0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (462 puan) tarafından
Arkadaşlar doğum yapalı 4 ay oldu. Normalde saçlarım hiç dökülmezdi ama avuç avuç dökülmeye başladı bu ay. Burada bir iki post görmüştüm ama hiç bakmamıştım. Çözüm bilen var mı yoksa kel kalıcam 

5 Cevaplar

+1 oy
(144 puan) tarafından
Zamanla düzeliyo ben bi çözüm bulamamıştım malesef.. sırf her yerden saçlarımı toplamaktan sıkıldığım için belimdeki saçı kulak hizasında kestirdim :) 
(802 puan) tarafından
Bende kestirdim sadece baglamalik kaldi. Dokulmesinin yaninda cokta yiprandi tara tara acilmiyordu
(462 puan) tarafından
Ya kızlar bir kere saçımı sıfıra vurdum  sonra uzayan saçımı kulak hizasında kesitim , tekrar kestirirsem eşimde beni keser :)')
-Reklam-
0 oy
(6,717 puan) tarafından

Genelde dökülünce bebek anneyi tanıyor derler büyükler :D benimde o kadar dökülüyordu ki kel kalacagım sanmıstım hiçbir şey etki etmedi. sonradan kendi kendine geçti

(462 puan) tarafından
İnşallah geçer canım ya
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ben çörek otu yağıli sabun aldım güvendiğim bir yerden dökülme bitince de bittim sabunu aldım şuan onu kullanıyorum memnunum
(462 puan) tarafından
Tamam canım teşekür ederim
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Vucuttaki vitamin eksikliginden kaynaklaniyor dedi dahiliye doktoru kan verdim bir suru vitamin eksikligi cikti bi zaman sonra duruyo zaten 
0 oy
(746 puan) tarafından
Değerlerinize baktırın. B12 felan düşüktü benim bi ilaç verdi şampuana döktüm. Doktorlar takviye bi sey veriyorlar ama hormon yüzünden illa ki oluyor o dökülme bi de kestirmekte ii gelior 
(462 puan) tarafından
Ay tekrar kestiremem ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
13 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysenurbldk (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Babyyy123_ (1 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...