0 oy
313 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından

Çay makinam bozuldu biraz bakındım en çok homend royaltea 1709h modelini beğendim kullanıp memnun kalan var mı özellikle mama suyu hazırlamasını merak ediyorum iyi çalışıyor mu??

5 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından

ben geçen sene arkadaşımın önerisi ile aldım memnun kaldım ama mama suyunu denemedim kızım büyüdü mama kullanmıyoruz artık :))

(72 puan) tarafından
Kendisinden memnunsun ama di mi?
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından

Neredeyse aynı başlığı açıcaktım bende bu kadar denk gelir buraya yerleşeyim de gelen yorumlara bende bakayım madem

(72 puan) tarafından
Hahaha yerleş canım doğru çaycıyı bulacağımıza inanıyorum
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Hep merak etmşmdr nasıl kullanışlı mı die eşim beko almştı satacaktm nasıl kızkar kullanışlı mı
0 oy
tarafından
düzenlendi

Ben çok memnunum, mama suyunu istersen önce 100 derecede kaynatıp, 40a sogutup haber veriyor, suyu kaynatmayacaksan direkt 40 derecede ısıtıyor. İstersen bitki çayı suyu 80 derecede haber veriyor. Modeli dediğin mi bilmiyorum ama ben homendden memnunum.

Modele baktım royal tea 1701
(72 puan) tarafından
Ya tam olarak kullanmak istediğim özelliği o zaten o kadar işe yarıyor yani. ben bunu alayım o zaman çok teşekkürler :)
tarafından
Rica ederim, şimdiden güle güle kullanın:)
0 oy
(61 puan) tarafından

Ben uzun zamandır homend kullanıyorum mutfağımda royaltea de en güzel çay makinası bence mama suyunu önce tam kaynatıyor sonra 40a soğutuyor mikrop falan kalmıyor içinde hep kullanıyorum ben gayet iyi

(72 puan) tarafından
Yok yok ben kesin sipariş vericem bunu sen anlattıkça daha da heyecanlandım yaaa
(66 puan) tarafından
harika oldu bu başlık ya aklımda soru işareti kalmadı benimde bu ay sonu falan sipariş veririm
(72 puan) tarafından
Ben dayanamadım verdim siparişi valla bir an önce gelsin de kullanayım insan yeni bir şey alınca çok heyecan yapıyor ya
(61 puan) tarafından
Hayırlı olsun hanımlar şimdiden güle güle kullanın ❤
(72 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiiimmm cevaplar içinde çok sağolll

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Meryem hafsa (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
14 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Pelin20 (19 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı