0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (1,930 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık aşırı iştahsız ağlama atakları yaşıyoruz bir kaç gündür meme emiyor ona güveniyor birşey yemiyor içmiyor kriz gecircem ne yapabilirim iştah açıcı mama ne bileyim başka ne olablr 

3 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bizde tersi emmeyi bıraktı diğer hepsini yiyor dış cikariyo...sizin de distendir belki
(13,821 puan) tarafından
Maşallah bizde dokuz buçuk aylık olduk Asida 10 kiliyduk boy 78 Ama çok şişko gelmiyo bana ☺️☺️bide dişleri nasıl çıkardınız kız dış hep cikiyo
(1,930 puan) tarafından
Kız çok zorlandık ya evet çıkarıyor olabilir hâlâ bir de biz doğuştan sünnetli doğduk inan onun ameliyat var kilo alsa iyi olacak anestezi alacak çünku
(13,821 puan) tarafından
Dış zoru vardır onun ondan istahsizdir etkiliyor çünkü dış donemleri ne ameliyatı olcak şimdi geçmiş olsun
(1,930 puan) tarafından
Hipospadias doğuştan sünnetli çocuklar da idrar deliği olması gerekenin altında oluyor bizimkide öyle idrar deliği normal yerine yapılacak alttaki delik kapatılıp idrar kanalı yukarı acilcak
(13,821 puan) tarafından
Anladım canım çok çok geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla kolayca atlatirsiniz
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Önce bi tahlillerine baktır canım belki bisey eksikliği varsa takviye verirler. Benim oğlumda 12 aya kadar nerdeyse sadece anne sütüyle beslendi. Sonra yavaş yavaş yemeğe başladı. Ama tabi memeye düşkün olduğu için bana çok guveniyordu ondan pek yemiyordu. 26 aylik oldu artık sütten kestim şimdi aç olunca mecbur herseyi yiyor. Yani bu günler geçecek inşallah canım benim ağladığım da oluyordu bisey yemiyor diye ama geçiyor sabret. 
(1,930 puan) tarafından
İnşallah ya kızımda böyle olmadı hem emiyordu hem ek gıda vardı bu red edince korkuyorm aşı var bugün 9 ay aşısı doktora da sorayım ordan cikinca
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Zaten 1 yaşa kadar ana beslenme anne sütü veya mamadır. Bence bu kadar dert etme ek gıda olayını. 1 yaşından sonra böyle devam ederse çare ararsın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 177 göst.
10 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.

380,068 soru

11,377,450 cevap

34,864 kullanıcı

...