0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kizlar normal dogum yaptim 15 gun oldu doktor iki hafta sonra gel dedi bu hafta gidecem randevu bulabilirsem muanede dikisleremi bakiolar 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet sadece dikislere bakıyor doktor yada ebe kanama hala varmı ne kadar var diye soruyor ağrı vs bişey varmı diyor başka bişey yapmıyor 
(121 puan) tarafından
Cok korkuyorum hic gidesim gelmior dogumdan 1 gun sonra muane etiler canimi aldilar bildin yinr oyle olcak korkusu var
tarafından
Yok kız ben iki doğum yaptım bir hafta sonra kontrole gittim doktor ellemedi bile sadece gözle baktı iyi bir sorun yok dedi
İyi baktiysan dikislere bişey yapmaz
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim canim♥️
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Evet dikişlere bakıyor iç dış  birde kanama kontrolü 
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim canim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Dikişlerine bakar enfeksiyon varmı felan onu kontrol eder korkma oda normal doğum gibi normal bir rutin : D
(271 puan) tarafından
Ayy o eliyle içine bakma olayı yüzünden ben de korktum gitmedim. Çok pişmanım enfeksiyon kaptım taa 8 Kasım'a randevu bulabildim. 40ım 5 Kasım'da çıkıyor zaten. Randevu gününe kadar enfeksiyonlu kalcam sanırım. Nolursa olsun git bence
(11,217 puan) tarafından
O elden o kadar korkmayın 4 kılo bebe cıkarıoz : D o parmakcıklar nspcak bıze: D
(271 puan) tarafından
Kız benim suyum geldi 21 saat boyunca sancı bekledik. Suni sancı verdiler nst de sancı görünüyor zerre hissetmiyordum. Ama açılmaya bakmak için ellerini soktuklarında deli gibi canım acıyordu. O yüzden gitmedim ben de ama kafamı duvarlara vuruyorum şimdi keşke gitseydim diye
(121 puan) tarafından
Benimde karnimda parcaciklar vardi onu almak icin bildin kolunu sokdu  3tane parca ciksrdi her cikarmasinda öldum
(271 puan) tarafından
Bu kontrol öyle olmuyor ama ihmal etme git bence. Enfeksiyonun kokusu acısı pisliği çekilmiyor valla git bi kontrol ettir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
10 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 106 göst.
19 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Rabiaalver (30 puan) tarafından soruldu

381,706 soru

11,427,142 cevap

34,987 kullanıcı