0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Güneş tutulmasından mi bilmem sanki dışarda hüzünlü bı hava var gibi sizde durumlar nasıl 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstda açık hava güzel güneşli..1de okula gidecez şansa görürüm belki 
(1,108 puan) tarafından
Güneş tutulmasına bakmayın diyor bagzi hocalar ama :) bende merak ediyorum
tarafından
Cnm zaten türkiyede tamamı görünmeyecek yüzde 50si kadar görünecek o da her ilde olmayacak birkaç tane ilden görünecek..çıplak gözle bakmam zaten hissedilir gökyüzünden kararır hafif
(1,108 puan) tarafından
Hangi ildesin canım konyadayim ben %39 gözükecekmiş burda
tarafından
İstanbuldayım cnm..başka güneş tutulması postu açılmış onun altında paylaştım
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Hava miss gibi çok güzel. Güzel düşün güzel yaşa. Negatifi çekme hayatına. Güneş tutulması da ilk defa olmuyo her şeyi ona bağlamayalım lütfen :) 

(1,108 puan) tarafından
Ben İlk defa göreceğim :) dışarda bir tane bile bulut yok tam Bahar havasi ama ne biliyim korkuyorum bu tutulma dan bı an önce olsada bitse ya
(1,455 puan) tarafından
Korkma canım rahat ol bol bol dua et :)
0 oy
tarafından
Sen şakrak bi hava bizde sanki elim değil ağustos❤
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hüzünlü havanın aksine çok güzel parlak güneşli bir hava var kayseri de bakalım tutulma 11.30 da başlayacak dediler ama bir şey olmadı bakalım merakla bekliyorum bakara suresi dinleyin rahatlatiyo baya birde tutuklamalar sonrası genelde deprem ve tusunami vs gibi doğa olayları çok oluyor ufak tefek ama sanırım bu seferki tutulma baya şiddetli olacakmış rabbim hayırlara çıkarsın bol bol dua edelim doğa olaylarına şahit olduğunda peygamber efendimizin kıldığı bir namaz var tam bilemiyorum şimdi internette yazıyor bakıp kılın inşallah ben ne yazıkki reglim bir şey yapamayacağım =/
(1,108 puan) tarafından
Bende regilm depremden de çok korkarım :(  burası da sıcak ama sanki bı buhranlı gibi bilmiyorum kendimi kötü hissediyorum
(4,426 puan) tarafından
Böyle şeyler allah 'ın kudretini biz aciz kullara bir kez daha gösteriyor bildiriyor korkma canım rabbine sığın rabbim ölmekten değil imansiz ölmekten korusun hepimizi inşallah
(1,108 puan) tarafından
Amin canım :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 292 göst.
0 oy
7 cevap 270 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde asllyd (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 368 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu
0 oy