0 oy
693 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,492 puan) tarafından
1 saat kadar önce marketten geldim, çalışan kova yoğurdun üstünden bişey kazıyodu, anladığım kadarıyla son kullanma tarihleriydi, emin olamadığım için bişey diyemedim ama siz tine de alışveriş yaparken dikkatli olun tarihlere bakmadan almayın

12 Cevaplar

+1 oy
(6,672 puan) tarafından
Son kullanma tarihi dijital yazar cnm o fiyattır 
(6,672 puan) tarafından
İşte o bilgisayar yazısıyla yazar son kullanma tarihi fiyat gibi söküp cikarilmz
(9,649 puan) tarafından
Katılıyorum arkadaşa kazınacak bişey değil
(2,013 puan) tarafından
Kazinmaz ama alkol bazlı biseyle cok kolay sekilde silinebiliyor yapani daha önce gordm ama bimde deil tabi
(1,270 puan) tarafından
Aynen çamaşır suyu ile çıkar kolayca
(9,649 puan) tarafından
Valla biz son kullanma tarihine bakmadan ne yoğurt ne süt ne peynir alırız eğer öyle yaopılmışsa hemen anlaşılır bakan biri tarafından. O yüzden hep bakmalıyız
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Eyer öyleyse çok yanlış onca çalışan var o dünyanın her yerindeki bı market markası dikkat etmesi lazm o kadar çalışan aliyolar haddi hesabı yok aldıkları sonuçta tarihe bakıp sayım yapıp gerekeni atmak onlar onu da yapmiyosa dediğin gibiyse şikayet et 
(5,492 puan) tarafından
Keşke bakıp da uyarsaydım, ama işte eşim yanımda değildi ondan biraz da diyaloğa girmek istemedim
(253 puan) tarafından
Olsun balım insan sağlığını tehlikeye atamalar bnde dikkat etmem ya zehirlensem o marketi direk dava ederm yani
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben diyorum direk Bimden A 101 den alışveriş yapmayın özellikle süt ve et ürünleri
(5,492 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım
0 oy
(765 puan) tarafından
Bunu çok yapıyorlar bu marketler özellikle A101 ve bim. Gıda ürünü almamak lazım oralardan 
(5,492 puan) tarafından
Akşam vakti olmasa ortalığı birbirine karardım da
0 oy
tarafından
Son kullanma tarihi fabrikadan dijital basılıp çıkar yapamazki değiştiremez onu 
(1,270 puan) tarafından
Bi çamaşır suyuna bakar bence
(5,492 puan) tarafından
Eşime anlattım bi kere gittim tarihleri yoktu almadan dönmüştüm dedi. Yani oluyo
tarafından
Çamaşır suyuyla silince nasıl yazacak geriye
(1,270 puan) tarafından
İşte bilinçli olmayanlar goremeyecek ve atacak çantaya kime kakalarlarsa :D
0 oy
(415 puan) tarafından
Kimse bunu yapmaz o ürünleri depoya iade ediyorlar 
(5,492 puan) tarafından
Hayır çöpe gidiyor direk ve mağazadan kesiliyo parası
(415 puan) tarafından
Hayır ben daha önce şokta çalıştım depoya gönderiyorduk
0 oy
(1,091 puan) tarafından
5 sene önce çalıştığım a101de de aynısı yapılıyordu. Kolonyalı mendille o dijital yazılar siliniyordu. Market sktsi geçmiş ürünleri fireye yazıyorlar. Ne kadar çok fire olursa o kadar sıkıntı oluyor. Onalri geri iade de etmiyorlar direkt çöpe atiyolar ya da el altından ucuza veriyorlardı. 
(5,492 puan) tarafından
Evet maalesef çok sıkıntı
0 oy
tarafından
Geçen bir yerden margarin aldım hem paket hem kap baktım birinin tarihi geçmiş diğerinninde üzeri çizilmişti yazan yer yoktu hemen eşime verdim götürdü aldığı yeniside geçmişti terkar götürdü özür dilediler bizim hatamız değil dediler getiren firmadan kaynaklı dediler . Normalde bende hep bakarım aslında tarihlere 
(5,492 puan) tarafından
Genelde marketle alakalı
0 oy
(929 puan) tarafından
Öyle bişeyin olması mümkün olamaz bende kasiyerlik yaptım her sabah skt bakardık tarihi geçen ürünleri ayırıp sistemden düşüp çöpe yada depoya kaldırırdık.  Yani ürünün skt'si  değiştirilemez. Muhtemelen başka bir yoğurt patladı diğerlerine bulaşıp kurumuştur. Kasiyerde onu temizliyordur
(5,492 puan) tarafından
Eşim silinmiş ürüne denk geldiğini söylüyo, ve maalesef kaç kez internette de gördüm bu durumu
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Oluyor valla kaç kere küflenmiş paket ekmekleri için uyardım binde çalışanları tarihi geçmiş küflü ekmek için abla ayırdık demişti ama vardı kızlara normal ekmek vermem tam buğday alıyordum binden ama artık kesinlikle almıyorum
(5,492 puan) tarafından
Maalesef öyle tatlım
0 oy
tarafından
Allahtan herşeyin tarihine bakıyorm canm çok saol bilgilendirdiğin için 
(5,492 puan) tarafından
Me demek canım benim
0 oy
(974 puan) tarafından
Geçen hafta indirime giren iki tane ürün aldım birinin tarihi geçmişti diğerininde iki gün kalmıştı tadı bozulmuş tabiki çöp oldu 
(5,492 puan) tarafından
Yakın olan sorun olmuyo da geçmişi satmak yasak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
18 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
12 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,079 soru

11,408,638 cevap

34,945 kullanıcı

...