0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (1,404 puan) tarafından
Kizlar yarin oğlumu alerji doktoru gorecek buyuk ihtimal test yapilacak nasil ne şekilde oluyo daha 18 aylik ben kendime yaptirdiğimda kollarimi koparmamak için zor durmuştum bu bebe nasil dayanacak ? 

****** tüyünü alerjisi var denmisti hic bir test yapilmadan ama bugün kü doktor oyle birseyin ihtimali olamaz test yapilmadan diyip bizi alerjiye yönlendirdi. Biliyosunuz buğra kuşum çok sık hastalaniyo buyuk ihtimalle alerjik bi bünyesi var.. 

Var mi cocuğuna alerji testi yaptiran

6 Cevaplar

+1 oy
(1,013 puan) tarafından
Sırtına çizgiler çiziyor işte sonra bir sürü damla var sırayla o damlalar dan damlatiyor işte mesela Kakao yumurta beyzj gbi.snra belli bir sure bekliyorsun.ama sırtı daima düz olcak degmicwk birbirine öyle yaptılar bze
(1,576 puan) tarafından
Sizinkinde o damlaların üstüne jilet gibi biseyle çizik atmadilarmi onu soylememssinz benm oğluma atmışlardı ufak çizikler
(1,013 puan) tarafından
Hayır atmadılar sadece kalemle ne olduğu belli olduğu olsun dye çizdi.yani hangi çizik hangi besin diye
(1,576 puan) tarafından
Bzde çizik attılar
-Reklam-
0 oy
(264 puan) tarafından
Hicbi fikrim yok postun uste cıksın canm
0 oy
(872 puan) tarafından
Bize de doktor alerji test yapacaksınız dedi. Ben de bekleyim surda.
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kızım şuan 1.5 yaşında iki ay kadar önce yapıldı koluna 7.8 tane çizgi çizdiler sonra o çizgilere biseyler damlatıp ufacık iğne gibi biseyle bastiriyolar içine işlesin diye ama öyle abartılacak yada korkulacak kadar değil sonra 5 dk bekletiyosun bebeğim kolumu sabit tutup dağılmasın diye eğer dagilirsa sil.bastan aynı şeyi yaşar bu kadar canm belki her hastane aynı yapmiyodur ama genelde bu sekilde
0 oy
(694 puan) tarafından
Oğluma yaptırmıştım 1 yaşındayken kan verdi o şekilde bakmıştı doktor 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Kızım 19 aylik oldu geçen ay sırtına bildiğiniz kalem ile çizikler yapıp 37 ayrı ürün olan damla şeklinde birer damla damlattilar 15 dk kadar çıplak bekledik odada bizde birseye alerjisi çıkmadı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 177 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 320 göst.
27 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Badekuşş (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
2 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,345,961 cevap

34,812 kullanıcı

...