0 oy
1,378 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından

Ayrıntılı ultrasona girdim bugun burnunun küçük olduğunu ensesinin kalın oldugunu ve bacak boyunun 1 hafta geride oldugunu söylediler sıvı almak istediler kesin sonuc öğrenmek için bende kabul etmedim olaki hasta olsa bile aldırmayı dusunmuyorum zaten ama cok üzüldüm 22 haftadayım daha insallah saglıklı doğar yavrum :'(

35 Cevaplar

+1 oy
(10,978 puan) tarafından
Ah bacım. İçini ferah tut. Bizim tanıdıga neler dediler. Tok kolu yok yok bacagı yok. Yok o organı yok. Yok dawn sendromlu neler neler. Hep alalım dediler. Hele en son ölmüş karnında desiler de baska dr gidince yasadıgı ortaya cıktı. Cocuk dogdu sapasaglam oyle de akıllı oyle de iyi bir cocuk
(417 puan) tarafından
Masallah  Allah ailesine bagıslasın ınsallah bizimde bi sorun olmaz
-Reklam-
+1 oy
(1,572 puan) tarafından
Bana neler neler dediler. Defalarca yazdım burda. 2li 3lü temizdi. Detaylı da her an ölebilir yaşarsa en iyi ihtimal down olacak. Beyin su topluyo böbrekler, bagirsaklar parlak gözüküyor aklıma gelmeyen bir suru sey. Gözleri gormeyecek aldir vs. Kalbinde de parlaklık var denildi. 3 yaşına girdi bu ay. Çok şükür bi sorunumuz yok
(417 puan) tarafından
Masallah canım cok sevindim insallah benımkıde öle olur
(2,746 puan) tarafından
Sen bunu sürekli anlat <3
(1,572 puan) tarafından
Azkaban ❤️ inşallah. Bizimki iki gün icinde çözüldü ama o iki gün öldüm öldüm dirildim. Ne geliyosa Allahtan basim gozum ustune dedim. Ankarada Aydan Biri var tavsiye ederim. Ona gittim o daha ultrasonla bakmadan gördüğüm sağlıklı bebeklerden biri dedi. Gelme durumun varsa tavsiye ederim
0 oy
(4,992 puan) tarafından
Canım 2 li veya 3lu test yaptirmis mıydın sonucu neydi
(417 puan) tarafından
Yaptırmadım
0 oy
tarafından
Kız sakın üzülme çevremde böyle denilip de yanilan çok kişi oldu. Ben girmedim detayliya. Birşey deselerdk doğuma kadar kendimi üzmüş olacaktım. 

Rabbim ne derse o olur sen dua et gerisini Allah'a bırak. Belki fındık burunlu minyon olcak ☺️☺️☺️
(417 puan) tarafından
Hayır iki taraftada yok
tarafından
O zaman için rahat olsun Allah'ın izniyle sağlıklıdır canım. Sen elini karnına köy bol bol kuran oku, salâvati şerif oku sür
(417 puan) tarafından
çok teşekkür ederim  yapıcam hep iyi olmaya calısıcam❤️
tarafından
Özelden duayi atayım oku canım
(417 puan) tarafından
At  kuzum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Üzülme kuzu herşey Allah'tan ve Allah büyük sağ salim kucağına aldırsın Rabbim 
(417 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(3,230 puan) tarafından
2li test yaptırmamis miydin canım içini ferah tut 
(417 puan) tarafından
Yaptırmadım hıcbırısını
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Banada bağırsağın da parlaklık ar dediler ne ağlamıştım ikinci de yaptırmadım rabbime şükürler olsun sapasaplam ikisi de
(417 puan) tarafından
İnsan cok etkilenıyor uzuluyor
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Canim hayırlısi Rabbimden. Kızıma hamileyken özel hastaneye gidiyordum  doktor anladı snradan hastane degisecegimi bebekte olmayan herşey çıkarttı smdi de çok şükür kısım sağlıklı 1yasinds 
(417 puan) tarafından
İnsallah benım kıızımda sağlıklı doğar ❤️
(2,618 puan) tarafından
İnşallah cnn
0 oy
tarafından
Banada bacakları küçük demişti doktor ama çok şükür oğlum sağlıklı sorunsuz doğdu içini ferah tut 
(417 puan) tarafından
22 hafta ise 21 haftada kalmıs bacakları geri dedi bisuru sey dediler aklıma gelmıyo artık
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sağlıklı doğar inşallah Allah büyük 
(417 puan) tarafından
İnsallah canım❤️
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsın. O sıvı almak nasıl tehlikeli bunu bilmiyorlar mı Allah askına ya? Biz bile biliyorken bunu. Neler diyorlar ne çocuklara. Dua et hiçbirşey olmaz insallah. 
(417 puan) tarafından
Yaptırmadım eş imzası falan istiyorlar rısklı demekki ki islerini garantiye alıyolar
tarafından
Sıvı alımı bebek kaybına sebep oluyor. Doktorum asla önermem dedi bize. Aileler dinlemiyor bazen yaptırıyor bebek sağlıklı oluyor sonuc gelince ama bazılarını kaybediyoruz aşırı risk var demişti.
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Görümceme çocuğun engelli dogrsa sıkıntılı bı hayat onlari bekledini dediler çocuğn hiç bi harekti olmcik dediler çocuk şuan tazvanya canavarı gibi 12 yasnda takma 
(417 puan) tarafından
Masallah teşekkür ederim ❤️
(2,808 puan) tarafından
Ondan stres yapma kendi canınıda bebeğin canınıda sıkma aşk sağ salim kucana almayı nasip etsin Allah
(417 puan) tarafından
Sabah beri karnımda öyle huzursuz ki iyi olmaya calısıcam
(2,808 puan) tarafından
Yazık bak orda o stresten etkilenir herşey iyi olcak Allah korusun öyle olmuş olsa ne olcak kabulün o çocuk senin ve sağlıklı dogcak emin ol
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Benim bebeğim e down sendromu dediler. Sıvı istediler yapmadım. Eşimle aramda kan uyuşmazlığı da var bebeğim doğdu şuan 8 aylık gayet sağlıklı hiçbirşeyi yok
(417 puan) tarafından
Banada aynı seyı diyorlar suanda gözlemlerıne göre oyleymıs insallah benım kızımda sağlıklı doğar
(2,769 puan) tarafından
Hiç korkma canm bana neler neler dediler çok şükür hiçbirşeyi yok
(417 puan) tarafından
İnsallah ❤️
0 oy
(315 puan) tarafından
Ya canım ne bakıyosun doktorlara çogu yanılıyor benim kardeşim için zihinsel engelli  aldır dediler annem aldırmadı kız kardeşim şimdi lisede okul birincisi resmi asılmış okula :))) 
(417 puan) tarafından
Masallah ınsallah benım kızımda sapasağlam doğar
(315 puan) tarafından
İnşallah canım dua et bence sağlam doğacak inşallah
(417 puan) tarafından
İnsallah ❤️
0 oy
(270 puan) tarafından
2li 3lü testlerde çıkmadı mı bu sorunlar canim
(417 puan) tarafından
Yaptırmadım ben hıcbırını
(270 puan) tarafından
Neden yaptirmadin ki canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Dr her dediğine inanma canım,ihtimal üzere konuşuyo çoğu 

Allah büyük
(417 puan) tarafından
İnsallah kuzum❤️
0 oy
(316 puan) tarafından
Üzülüp de hamilesin kendini stres yapma hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle
(417 puan) tarafından
Sabah beri karnımda tas gibi oldu yavrum ya
0 oy
tarafından
Gerçekten biz ne desek içiniz rahatlamayacak belki ama, inanın çoğu insana diyorlar bunları. Hamilelikleri zehir oluyor, içinize sinmezse başka bir yere daha yaptırın. Allah'ın izniyle hiçbir sey olmaz. Bol bol dua edin, Allah'ımın gücü her şeye yeter.. Hangi şehirdesiniz, Ankaradaysaniz size birini önermek isterdim.
(417 puan) tarafından
İstanbuldayım coo teşekkür ederim allah razı olsun herseyın hayırlısı umarım iyi olur
tarafından
Ben 39 yaşında doğurdum, her gittiğim doktor amniyotik sıvı diye resmen tutturdu, yüzde 7 çok büyük ihtimal dediler, zaten ne olursa olsun aldirmayacagim dedim, yaptırmadım, Bebeğim aslanlar gibi sapasağlam doğdu. Göreceksiniz Allah'ın izniyle sizin de öyle olacak. Karninizdaki minik kuşu da üzmeyin daha fazla üzülerek..
(417 puan) tarafından
Banada baskı yapdı bugun sordugum sorulara bile cevap vermedi coğuna kestirip attı sıvı alalım diye bende istemedim öylede bölede doğurucam insallah sağlıklı olur
tarafından
İnşallah.. Yürekten inanıyorum buna..
(417 puan) tarafından
❤️ sağol canım ınsallah
0 oy
(1,248 puan) tarafından
2li normal çıktı ayrıntılıya devlette sıra yoktu giremedim özel çok pahalıydı yaptıramadm maelsef bende biraz korkuyordm yaptırmadım diye ama çoğu kişide öyle çıkıp yanılma oluyormuş 
(417 puan) tarafından
Ben devlete gittim once sordugum sorulara bile cevap alamadım burnu kucuk dedi işte sonra özele gittim bıdaha bakılsın diye ordada burnu kucuk ensesı kalın bacakları kısa dediler yıkıldım resmen
(1,248 puan) tarafından
Ben hiç girmedim şuan ne desem bilmiyorum ama bence cihazlara bu kadar güvenme
(417 puan) tarafından
YoK içim bi nebze rahatladı dua edip gorucrz
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Moralini bozma benim kızıma kafası büyük dediler özürlü dediler suyu fazla ölür dediler ve daha neler neler maşallah nur topu gibi doğdu hiç biseyi yoktu. birşey olmaz Allah'ın izniyle olursa da Allah'tan başım gözüm üstüne de canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 
(417 puan) tarafından
İnsallah canım cok teşekkür ederim böyle yorumlar gorunce içim bi nebze rahatlıyor iyiki varsınız❤️
(1,125 puan) tarafından
Sende iyiki varsın dualarım seninle ve bebisinle canım :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 61 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,450 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 318 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 499 göst.