0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (235 puan) tarafından
Kızlar bu ay adetim hem erken geldi hemde normalde 6 gün olurdum bugün 10.gün pembe akıntı şeklinde devam ediyor neden  öyle oldu anlamadım geçen aydan beri sık idrar hissi vardı hastaneyr gittim böbrek mesane idrar tahlili temiz çıktı doktor kadin doğuma bakıl bi ordan gelen bişey olabilr dedi normalde düzenli olurdum ama iki aydır değişti ... İşin kötü yanı alttan bakılma fobisi oldu bende yaşadığım travmalardan dolayı korkuyorum yani alttan bakılanlar işlem uzun sürüyor mu acıyor mu birde

3 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Uzun sürmüyor bende korkuyorum ama mecbur yapacak bişey yok psikolojik olarak korkuyoruz çok abartılacak gibi değil zaten hemen bitiyor muayene 
-Reklam-
0 oy
(133 puan) tarafından
Doğum sonrası travma bendede var doktora bagirmisim fecen gün özür diledim panik oluyoruz işte 
0 oy
(587 puan) tarafından
Sizde fobi olmuş ama gerçekten bazı insanlar anlatırken çok abartiyorlar tabi herkeste aynı olmuyor olabilir ama muayene olmadan tuvalete git ve kendini kasmadiginde bı kaç saniye sürüyor sadece bnde zamaninda çok olduğum için artık normal geliyordu bana 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aytenanne (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asabii (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
28 cevap 530 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...