0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Walla çatladım bugün. benim oğlum enfeksiyon oldu pipisi şişti falan Dr götürdüm krem antibiyotik verdi sürdüm geçmedi sonra bugün üroloji gittim dedi ki devam et buraya kadar normal. Görümcem bu çocuk yanmış pişik olmuş ne biçim bakmışsınız eşime diyor benle konuşmuyor poposu hafif kızar mis öyle lop lop bir pisigi yok piside kizarik sadece eşime diyor git bepantol al bu çocuk yanmış bende sudokrem kullanıyorum 11 aydır bir sıkıntı yaşamadım öyle ooo pişik eşimde gidiyim hemen alıyım çocuk yanmış yok böyle biri bisey diyince hemen kanıyor ya bende benim bebeğimin kremi war gerek yok dedim sustu oturdu tekrar dedi böyle boş boş baktım oturdu yerine birdaha kalkmadı hamile hamile bugün beni ayar ettiler bu sabahta kalkmış vay efendim dr ne anlar bizim kiler biliyor 

6 Cevaplar

0 oy
(144 puan) tarafından
Seni anlıyorum dediğinden bir gram geri atma sonra tepeene çıkarlar zaten dinliyor bizi diye sudokrem çok iyi ezcaneden aldım Bepantholdan çok daha iyi bir krem doktorda bişey denediysr devam et ilaçlara dediyse kimseye bı ..k düşmez:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kardesım 16 yasında bır kız arkadası var baya ıyı anlasıyorlar aksam kardesımı aradım mesgul caldı msj attım hemen devam et kapatma sonra konusuruz dıye o ara kızda ayıp olmasın ben kapatayım sen ara ablanı falan demıstı kardesım de ekran resmi alıp kız arkadasına atmış ablam anlayıslıdır sıkıntı yok anlar halden falan demıs kızda msjımı gorunce cok mutlu olup kardesıme ne anlayıslı tatlı ablan var cok ıyı bırısı selam soyle demıs ilerisi ne olur bilemem ama gorumce adayıyım asla karısma kımsenın hayatına kaldı kı bır annenın bebegıne banane yahu annesı var babası var ınsanları kendı halıne bırakmayı saygı duymayı ne zaman ogrenecekler acaba cok sınır bozucu lar.. 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Evet deseydin bosuna okumus alti yil doktor 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Güzel bir geri.zekalı görümce örneği daha cidden 
0 oy
tarafından
Yavrum böyle şeyler eş ve ailelerinde meşhurdur bilmiyonmu onlar herşeyi bilir
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Çok bikiyorlarsa niye tip okuyup doktor olmamışlar hey allahim ya sinir oluyorum böyle tiplere bu arada pişik için biwey sorcam krem tamamda acaba pişik birazda bezden olabilir mi bende doğum yapacağım şimdiden bilgileri stokluyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 229 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde E.m.hs (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 325 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde anneoluncaaanladim (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 811 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 816 göst.