra onlarda lafin arasinda o iş oldugunda bir sivi geliyor çarsaf bile batiyor dedi ikisi birden. Vallahi üzüldüm. Uyku tutmadi inanin ben de ne eksiklik var ? Niye olmuyor diye düşünüyorum. Mecbur hissetmesen buraya sormam. Cidden hakkarinizi helal edin. Sizlerde bu durum oluyor mu birsey gelmeme durumu. Bnde hic daha olmadi. Sadece hafif bir islaklik benmi anormalim. Ona gore kadin doguma gideceğim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

+2 oy
(1,766 puan) tarafından
Ya yazmadan duramam  bunu .

gerçekten yine linç yiyicem yani bu tür soruları neden Burda soruyorsunuz!! Gerçekten böyle soruları haz almama gibi şeyleri çok önemli olan konuları doktora giderek aşın,burdaki insanlar doktor vs.değil tamam anlıyorum insan merak eder ama yani ilişki sırasında ne yaşadığınızı da anlatmayın! Gerçekten ben utanarak okuyorum yalan yok.. sağlık konusunda soru olsa kimse cevap yazmaz ne bilellim derler
tarafından
Bak burada yardımcı olunabilcek durumlar oluyor bunda da yardımcı olunur . Bu kadr kasmaya gerek var mi ne demiş sanki de abarttin ?
(1,766 puan) tarafından
Tamam bacı sen devam et böyle postlara
tarafından
Tamm Bacım Sende Okuma . Kuzenim kadin Dogumcu Belki Genel Tavsiyeleri vardır .Her konuda burdaki hamile yada doğurmuş kadinlara elimden geldiğince yardim edicem . Boş boş kasinti yapmiycam herkese yardimci olmaya çalışcam canim .
(1,766 puan) tarafından
Hav he he sen öğretmensin  kuzenin kadın doğumcu ona sorarsın
(100 puan) tarafından
Madem rahatsiz oldun gezinmeyin bi fur sorularin etrafında. Biz burdan bilgi almak icin soru soruyoruz. Kadin kadina sormayacak ta kime soracak. Bunda utanılacak birsey yok. Profilimde kimligim yazmıyor ya.
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hanımlar maşallah Niagara Şelalesi:) 
+2 oy
tarafından

İşiyo olmasın bunlar :D

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Arkadaşlarımla özel hayatımı konusmadığım için bir sey diyemicem.
+1 oy
(315 puan) tarafından
Bence bu tür sorular sormayın ya her seferinde diyorumki bundan sonra şaşırmam ama tekrar şaşırıyorum yani bu senin özelin arkadaşlarının dediği saçma sen normalsin canm boşver paylaşma böyle şeyler kimseyle
(100 puan) tarafından
Oraya yazma buraya sorma afedersiniz nereye sorup öğreneyim
(315 puan) tarafından
Doktor aaa canım doktora kadın doğuma gidip sor o bilir sen sordun hepimiz yorum yaptık sorun sende değil arkadaşlarında anlamıyorum nasıl Bi cevap bekliyorsun daha
0 oy
(253 puan) tarafından
Sulanmami birtanem azsa olmaz haklsn bide hemen başlama ilişkiye biraz cilve yap içinden gelerek yasa piskolejik olark da olmaz içinden gelerek yasa haz almayı dene emin ol ki daha başlamadan haz alicksn ilişki de mutlu edici :)
(100 puan) tarafından
Mutlu oluyorum o da oluyor cok afedersiniz benim büyüğümsunuz ama fışkirarak boşalmadan bahsediyorum. İslanmasi oluyor zaten
0 oy
(830 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin 
(100 puan) tarafından
3 yillik
0 oy
tarafından
Kiz enfeksiyondur onlarınki o kadar oluyorsa bende senin takimdanim merak etme:)
(100 puan) tarafından
Cidden ya o kadar uzuldum ki.. ikisi birden oyle oluyor deyince hatta çarsaf bile degistiriyorlamiş bn  orgazm oldugum gibi kuruyor olan sivida
(710 puan) tarafından
Bende o tayfadanim selam olsun size :) vajinal kuruluk yasiyon bacım bende de var o ya
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bu eşinin sana yaklaşımıyla alakalı birazda. Herkesin g noktası farklıdır. 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bence abartmıslar egolarını tatmın etmeye yanı bılmıyorum fıskırarak bosalan kadın var mı:) normal ıslanıyosun akıntı vs gelıyor ama afedersınz zevk suyumu bosalma suyumu bılemem sonucta haz alınıyor orda ıkı tarafta memnunsa ne kadar geldiğinin ne önemi varkı sacmalık
(100 puan) tarafından
Ya bilemiyorum kiii
(2,705 puan) tarafından
Kız durup dururken kendınde eksık arıyosun ılıskıde memnunsanz cok takılma derım özgüvenını zedeleme bunu sonra eşine ve ilişkiyede yansıtırsın her beden bir değil
0 oy
tarafından
Çarşaf islancak kadar olması normal değil sen mutlu olduğunu falan hissetmiyormusun bunumu sormak istedin 

Birde benden sana tavsiye kimseyle bu kadar özelini konuşma sonra pişman olursun
0 oy
(329 puan) tarafından
Niye kendinde suç arıyorsun bence eşinde de olabilir seni nasıl tatmin ettiğiyle alakalı erkek genelde bencil oluyor 
0 oy
tarafından
Canim Asıl  bende büyük sorun var cuma dr ye gidicem bn hiç hiç haz almıyorum sinirleniyorum hatta içimden sinir krizi geçiriyorum. Hiç bir yerimi ellesin felan istemiyorum neden böyle olduk bilmiyorum ya :( 
(374 puan) tarafından
Sen bendensin aşko ben de çok tiksinir olmuşum hiç istemiyorum napicam ya
tarafından
Bi doktora  gidip sorayım canim bn cuma günü belki genel bir tavsiyesi vardır yazarim buraya .
(100 puan) tarafından
Hakkinizda hayırlısı olsun
0 oy
(1,246 puan) tarafından
İlk önce eşinle konuş beni tatmin etmeni istiyorum de açıkça aöyle yoksa dra gtcem de eşinle halledebilirsin bu sorunu ancak
(100 puan) tarafından
Bn tatmin oluyorum canim. Sknti o şekilde olamamak. Acaba diyorum her bayanda bu oluyorda bnde niye oyle olmuyor
(1,246 puan) tarafından
Eşin edemiyodur  işte kendi kendine yapmadın mı hiç öyle dene oluyosan sorun sende değil eşindedir yok yine olmuyo diyosan dra görün ama bence biyerde bişeyş yanlış yapıyorsunuz :D herkes o işi yaparken tatmin olcak diye bişey yok daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum internetten araştır biraz
(100 puan) tarafından
Fişkirmasini diyorsun dimi. Her kadinda olmuyorkuşki doktora gitmeme gerek var mi ki
(1,246 puan) tarafından
Bilmiyorum sen git dra sor en sağlıklısı
0 oy
tarafından
Canım buna squirting deniliyor. Her kadında olmaz. Sorun edilecek birşey değil. Ama orgazm olamaman bir cinsel sağlık problemi. 
(100 puan) tarafından
Orgazm oluyorum
tarafından
Orgazm olamıyorum dedim yazmışsın o yüzden dedim. Sıkıntı yok o zaman. :)
(100 puan) tarafından
He yani oluyorum elbette ama cima sirasinda degil :))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 572 göst.
0 oy
19 cevap 652 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,813 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.
0 oy
5 cevap 150 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,068 puan) tarafından soruldu

381,473 soru