0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Bebeğim 1 yaşında dün iş görüşmem vardı oldu hemde hiç aklımda olmayan bir yerdi. Haftada 5 gün sabah 8 akşam 7 calisicam. Ama hafta içi veya hafta sonu karışık. Haftasonu da çalışabilirim. Bir yandan çok çok mutluyum hem gece çalışmıyıcam diye çünkü mesleğim gereği gece oluyor genelde. Bir yandan da içim bir değişik kızıma baktıkça üzülüyorum bugün. Bu durum geçici mi alışır miyim siz ne zaman alıştınız. Birde iki gün üst üste değil iznim. Mesela 3 gün gidicem 1 gün evdeyim gibi. 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,136 puan) tarafından
Çalışma saatin fazla gibi geldi canim o kadar uzun süre durur mu sensiz?

Birde akşam yemek vs.derken bebeğinle geçireceğin vakit yeter mi ikinizede?

Çalışmak zorunda değilsen gözden geçir derim kararını.
(435 puan) tarafından
Bende bunu düşündüm.
(331 puan) tarafından
Çalışmadığım günler daha kaliteli daha iyi geçirmeye çalışıcam artık. Zorundayım canım.
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bebeğiniz cok kucuk çalışma saatleri de baya çok elbette alisirsiniz
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Cocuğa kim bakacsk peki
(331 puan) tarafından
Eşim bakacak benim çalıştığım günler. Kendisi hep gece çalışıyor. Annemlerden de destek alıcaz
(1,893 puan) tarafından
Bence cok erken başlamışın işe cocuğun daha bebek 1 ...2 sene bekleseydin keşke
0 oy
tarafından
Güvenlik görevlisimsnz
(2,092 puan) tarafından
Merak ettim bekliyim
0 oy
(250 puan) tarafından
Çalışma saatleri dışında bence çok iyi. Bebeğinin geleceği için çalışmak sanada mutluluk verecektir. Keşke bende çalışsam valahi. Bu araf özel sektörde mi çalışacaksınız 
(331 puan) tarafından
Ya çalışma saatini birazda ben seçtim. 8-5 de olabilirdi ama bu sefer haftanın 6 günü gitmem gerekiyordu. Cumartesi yarim gündu ama gene kalkip kızımı bırakıp gidecektim, kahvaltı beraber yapamıycaktik ve kahvaltı yapmayı çok sever benimle çok eğleniriz. Böyle en azından haftada 2 tam gün evde onunla zaman geçiririm, hafta içi işim olsa izin almadan hallederim diye düşündüm. Şimdi kış zor olur ama yazın 7 daha hava kararmasina 2 saat oluyor. Bilmiyorum bir an da gelişti hemen karar vermem gerekti böyle düşündüm umarım pişman olmam :)
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Başta zorlanırsın ama sonradan alışırsın benim oğlum 9 aylık idi başladığımda şimdi iki yaşında eşim anne işe gitti gelecek diyor ve oğlum da iş değince zorluk çıkarmıyor hiç alıştı bebekken benim için en zoru emzirme idi şükür şimdi her şeyi yiyor 
(331 puan) tarafından
Emmeyi 8.ayda bıraktı. Umarım bizde alışırız. Kızımı bilmem ama ben bir süre çok ağlıycam gibi duruyor :)
(13,089 puan) tarafından
Bakıcıya bırakıp gittiğim ilk gün okula ağlayarak gitmiştim şükür şimdi ikimizde alıştık
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Canim hayırlı olsun. Bakar denersin baktin olmuyor istifa edersin. Hic kendini sıkıntıya sokma. Bende kızımın buyumesini bekliyorum ise baslamak için. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 244 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
19 cevap 728 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,573 cevap