0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından
İsyan etmiyorum ama gına geldi bu davranışlarından herşeyi geçtim kendine zarar veriyo duvarlara vuruyo kafasını dediği olunca susuyor bende kendimi tutamıyorum bagriyorum ve kucağıma alıp sakinlestrmek isteyince omzunu ısırıyor yada kolumu napmam lazım ya iyce civigi çıktı bu işin bu arada ilk defa babannesinde kaldı dün bütün gün asla aglamadi bile dedi bana yapıyor anlicaginiz bide memeden ayırdım onunda etkisi var biraz zor uyutuyorum :( memede uyuyodu 

10 Cevaplar

0 oy
(4,351 puan) tarafından
28 aylik kizim yerleri tırmalıyor inan ya sabır  gececek elbet
(923 puan) tarafından
Bana yapıyor ama.onu anlamıyorum ya annemede aynı şekilde sne yokken hc bse yapmıyor uslu diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
18 ay ayni durumdayiz, babasi senin ise gittigin gunler melek gibi hic boyle degil butun derdi garezi sana diyor. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Neden öyle acaba altında yatan sebep ne araştırmak gerekiyor. Fazla şımartılıyo her dediği yapılıyor mu. Yoksa tam aksine her istediği reddedilen bir çocuk mu
(923 puan) tarafından
Babası sağolsun gig dedirtmez her dediğini yapiyo
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Anneye nazlari geçiyor.. o ağladığı da kendini yerlere attığında büyük tepkiler verme. Zamanla faydası olmadığını anlar. Öyle yaptığı zaman dediğini yaparsan çocuk dozajı arttırır. 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
3 yaş kendine vuruyor istediği olmayınca bagrıyor evi başıma yıkıyor. Babası yüzünden tavize alıştı şimdi babası evde yok gayet sakin babası varken daha çok aglıyor koyduğum kurallardan taviz bekliyor eşim öyle alistirdi
(428 puan) tarafından
Benimde 3 yaş şu ara vurma huyu çıkardı ama bize vuruyor.İsiriyor ne olacak bilmiyorum boyle yapmazdı biz ona vurmuyoruz sabrediyorum olmuyor kızıyorum ceza veriyorum kar etmiyor
(5,366 puan) tarafından
Kafayı yemek üzereyim artik
(428 puan) tarafından
Sabretcez arkadaşım napalim ben bı şeye hayır dersem oda onun zararına ise dönmüyorum ne yapsada.Agliyo saatlerce yerlere yatiyo sonra anliyo hayır ne demek ama çok yorucu oluyor ya
(5,366 puan) tarafından
Öyle sabır sabır
0 oy
tarafından
13 aylık kızım sadece cıglık atıp aglamak icin yapiyor dün duvarı ısırmaya çalısıyo yapamadigi iicin bana bagiriyor.Babasına bak deyip kandirip odadan cıkıyom mutfagi hal ediyom geliyom ayni yerinde oyuncaklariyla oynuyor ben iceri girince tekrar ciglik kucagima cıkma sacimi cekme meme istemeee ooooo delirmek üzereyimmmmmm
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Çok mu şımartıldi acaba açıkçası bir ara eşimin ailesi o kadar şımartılar ki çocuk kendini dövüyor tokatlıyor hatta kafasını duvara vuruodu sinirlenince hiç oralı olmadım yalan yok ikide ben diodum maadem vuruon biraz daha vur bakti benden yüz bulamayınca terketti huyunu napim en fazla kafası kanar umursama ya 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Annenin yaninda kendini daha rahat ifade ettigi icin icinde olan butun duygulari disa vuruyor cocuk. Bir de kendini yere atiyor diye hayir dedigin seyi yaparsan cocuk buna hep alisir ve boyle yaptirir istedigini. Kendine zarar veremeyecek bir sey istiyorsa oluru varsa hayir dememek gerekiyor. En zor durumda hayir diyeceksin ki etkili olsun. Her seye hayir deyince cocuk bir sure sonra duymuyor yapiyor yine.
0 oy
(1,595 puan) tarafından
2,5 yaşında kızım istediğini yapmayınca etinden et koparcasina ağlıyor duysan şaşırırsın sırf inadından 

Ama yapılmaması gereken şeyi yapmıyorum ağlayarak yaptiramayacagini anlatmaya çalışıyorum ama bakalım inşallah düzelecek 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle kendini yere atıyor eline ne geçerse sağa sola fırlatıyor sarılsam beni ısırıyor saçımı yoluyo. Genelde müdahale etmiyorum kendi sakinleşsin yanima gelsin diye bekliyorum 
(923 puan) tarafından
Bı gün onuda denedim napcak die durdu dikildi ayaga küt kütt defalarca kafa attı duvara al i kan topladı minik minik bı sure sora geçti

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 491 göst.
0 oy
6 cevap 144 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.
0 oy
7 cevap 184 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bulutun annesi (61 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap