0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Küçük kızım oğlumun küçük arabasını alıp fırlattı ve duvara monteli TV'ye çarptı çarpma esnasında yuvarlak siyah renk görünüp gitti bakıyorum şuan hicbisey belli değil temiz ekran çizgide oluşmadı korkuyorum bidaha alamayiz çok pahalı durum da yetmez almaya sonradan bozulurmu darbe ne kadar sonra kenidini gösterir zarar verdiyse

7 Cevaplar

+1 oy
(262 puan) tarafından
Canım geçen 1 arkadaşa da söyledim. Çocuklu evde sadece duvara asmak yetmiyor malesef, mutlaka bir ekran koruyucu alın. Benim kızım gecen sene kırdı yenisini almak zorunda kaldık, ekran koruyucu taktik o olmasaydı 1 kez daha giderdi. Üstüne çok şey geldi ama şükür koruyucu işe yaradı. Yazık çok pahalı şeyler bunlar 200-300 lira için binlerce liradan olmayın
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Suanlik bişi yoksa umarım sonrada olmaz
(60 puan) tarafından
İnslalah ya
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bişe olsaydı hemen belli olurdu bence canm inşallah bişey olmaz 
(60 puan) tarafından
Korkuyorum ya sonradan gösterir belki diye
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Benimkide 152 ekran koca tvimin ekranı yandı yani ellerimle ekrana basınç yapınca grliyo yoksa ses var görüntü yok 
0 oy
tarafından
Benim oğlumda şarj aletinin başlığını attı TV ye önce belli etmedi ama bi kaç dakika sonra çizgiler girdi malesef inşallah sizin öyle olmaz valla çok para istiyolar yaptırmak icin
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Bizde de aynısı oldu ilk bişey belli olmadı sonradan çıktı 

Git gide çoğaldı

Sonuç

Yenisini aldık 

Bunda 2 koruma taktık

İnşallah sizde çıkmaz bişey 
0 oy
(803 puan) tarafından
Darbe önleyici filmler satılıyor önüne çocuk olan evde almam gereklli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 414 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 581 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,607 cevap

34,833 kullanıcı