0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Dışarıdaki insanlara bakınca böyle gülüyor falan paylaşıyorlar diyorum Allah'ım neden biz mutlu olamıyoruz ki onlar çok mutlular sınanıyor muyum acaba

13 Cevaplar

+1 oy
(788 puan) tarafından
Sende gülerek bı fotoğraf paylaş sonra telefonu bı kenara bırakıp ağlamaya devam et. Aynı şeyi senin içinde düşünürler. Sosyal medya tam olarak bu ne eksik ne fazla
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Belki onlarda dışardan öyle gorunuyorlardir
0 oy
(6,671 puan) tarafından
O gülüşün altında ne hüzün vardır bilemezsin
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Kimin ne yaşadığını bilemeyiz herkesin derdi kendine büyük. Kimi bunu dışarıya belli eder kimi içine atar 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bazı insanlar ne yaşarlarsa yaşasınlar dışarıya yansıtmazlar

0 oy
(44,696 puan) tarafından
Valla herkesin bı imtihanı var şu dünyada öle gorunselerde kim bilir gerçekte neler başında var yada ne dertleri var
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım şimdi ben buraya iki kişilik kahve atayım ciciş kocam evimin erkeği diye.. ama evimin erkeği isteymiş...
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Annem hep derki tencere kaynıyor ama et mi dert mi bilemezsin kimse 4/4 Luk değil millete bakıp ta isyan etme...
0 oy
(1,264 puan) tarafından
O iş öyle değil işte komşumun kızı yeni evli gül gibi kız aldatıldı boşanma aşamasında babasının evinde ama şuan bir foto paylaşmış ondan mutlusu yok 
0 oy
(692 puan) tarafından
Onlarinda derdi vardir kuzum bende bazen oyle dusunceye kapiluyorum uzaktan gorenler mesut saniyor :(
0 oy
tarafından

Bak cnm asla ama asla kıyaslama yaparak. İsyan etme ne olur sa olsun iyiye yor şükret.  Bak kendimden örnek vereyim. Burda bir çok bayan beni tanır.  Watsap dan durum atarım görürler. Bak şöyle eşimle rabbim sınamadi beni Rabbime binlerce kez şükürler olsun ama evladımla sınadi.sağlığımla sınanıyorum  Eşimin ailesi ile sınaniyorum . Herkez bana der çok pozitif sın herşeye göğüs geriyorsun diyor ama yerine göre. Eşimin bile haberi olmadan. Saatlerce ağladığımi bilirim eşimin ailesi problemli.  Benim ailem kendi aralarında problemli. Benim eşimin ağladığını görmüş bir insan değildim ama o bile bazen sessiz sedasız ağlar. Herkesin kendine göre derdi sıkıntı sı var başa çıkamadığı şeyler var.  Ama ne olursa olsun.  

RABBİME BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN. RABBİM KİMSEYE KALDİRAMİYACAGİ YÜKÜ YÜKLEMEZ. EMİN OL

0 oy
tarafından
Kimse dört dörtlük hayat yaşamıyor cnaim emin ol eşinden derdi olmayanın ailesinden derdi var o olmayanın çocuğundan yana derdi var o olmasa kendinde bir şey var ama önemli olan derde boğulmak yerine çözümünü aramak lazım her şeye rağmen gülebilmek lazım eşinle tartışmışsın o sana laf sayarken hod ulan sen hayırdır bi kendine gel demek lazım ezdirme kendini kocan değil ya isterse devrin padişahı olsun kim ne bana 
0 oy
(249 puan) tarafından
Dışarıda herkes mutlu görünüyor canım kimsenin içini ne yaşadığını kimse bilmez ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 279 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,037 göst.
0 oy
5 cevap 431 göst.
0 oy
0 cevap 48 göst.

380,059 soru

11,377,306 cevap